Limburg kreeg er 5 discountzaken bii Ingenieur Glazenburg neemt afscheid van RvB Prijzenpot 130.000 .Verder in deze flitsen Alberto 39 ETOS 2 nieuwe filialen Eros SAH002000380 ilsen Landelijk november 1975 flitsen 00 personeelsblad ahold n.v. 32e jaargang nr. 9 november 1975 Vanaf 24 augustus is vier weken lang in alle AH-win kels de wedstrijd „Alle Hens" gehouden. Via deze aktie werd BL en medewer kers een extra hulpmiddel verschaft bij het klaarma ken van de winkel voor het nieuwe seizoen. Het doel van „Alle Hens" was twee ledig: - a. een fris winkelbeeld, d.wa. zo snel mogelijk na de vakanties de winkel geheel gereed maken voor het nieuwe seizoen; b. aandacht voor de kassa- groep. die tenslotte het visitekaartje van de win kel is. Aan de wedstrijd was een prijzenpot van honderdder tigduizend gulden verbon den. Er werd gestreden per zone of per groep en de zö- ne-manager of groepsleider trad op als wedstrijdleider, die de verschillende facetten kritisch beoordeelde. Wij wensen de prijswinnaars van harte geluk! Zie ook pagina 3 In verband niet het be reiken van de pensioenge rechtigde leeftijd heeft de heer Ir. H. Glazenburg ver zocht per 4 november jl. van zijn funktie als lid van de Raad van Bestuur ontheven te worden. De Raad van Commissarissen heeft dit verzoek ingewilligd. De heer Glazenburg blijft wel in funktie als direkteur van Melkexport Sterovita BV. Ir. Glazenburg was op 1 maart 1974 25 jaar in dienst bij Albert Heijn, waarvan sinds 1962 als lid van de Raad van Bestuur, het hoogste bestuurlijke orgaan van onze onderneming, thans Ahold NV. Na zijn studie aan de TH Delft als werktuigkun dig ingenieur was hij werk zaam bij Stork Hengelo en bij Conrad Stork in Haarlem. STEROVITA Op 1 maart 1949 werd de heer Glazenburg adjunkt-direkteur van AH's melkproduktiebedrijf Sterovita, in een periode waarin de melkfabrieken in de distri butieketen een steeds belang rijker rol gingen spelen. In die tijd was hij o.m. verantwoorde lijk voor de modernisering van de in totaal negen Sterovita produktiebedrijven. In 1950-'51 was Sterovita niet alleen volledig ingespeeld op de binnenlandse consumptiemarkt, Vervolg op pagina 10 s De parttimer in Eigenwijs, pag. 12 Alles over Alle Hens, pag. 3 Wild onder de luifel van de AC Stroe, pag. 9 De schijnwerper op ETOS, pag. 6 en 7 AH-weekbericht in Amerika be kroond, pag. 11 Zo'n kleine 400 werknemers van AH streken eind september neer „in 't gezonde groen" van de Italiaanse streek Emilia Romagna, waarvan Rimini aan de Adria- tische Zee gerust de hoofdstad kan worden genoemd. Van hieruit werd o.a. een bliksembezoek gebracht aan de onafhaixkelijke republiek San Marino op het Apen- nijns schiereiland. Twee keer per jaar, op 1 april en 1 oktober, viert het dwergstaatje feest. Dan wisselt de uitvoerende macht en komen er twee uit de Grote Raad gekozen kapiteins „Capitani Reggenti" aan het bewind. Deze machtswisseling gaat met groot ceremo nieel vertoon gepaard. De eerste AH-afvaardiging zag op 1 oktober jl. de zwierige pluimen, het goudgalon en de fanfares aan zich voorbijtrekken op het Kerkplein van San Marino. Voor een uitgebreide fotoreportage over de geslaagde reis naar Rimini, zie pagina 4 en 5. In Maastricht. Sittard en Kerkrade werden op 15 oktober jl. vijf filialen van Ahold-werk- maatsehappijen geopend. Twee van de vijf zyn Etos-drogiste- rüen in Kerkrade en Maastricht, waar evenals in Sittard bovendien een Alberto-sljjterij zijn deuren voor het zuidelijk publiek opende. ALBERTO De Alberto-slijterijen zijn in een groot deel van Nederland al een begrip geworden, al was de naam in Limburg tot dus verre nog volkomen onbekend. De eerste slijterij van dit type (discount) werd pas twee jaar geleden geopend, maar nu zijn er al 38 verspreid over het ge hele land in gebr.iik. Eind vol gend jaar zullen er naar ver wachting zestig in heel Neder land zijn: ook Limburg krijgt er nog Alberto's bij met name in de grotere steden Vooral in het zuiden van het land -treft men veel Etos dis- countdrogisterijen aan. Ruim veertig vestigingen zijn op dit moment verspreid over ons land in gebruik. Bij dit type drogis terij wordt uitgegaan van een basisassortiment van de door snee drogisterij, zoals genees middelen, toiletartikelen, kos- metika en parfumerieën. Daar naast worden echter artikelen als kaarsen, panties, tabaks waren. foto- en filmartikelen, boeken en tijdschriften en ver schillende dieetprodukten aan geboden. Voor uitvoeriger informatie over Etos verwijzen we naar pagina 6 en 7 van dit nummer

Personeelsbladen | 1975 | | pagina 1