DRIE VAN DE TIEN Elos treedt naar buiten IN MEMORIAM Géén verhuiskaart voor Flitsen-post Mevrouw van Dijk uit ziekenhuis Ahead: weer twee geslaagden voor ROT A-examen iniiaiiuiiiiniiiiiiniiniiiiiniiiiiiiniuiiiinii iniiiiiiiiniiiiiiaiiiii De lieverdjes van Pinksterkamp 1975 Flitsen pagina 9 Op 12 juni 1975 is na een langdurig ziekbed over leden mevrouw JACOB A WILHELMINA DE SWART- VAN DEUTEKOM Zij werd 50 jaar. Bijna 10 jaar geleden trad mevrouw De Swart in dienst bij AHSM en via de non-food afdeling kwam zij ten slotte als caissière/receptioniste bij de Lita in Utrecht. Accuratesse, enorme werklust en prettige om gang met de klant maak ten haar alom geliefd. Wij wensen haar man en kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. DIRECTIE LITA B.V. Op 42-jarige leeftijd is op 4 juni j.l. de heer Q.J.VAN DIJK met zijn 9-jarig dochter tje Patricia tijdens een roofoverval om het le ven gebracht. Een gebeurtenis die ons allen diep heeft geschokt. De heer Van Dijk was vanaf augustus 1959 in onze dienst en was o.a. werkzaam in Den Haag en Amstei-dam; het laatst als bedrijfsleider van ons filiaal Karspeldreef in de Bijlmermeer. Hij was een zeer gewaar deerd kollega en mede werker, met als een van zijn meest kenmerken de eigenschappen, een oprechte belangstelling voor de mensen om hem heen. Moge zijn echtgenote en zoontje Richard de kracht ontvangen dit zware verlies te kunnen verwerken. DIRECTIE SIMON DE WIT B.V. Op 21 april j.l. is op 56- jarige leeftijd overleden de heer H. C. V.D. KANT De heer v.d. Kant was gedurende 14 jaar bij ons werkzaam. De laatste 5 jaar als magazijnchef in de Supermart Rotterdam, Hoogvliet. Hij was een goed colle ga, die bij alle medewer kers erg gezien was. Wij verloren in hem een sympathieke en gewaar deerd medewerker. Moge zijn familie de kracht ontvangen die zij nu zo zeer nodig hebben. DIRECTIE ALBERT HEIJN SUPERMART B.V. Op 28 mei j.l. slaagden de heren A. E. Leusink en A. P. van Kampen van Ahead voor het R.O.T.A. (Raad van Orde en Tucht in het Advertentie- wezen -erkenningsexamen. Het aan dit examen verbon den diploma stelt hen in staat, mits aan bepaalde voorwaar den wordt voldaan (uitgedrukt in geld en klanten), een eigen (erkend) reclame-adviesbu reau op te richten. Ahead Advertising heeft nu op een bezetting van 37 man nen en vrouwen, maar liefst 5 „erkenden" in huis, wellicht een van de hoogste percenta ges (14%) in de Nederlandse reclamewereld. Naar aanleiding van diverse vragen die ons bereikten, de* len wij u mede dat sinds maan dag 23 juni j.l. mevrouw Van Dijk en haar zoon Richard niet meer verpleegd worden in het VU ziekenhuis te Amsterdam. Zij wonen nu tijdelijk bij de ouders van Mevrouw Van Dijk om verder op verhaal te ko men en in familieverband zich te beraden op de toekomst. Gelet op de omstandigheden maken zij het redelijk goed. De ieder jaar door het vakblad „Het Levensmiddelen- bedrijf" uitgeschreven caissière-competitie werd dit jaar voor Ahold wel een extra succes. Bij de tien besten uit meer dan 2000 verkooppunten waren er drie van Ahold. En al was de eerste prijs er net niet bij, de plaatsen waren lang niet slecht. Op de tweede plaats eindigde Simon, Maarten van Heemskerkstraat in Heemskerk, Albert Heijn Vught, reeds voor de derde keer in de finale, werd derde en Albert Heijn Lochem behaalde de vijfde plaats. Zij mochten per zaak twee caissières afvaardigen naar de finale op 4 juni in Bilthoven. Heemskerk bracht de dames T. Glorie en R. Blondeel in de strijd. Voor Vught werd de eer verdedigd door de dames J. Bergman en L. van Balsfoort. Voor Lochem lag die taak op de schouders van de dames T. Slot en H. Bos. Dat zij geen van allen in de finale kwamen was heus geen schande als u bedenkt dat de snelste finaliste 15 aanslagen maakte in 18,7 seconden. Deze snelle caissière was van de firma Kooistra in Bolsward, welke firma dan ook als eerste eindigde. Bij de bekendmaking van de uitslag door de wedstrijd leider Mr. J. Veenhoven was de spanning groot. Bloemen, gelukstelegrammen en het applaus van de aanwezige supporters werd bijzonder gewaardeerd. In de pauze werd het ADS elektronisch kasregister gedemonstreerd waarvoor begrijpelijkerwijs grote belang stelling bestond. BL C. Dekker met zijn Simon-ploeg uit Heemskerk. De heer C. Stolp (tweede van links), werkzaam op de afdeling kantoordiensten HK Ankersmidplein, is een enthousiast wielrijder. Hij is lid van de Tourclub Le Champion. Vier leden van deze club worden nu o.m. door Alberto gesponsored. Ze leggen n.l. tijdens het seizoen zo'n tienduizend kilometer op de fiets af en dan komt er wel wat kijken aan kosten voor materiaal etc. Johan Neeskens was aanwezig bij de presentatie van het team, waarvan de vierde man i.v.m. vakantie afwezig was. Het Simon-petje heeft niets met onze Simon te maken, maar wel met de tweede sponsor, de firma Simon-sport. Op de jaarmarkt die van 25 tot 29 juni j.l. in Wassenaar is gehouden was ditmaal ook Etos Discount Drogisterijen vertegenwoordigd met een aanlokkelijk kraampje. Na af loop kon tot voldoening van de betrokkenen worden vast gesteld dat de bezoekers veel belangstelling hadden voor de presentatie van de goederen. Gaat u verhuizen, stuur dan naar de administratie van Flit sen GEEN adreswijzigingskaart. Iedereen die zijn salaris via de computer ontvangt dient een adreswijziging aan de be drijfsleider of afdelingschef op te geven. Deze zorgt dan di rect dat een W formulier wordt ingevuld en opgezon den naar de afdeling „perso neelszaken". De rest komt dan allemaal automatisch in orde. Voor gepensioneerden is het adres „Pensioenfonds Ahold N.V. Ankersmidplein 2 Zaan dam. Klopt hel adres op het band je van Flitsen niet helemaal, stuur dan wel het bandje op naar de administratie van Flit sen, Ankersmidplein 2 Zaan dam. In dat geval s.v.p. duidelijk vermelden wat het goede adres is en waar u werkt. Dan kan niet alleen het adres in orde worden gemaakt voor Flitsen, maar wordt het ook aan de be treffende afdeling doorgege ven. Voor de kinderen van de medewerkers van de Zaandamse bedrijfsonderdelen werd het Pinksterkamp dit jaar in Heino gehouden. Bijna tweehonderd lieverdjes werden aan de zorgen van een aantal AH-medewerkers toevertrouwd. Het ivas volgens de kinderen een „machtig kamp". Deze foto om het allemaal nóóit weer te vergeten!

Personeelsbladen | 1975 | | pagina 9