Stichting museumwinkel S-Discounts schieten als paddestoelen uit de grond g*CTnlL'wJ' pagina 8 Correcties en aanvullingen jubileumlijst Naam Filiaal Jubileum Dbr. A. H. Heuveling 1005 07.06 75 Dhr. J. A. Haan 1087 10.06.75 Mevr. F. A. Petiet- Huntink 1147 12.06.75 Dhr. F. Anneese 0985 02.10,75 Dhr. H. Leijenaar 0206 11.09.75 Dhr J. A. de Groot CR, 02.12.75 Dhr. C. Schoon CS-Z 20.12.75 Zoals u vermoedelijk wel weet. bevindt zich aan de' zoge noemde „Zaanse Schans" een museum-winkel, -welke wordt beheerd door de Stichting Mu seumwinkel Albert Heijn anno 1887. Van ondememingszijde heb ben in het Stichtingsbestuur zit ting Mevrouw T. Plooijer (secr.), en de heren C. Kraay (voorzit ter), J. Legerstee, F. Brandsma, D. A. ter Wee (adviseur), en T Gruys (administratie). In het museum, onderge bracht op de verdieping boven de winkel, mankeren nog be paalde administratieve stukken, welke vroeger gebruikt werden en dus een historische betekenis hebben. De stukken, welke hier bedoeld worden, zijn o.m.: Een blok gegeven kortingen Blok prijs-veranderingen Blok kaslijst.jes Bezoekboek (liefst een gebruikt) Debiteuren- of wijklijsten Rekenboekjes Oude huishoudboekjes (liefst ge bruikte) Correspondentiebriefjes (blauwe briefjes) Arbeidsovereenkomst Loonsverhogingsbriefjes Ontvangen goederen-boek Reclameblok (voor afboeken) -Oude folders Reclamebiljetten Prijscouranten Oude winkelplaten Oude verpakkingen Door A.H. uitgegeven boekjes Albums Het bestuur heeft de gepen sioneerden gevraagd of zij mo gelijk nog bescheiden die voor het museum van belang zijn in hun bezit hebben. Mogelijk zijn er ook lezers van Flitsen die stukken in hun bezit hebben die voor het vest- leggen van de historie van Al- bert Heijn van belang zijn. Dan gaarne een berichtje aan de redactie. S.v.p. nog niets opzen den. Voorts nog een verzoek: zo nu en dan bekruipt een ieder de lust om eens lekker te gaan op bergen weggooien). Denkt u, vóórdat u iets laat vernietigen, er even bij na of degenen die na ons- komen niet zullen zeggen „waarom hebben ze vroeger toch alles wegge gooid?" Twijfelt u, het Bestuur van de Stichting Museumwinkel zal u gaarne adviseren. De S-Discounts schieten als het ware als paddestoelen uit de grond. In Enschede openden er twee, respectieve lijk in februari en in maart jl. aan de Minkmaatstraat en aan de Usseierweg. Ter herinnering gingen BL E. G. van Haren (foto boven) en BL J. Bastiaans (foto onder) op de openingsdag met hun echtgenoten en het voltallige team op de foto. Intussen werden kort daarop in Den Haag en Scheve- ningen opnieuw twee winkels van dit type geopend. Op 5 juni openen in Amsterdam in voormalige Simon- filialen twee S-discounts hun deuren, namelijk de Joh. Huizingalaan en de Burg. de Vluchtlaan. Op 26 maart j.l. werd de discount geopend aan de Bennekelstraat 15 te Eindhoven. De BL, de heer A. A. Zopfi en zijn personeel worden geflankeerd door dc heren Th. v. Duimen (links) en L. Britsemmer (rechts). Op 10 april j.l. werd in Den Haag aan de Elandstraat een S-Discount geopend. De heer Van Lith en zijn mede- werk(st)ers slaan klaar voor „de strijd". Op 23 en 24 mei vond het traditionele Li'evcrdjestoernooi, een voetbaltoernooi voor rekla- mcburo's in Amsterdam plaats. Onze reklameorganisatie Ahead speelde broederlijk met Vend'ad (V &D) onder de naam Retail mee. De reklamejongens werden gesponsored door Alberto en door Vendex Sport, wat duide lijk uit de tekst op hun oranje shirts blijkt. Retail eindigde op de derde plaats. Op 3 maart j.l. werd het 25-jarig zaken jubileum van me- vrouw E. Vos, secretaresse van de heer C. Covers, gevierd. De eerste die zijn gelukwensen kioam aanbieden was de jfc heer Covers (rechts) die door velen werd gevolgd. «.«i— Op 1 juli 1974 vierde de heer J." C. van Hoof, BL van^ AHSM 1007, zijn 25-jarig jubileum. Door allerlei oorzaken ontving de redactie de foto pas begin maart. Toch willen A we niet nalaten hem te plaatsen. Op de bank de familie 1 Van Hoof. Erachter van rechts naar links de heren L. Oranje, A. v. d. Putten, J. de Groot en B. den Boer. jjt O Op vrijdag 4 april j.l. vierde de heer B. Vinke, chef van de hagelafdeling PB Zaan- sjc dam, zijn veertigjarig dienst jubileum. Ir. H. Glazenburg (midden) onderscheidt de ifc jubilaris met de A.H.-speld. Op 8 april 1975 vierde de heer H. van D aaien zijn 25-jarig zaken jubileum. Naast collega's van zijn huidige afdeling (D.O.G.) waren er oud-collega's aanwezig van T.O. Amersfoort, waar de jubilaris vele jaren geleden werkzaam was. De heer W. A. Scholle (links) decoreert de jubilaris met het, A.H.-insigne.

Personeelsbladen | 1975 | | pagina 8