Nieuwe lijn AC Restaurants wordt doorgezet Heverlee officieus in gebruik genomen Rötisserie-Heverlee Belangrijke uitbreiding in Nederland Dankbetuiging Efficiënt Flitsen pagina 5 De overstelpende belangstelling die ik bij mijn 40-jarig jubileum mocht ondervinden maken het mij helaas onmogelijk om ieder van U persoonlijk te bedanken. Uw aanwezigheid op de recep tie en de feestavond, Uw 'felici taties, bloemen, cadeaus, etc., hebben deze dag voor mij on vergetelijk gemaakt. Ook namens mijn echtgenote wil ik U allen langs deze weg hiervoor hartelijk danken. C. Swartsenburg Miro Purmerend. De werkmaatschappij AC Restaurants B.V. heeft, uitgaande van de bestaande Alberts Corners, een nieuw concept ont wikkeld om de restaurantactiviteitcn te verbeteren en uit te breiden. Strikt genomen komt de formule er op neer dat via de AC-restaurants een goed assortiment gerechten tegen een redelijke prijs aan het publiek wordt geboden. Bij af werking en inrichting van de restaurantbedrijven worden kosten noch moeite gespaard om een zo prettig mogelijke sfeer te scheppen, zonder daarbij echter de gasten af te schrikken door een peperdure luxe. In de tweede helft van dit jaar zullen twee belangrijke, nieuw gebouwde bedrijven worden geopend, terwijl een derde, reeds bestaand bedrijf, een belangrijke verandering zal ondergaan. Over deze uit breidingsplannen spraken we met de heer M. B. M. Duyser. Herbouw Zevenaar Ruim lj^ jaar geleden ging het bestaande AC-restaurant bij Zevenaar in een vuurzee ten onder. Al vlug daarna kon de exploitatie worden voortge zet in een nood-restaurant, on dergebracht in een grote tent. De vaste gasten bleken het erg op prijs te stellen hun AC-res taurant te kunnen blijven be zoeken, maar uiteraard wer den in dit geïmproviseerde res taurant nooit de omzet en am biance van het verloren gega- ne bedrijf geëvenaard. Ondertussen werd hard ge werkt aan de herbouw en me dio september zullen de deu ren van het nieuwe bedrijf feestelijk worden geopend. Het AC restaurant Zevenaar zal er dan beter, gezelliger en mooier bij staan dan ooit te voren. In het nieuwe bedrijf zullen worden ondergebracht een zelfbedieningsrestaurant waar 100 gasten een plaats kunnen vinden en een 92 zit plaatsen tellend eethuisje, een bedieningsrestaurant in intie mere sfeer. Tussen self service en eet huisje komt een zaaltje met ca 44 zitplaatsen dat voor de beide restaurants als overloop-ruim te kan functioneren, maar des gewenst ook afzonderlijk ver huurd kan worden. Voor recepties, vergaderin gen en partijen zal, grenzend aan het eethuisje een vierde zaal worden gebouwd met een capaciteit van 36 zitplaatsen. In het self-service restaurant vindt de gast kant en klare maaltijden, aantrekkelijk uit gestald in vitrines, kinderme nu's en de van ouds bekende elk half uur verse koffie, waar van het tweede kopje gratis wordt geschonken. Het eethuisje, waarin de tafelbediening een drie-sterren restaurant waardig moet zijn, vindt de zakenman een uitste kend lunchadres, terwijl het ge zin hier de mogelijkheden heeft tot het genieten van een in tiem, niet al te duur familie diner. Fondue- en grillspecia liteiten, alsmede een goede wijnkaart maken dat niet al leen automobilisten, maar ook gasten uit de directe omgeving er hun hart kunnen ophalen. Bij de bouw wordt op alle punten met de gast rekening gehouden: er komt bijvoor beeld een speciale chauffeurs douche en een baby-room waar de allerjongste gasten verzorgd kunnen worden. Aan de baby- room gekoppeld een make-up ruimte voor de vrouwelijke gast die zich na een autorit wat op wil knappen. Speciale op- en afritten, een aangepast toilet en het ontbre ken van drempels maken het bedrijf ook voor de minder va lide gasten optimaal toeganke lijk. Voor hen worden tevens speciale parkeerplaatsen gere serveerd. Ruim 22.000 auto's per dag passeren restaurant Zevenaar, Reden om in de hal een ruime zelfbedienings gift-shop onder te brengen. Voor de nachtelijke passant wordt een speciale night-ser- vice ingericht: 26 zitplaatsen en een eigen keuken waar een be perkt assortiment gerechten bereid kan worden. Nieuwbouw S/roe Bij Stroe wordt eind van dit jaar een weggebonden AC-res taurant geopend. Dankzij een door Rijkswaterstaat gebouw de tunnel is het restaurant van beide wegzijden te bereiken. De ongeveer 20.000 dagelijks passerende automobilisten kun nen gebruik maken van par keerruimte aan beide zijden van de weg. Ook in Stroe worden, even als in' Zevenaar, een zelfbe dieningsrestaurant, eethuisje en nightservice gebouwd, pret res pectievelijk 224, 78 en 22 zit plaatsen. Bovendien krijgt Stroe een terras, waarop een 70-tal gasten van de eventuele zon kunnen genieten. Voor de kleinste gasten wordt in Stroe behalve een baby-room ook een kinderspeelhoek ingericht. Verbouw Heerlen De bezoekers van het Heer- lense winkelcentrum Homerus hof maken al geruime tijd ge bruik van het AC self-service restaurant. Aangezien er in dit winkel centrum behoefte is aan de mo gelijkheden voor een wat lan gere stop en het gebruik van een uitgebreider diner wordt nog dit jaar een deel van het AC selfservice restaurant om gebouwd tot eethuisje-met-be diening. Ook hier een AC-res taurant nieuwe stijl met uitge breide keuzemogelijkheden. Het culinaire middelpunt: de keuken. Vervolg van pag. 4 met een zeker aantal partti mers zal worden uitgebreid. Multifunktioneel bedrijf Nadat we met directeur Pe perkamp de rondgang door het bedrijf hadden gemaakt brach ten we nog even een bezoek aan het directiekantoor van het AC Motel Heverlee. Eigenlijk is er geen specifiek directiekan toor. Kees Peperkamp gaat er vanuit „dat je als horeca-ma- nager op je kantoor geen geld kunt verdienen." Je moet zoveel mogelijk bij je gasten zijn aldus Kees Peperkamp. Daar ligt de omzet. Voor mijn beperkte admini stratieve werkzaamheden kan ik over deze ruime kamer be schikken, die ik zo heb inge richt, dat we die ook als ver gaderzaal voor kleine meetings kunnen verhuren. Dat brengt nog goed geld op. Multifunktionaliteit ken merkt. overigens het gehele projekt. De centrale moeder keuken getuigt daar al van. Maar ook de bestelwagen die voor het transport tussen Noord en Zuid zorgt. De ver bindingsroute loopt over een viaduct dat op korte afstand van de twee bedrijven over de autobaan loopt. Hoewel op dit moment nog alleen het bedrijf „Noord" in gebruik is. genomen, kan ge steld worden dat met het AC Motel Heverlee een niet alleen fraai, maar vooral ook effi ciënt werkend horecaprojekt aan de AC reeks is toegevoegd. Dat hier in een geest van op timaal team work een goed re sultaat zal bereikt worden ligt voor de hand. Om het gewen ste succes, voor zover mogelijk, zeker te stellen is door het Bouwteam, de motelmanage- mént en de medewerkersstaf. alles in het werk gesteld. Dat de toekomstige omzet aan de gestelde verwachtingen mag beantwoorden en daar zelfs zal boven gaan is de gelukwens van de AH Flitsen-redaktie aan alltf betrokkenen.

Personeelsbladen | 1975 | | pagina 5