ZEVEN MIRO'S I "MIRO =j Ruime O Samenspel 'tfW pagina 6 Flitsen De zes sinds maart 1971 gevestigde Miro HV permarkten en ook nummer zeven, waarvoi in Zutphen op 1 november jl. de eerste paal werd geslagen, liggen alle binnen de agglomfj ratie. Als men ze in parlementaire debatte..' of perscommentaren over één kam scheert met de zo vaak gewraakte "weilandwinkelsJ doet men dit dus beslist ten onrechte. Het feit dat Zutphens wethouder van fi nanciële- en economische zaken, de heer L. J. C. G. Verschure, op 1 november jl. de eerste paal sloeg voor de in die stad te ves tigen Miro onderstreepte nogeens hoe po sitief Zutphen tegenover de komst van deze hyper markt staat. Burgemeester mr. J. J. Roeters van Lennep ziet er, evenals Gede puteerde Staten van Gelderland, een ver sterking in van Zutphens regionale functie als koopstad. Hij had dan ook als eerste een betekenis bedacht voor de naam Miro, tot nu toe alleen maar een gemakkelijk te onthouden klank. Volgens de burgemeester staan de vier letters voor „Markt In Ruime Omgeving". Wethouder Verschure zei tijdens een bij eenkomst in Hotel Restaurant 's-Gravenhof dat de plaatselijke middenstand straks tot een goed samenspel met Miro dient te ko men. Voorzitter P. van Zeben van de Cen trale Raad voor de Middenstand, die tevens sprak namens het bestuur van de Kamer van Koophandel, twijfelde „als buurman" niet aan het totstandkomen van die samen werking. „Al jaren geleden zagen wij in, dat Zutphen een „trekker" moest krijgen en dat is nu Miro geworden". Voorzitter Th. Engelen van de Coöpera tieve Vereniging „Het Rondje" wenste de Miro bij voorbaat succes en hoopte dat het '*S»poort I intrwt HMitrti Luchtfoto's Slagboom en Peeters, Middelburg.

Personeelsbladen | 1974 | | pagina 6