MiRO-MENSEN MINNEN GEZELLIGHEID Mode Beek Bloeiend verenigingsleven in alle vestigingen rn pagina 12 Flitsen De personeelsverenigingen binnen de Miro-muren lei den een bloeiend bestaan. Dat valt tenminste op te maken uit de grote hoeveel heid materiaal, die de re- daktie van "Flitsen" mocht ontvangen naar aanleiding van een oproep aan de be sturen van deze verenigin gen om eens iets over hun aktiviteiten te vertellen. Een vracht aan eigen personeels bladen, foto's en gegevens maakt het daarom mogelijk om in deze kolommen in kort bestek een indruk te geven van het reilen en zei len van Miro's personeels clubs. Vlissingen: contact niet I'TT Om maar meteen met de oudste Miro-dochter te begin nen: Miro Vlissingen telt zo'n 120 medewerkers waarvan ruim de helft lid is van de perso neelsvereniging. Het bestuur wordt gevormd door de heren Veen (voorzitter), Gasseling (se- kretaris) en Van Anrooy (pen ningmeester). De belangrijkste bezigheden sinds de oprichting zijn: voetballen, bingo-avonden, droppings en het vieren van het jaarfeest. Er zijn goede kontak ten op sportgebied met de P.T.T. en het Tref een ter Mid delburg. Voor het plezierig lees bare, eigen personeelsblad is nog geen naam gevonden. Re- dakteur hr. Moreels is ongetwij feld blij metiedere suggestie. Wat de plannen voor '75 be treft: het bestuur omschrijft de ze als „verdere uitbreiding van de aktiviteiten op het gebied van sport en ontspanning". Waarvoor, zo vinden wij, best belangstelling zou mogen zijn van de ongeveer 57 medewer kers die zich (nog) niet als lid hebben aangemeld. Maastricht Ardenner sneeuw Nee, dan heeft het bestuur van de Miro in Maastricht geen re den tot klagen. Van de 110 vas te medewerkers zijn er 100 lid van de personeelsvereniging. „Vorig jaar is er o.a. een karna- valsbal, een grottentocht, een dropping, een feestavond met Rob de Nijs en een weekend in de Ardennen met sneeuw geor ganiseerd", zo zegt het bestuur, dat uit de heren Jacobs (voor zitter), Simon en Van Dongen (penningmeesters) en mevrouw Maes (sekretaresse) bestaat. De plannen voor '75 liegen er niet Miro Vlissingen presenteert -zijn voetbalteam èn enthou siaste supportersschare. om: een reis naar Parijs of Lon den, weer een weekend in de sneeuw, een puzzeltocht of ral ly, een feestavond en een boot tocht. Tussen twee haakjes, de ze Miro heeft een eigen popgroep, die onder de fraaie namen van „Mars Mineur", „Le Bubs Miro- nique" en „Poor en Selderey" tijdens feestavonden en met karnaval optreedt. En met. groot sukses! Wat het eigen perso neelsblad betreft: „De Poorter" is in 1973 ter ziele gegaan, maar dit jaar heeft het nieuwe be stuur er'weer nieuw leven in geblazen. Het blad verschijnt thans eenmaal in de 6-8 weken en is uitgevoerd in tweekleu rendruk. Leeuwarden gooi en smijtavond Van het zuiden naar het noor den, de Miro Leeuwarden. Even kennis maken met het bestuur: de heren De Vries (voorzitter), Beerda (sekretaris) en Elgersma (penningmeester). Van de 97 medewerkers zijn er 79 lid van de personeelsvereniging. Wat hebben de medewerkers hier zoal gehad? Een spelavond, 'n feestavond met Saskia en Serge, de Sint Nicolaasavond en - als u dit leest - „een gooi- en smijt avond met diverse soorten wild" (ongetwijfeld als prijs bedoeld, red.) Voor het volgend jaar heeft het bestuur een geva rieerd programma bedacht. Een dropping, een puzzelrit door de bossen, een rondvaart over dé Friese meren met daaraan ver bonden een barbecue-maaltijd, zeevissen, een avondvierdaagse en de kamavalsviering. Speciale aandacht verdient de Miro Spetter. Niet wat u denkt, maar gewoon de naam van het ver enigingsblad, waarvan de re- daktie in de bekwame handen van Dinie Swart is. Nijmegen Miroscoop De heer Wienen (voorzitter), mej. Stevens (sekretaresse) en de heer Valk (penningmeester) organiseerden met overige be stuursleden in het verleden een karnavalsavond, een bingo- avond, en voetbalwedstrijden tegen de teams van Radio Ve ronica en de Vara. Plannen yoor de toekomst zijn er ook (en niet gering!) Naast de bekende akti viteiten als dropping, karnaval en bingo-avonden verder ook voetbaltoernooien, deelname aan de zomeravondkompetitie, een boottocht, schaatswedstrij den en een dansavond. Alle lof tenslotte voor het personeels blad „Miroscoop". Redakteur H. Miro Leeuwarden hield on langs haar feestavond in Ear Dancing La Bella. Op de foto het hoogtepunt van de avond: het optreden van Saskia en Serge Valk publiceerde in een van de laatsverschenen nummers de volgehde wetenswaardigheid: „Vroeger ging een vróuw naar Albert Heijn om te kopen wat ze nodig had, nu gaat ze naar de Miro om te ontdekken wat zé nodig heeft". Pur merend: Het Oranje Boeit" „Het Oranje Boek" is de titel van het 1 keer per 2 maanden vërsèhijnend medewerkers blad van de Miro Purmerend. Hoofd- redakteur M. Sneijer zorgt iede re keer voor een passend hoofd artikel en ziet er op toe dat ook de overige bijdragen steeds af wisselend en boeiend om te le zen zijn. Hoe belangrijk een personeelsblad ls, bleek onlangs nog. Door het toesturen van dit blad aan andere verenigingen en organisaties, werd Miro Pur merend dit jaar gevraagd voor een plaatselijk voetbaltoernooi. Wat organiseerde het feestuur, dat uit de heer Korrel (voorzit ter), mej. G. Overwijk (sekreta resse) en mej. Slikker (pénning- meesteresse) bestaat, dit jaar? Teveel om alles op te noemen: voetbalwedstrijden, bingo, een grote feestavond met o.a. Saskia en Serge en Ria Valk, een to neelavond en een algemene le denvergadering. Plannen voor 1975 zijn er wel, maar staan nog niet op papier. Vast etaat wel, dat er in februari karnaval ge vierd wordt. Beek: wijnreis 210 medewerkers (inklusief 100 zaterdaghulpen) telt Miro Beek en maar liefst 150 medewerkers zijn lid van de personeelsver eniging. De heren Tillemans, Janssen en Smits, resp. voorzit ter, isekretaris en penningmees ter van de vereniging, organi seerden dit jaar een kienavond, een bijzonder geslaagd karna- valsbal, dropping, 'n barbecue, verschillende sportaktiviteiten, zoals voetbal en zwemmen, en. niét te vergeten op 6 oktober jl. een wijnreis naar Koblenz. Tij dens een algemene ledenverga dering zal dezer dagen een nieuw bestuur worden gekozen en bovendien de plannen voor het winterseizoen besproken worden. De -resultaten" hiervan zullen ongetwijfeld w'oi-dën 'ge- publiceerd in „Miroog", het ver enigingsorgaan waarover deco- ratrice K. Peymen de redactio- nele scepter zwaait. Assen klaverjassen De laatste uit 'n lange rij: de Miro Markt te Assen. De be- Zaterdag 28 septem ber was het weer zover. De nieuwe collectie was grotendeels binnen en dus kon Miro Beek de nieuw ste dames- en kindermo de tijdens zes korte mo- deshoivs introduceren. Vanwege de snelle pre sentatie (elke show duur de ongeveer 20 minuten) en de flitsende actualiteit, noemden wij deze shows „Modeflitsen"voorwaar een opmerkelijke over eenkomst met de naam van uw veelgelezen lijf blad. Rots in de branding van het succesvolle kleed- kamergewoel was de heer Henri Tillemans, afile- lingschef Software, die telkenmale de twee man nequins met een supe rieure modetik naar de start leidde. Daarnaast ontpopte de elfjarige Els je van der Zwaag, doch ter van onze Alberto-slij- ter, zich als charmante mannequin voor de kin derkleding. De reacties in de over volle coffee-corner ge tuigden van groot en thousiasme. Naast het veelvuldig applaus uitte deze geestdrift zich ook uit een drukke verkoop van de getoonde modellen op de afdeling beneden. Elke modefhts werd via de centrale omroep professioneel aangekon digd door telefoniste Yvonne Lücker, die te vens de shows met een leuke, conference presen teerde. Mede wegens het commerciële succes zint Miro Beek nu reeds op een herhaling. stuursleden,( .de heren Mulder (voorzitter) en Kiers (penning meester) en mej. Silvius (sekre taresse), zullen ongetwijfeld verheugd zijn over het feit, dat van de 80 medewerkers eenzelf de aantal lid is van de perso neelsvereniging. Een vereniging die in het verleden een klaver jas- en khrnavalsavond organi seerde, meedeed aan een voet baltoernooi' en eind oktober een uitgebreide feestavond op touw zette. Plannen voor volgend jaar zijn ejt*. genoeg. Zeker is al dat disco- en-bingo-avonden ge geven zullen worden en dat de benen weer eens optimaal ge strekt kunnen- worden tijdens een dropping.

Personeelsbladen | 1974 | | pagina 12