IN MEMORIAM AH "HKE" ADIEU Clowns DIPLOMA'S SMBL'S EEND ZILVER FILIAAL ZWIjmRECHT Momentopnamen Pinkstervakantiekamp Flitsen Een aantal sprekende mo mentopnamen, gemaakt tijdens de diploma-uitreiking door de heer R. Beijers op 11 juni jl. aan de geslaagde SMBL's. Dit zijn v.l.n.r. en van hoven naar heneden: de heren A. Poot, G. Lammers, R. Hagenaars, J. van Berkel, F. Witteveen A. Antonis. Een hoogtepunt dat de nodige hilariteit verwekte tij dens het 25-jarig jubileum van de heer G. Terol op 5 april in de lobby van het H.K. Het cadeau van AH was een mak kelijke tuinstoel, die de heer Van Leersum de jubilaris over handigde en eveneens trachtte in elkaar te zetten. Dit gaf zo te zien de nodige problemen, zodat menigeen te hulp schoot. Gedurende de alweer lang achter ons liggende Pinkster dagen hebben kinderen van de medewerkers van de bedrijfs onderdelen te Zaandam zich kostelijk vermaakt in een kamp te Heino. Ter herinnering: Op de foto een aantal van de 180 aanwezige kinderen in de leef tijdsgroep van 8 tot en met 11 jaar. Op 10 juni 1974 is plotseling van ons heengegaan, MEVR. A. v.d. BERG—EHRET Vanaf de opening van ons fi liaal Kanaleneiland te Utrecht in 1966, is zij hoofd van de af deling gebak geweest. Wij verliezen in haar een zeer prettige en gewaardeerde kollega. Na een ziekbed van enkele maanden overleed op 10 juli 1974 de lieer J. OOST in de leeftijd van 53 jaar. De heer Oost was sinds 1966 als slager en later als Voorman verbonden aan de Centrale Sla gerij te Amsterdam en Zaan dam. Wij hebben in hem een zeer gewaardeerd medewerker ea kollega verloren. pagina 3 Een opname, gemaakt tijdens de heer A. J. Bakhuizen, SMBL de viering van het 25-jarig aan de Starkenborghhof te zakenjubïleum op 1 juni jl. van Utrecht. Zelden zal het personeelsres- taurant in het HK zo'n warm menselijke sfeer hebben ge ademd als tijdens de afscheids- ontvangst voor de heer H. K. Engel op 12 juli jl. Wie de heer Engel is en wat hij tot aan zijn pensionering toe voor ons bedrijf heeft be tekend, is in de vorige Flitsen vrijwel chronologisch uitge speld. Niettemin nam die we tenschap niet weg, dat menig een de behoefte voelde om, toen het vaarwel eenmaal daar was, alsnog diverse hoogtepun ten uit de AH-loopbaan van de heer Engel te memoreren. Dat gebeurde vaak op bijzonder originele manier, zoals bij de aanbieding van een "OR-taart", feitelijk een in allerhande do zen verpakt brok symboliek, die zeker voor ingewijden vol spirituele humor zaten. De hilariteit was dan ook meer malen zeer groot, niet in het minst dankzij het vlotte com mentaar van drs. P. J. van Dun, adjunct-directeur personeels zaken van Ahold nv, die als volleerd ceremoniemeester op trad. Hoogtepunt vormde onge twijfeld de benoeming van de heer Engel tot ridder in de orde van Oranje-Nassau, waarvan de heer R. Laan, burgemeester van Zaanstad hem de versierse len opspeldde. Reden temeer om de receptie te beëindigen met een galant dansuurtje dat hoe kan het anders door de heer Engel zelf- was ge ïnspireerd. Ieder die dit afscheid mee beleefde zal er een extra her innering aan HKE bij hebben. Vandaar ook dit plaatje van hem met echtgenote en klein kinderen bij wijze van char mante terugblik. Eind mei hebben de mede werkers van het AH-jiliaal in Lochem met verloofdes en echtgenotes een geslaagde pei- soneelsavond gehad in de fraai versierde zaal van H.C.R. ,:t Wapen van Lochem". Voor het feestprogramma zorgde de conferencier Rinus van Evelin- gen met voor elk wat wils. De klap op de vuurpijl kwam met het optreden van de beken de radio- en circusclowns "De Bario's" (zie foto). Op 17 juni j.l. werd op het districtskantoor te Arnhem aan de heren J. Emmink, A. Smit en J. Verhoogt het diploma SMBL uitgereikt. Hier de drie geslaagde SMBL's met hun echtgenotes temidden van de districtsstaf. Geer Vaas, medewerker in het AH-filiaal te Eindhoven stuurde deze foto in om te laten zien, dat ze daar "niet alleen mensen helpen", zoals hij het zelf uitdrukt. Kort en goed; dierenvriend die hij blijkbaar is, vertelt hij verder: "Deze eend had zijn poot gebroken en toen heb ik hem achter in het magazijn verzorgd, totdat de plantsoenendienst hem uit eindelijk kwam ophalen voor verder herstel." Of dat gehikt is, vermeldt de histone helaas niet, maar dat Geer zich niet blind staart op de schappen alleen, is hiermee wel vastge steld. Zilveren Simon-jubileum. De heer H. J. Duym, Hoofd Field Merchandising van Simon de Wit, vierde dezer dagen zijn 25-jarig jubileum. De heer C. Govers, lid van de hoofd directie, speldt hem het zilve- ren-dienstinsigne op. Ter gelegenheid van de opening van het nieuwe AH- filiaal in Zwijndrecht op 29 mei poseerde bedrijfsleider J. Schot (uiterst links in bijzijn van vrouw en zoon) met zijn voltallige team. De gezellige koffiehoek was er goed voor.

Personeelsbladen | 1974 | | pagina 8