NIEUWE TREFFERS' Eurostrand grootste 'Toko' -in v tutm 1 "iifinniTririAi Kruidenierszaak met warenhuis- allure Simon/Miro/Verbrumar-front M •.trnfesg) BiWHIiijiHj ill Bill llllllllllllllllllllllllllllll! Flitsen pagina If Van het Sinion/Miro/Verbrumar-front kwam de afge lopen maand veel nieuws. Begin augustus werd het Simon- filiaal Geldrop, een voormalige Etos-vestiging, onder grote belangstelling als S-Discount heropend. Op 20 augustus werd in Den Haag een Simon Supermarkt geopend aan de Fred. Hendriklaan 80-82, terwijl op 29 augustus een S-dis- count werd geopend in het winkelcentrum Leidsenhage te Leidschendam. Jobby nummer twee, die op 29 mei jl. geopend werd in hel winkelcentrum Walburg te Zwijndrecht van buiten en (hieronder) van binnen. De nieuwste en grootste „Toko" van Ahold, ten zuiden van Eindhoven net vóór de Belgische grens, draagt niet voor niets de weidse naam Euro-Markt". Alles wat een kampeerder op het Eurostrand maar mogelijkerwijs nodig kan hebben vindt hij daar: van een stukje zeep tot en met kamp- meubilair en opblaasboten. Een vrije vertaling van de formule voor Aholds-Toko's luidt ongeveer: tegemoet komen aan alle denkbare be hoeften van zowel „vaste kampeerders" als dagrecreanten. Dat blijkt wel bij een bezoek aan een van de grootste To ko's van het Ahold-concem op het hectaren-grote re creatiepark „Eurostrand" vlakbij de Belgische grens in het Brabantse Westerhoven. In deze 1000 vierkante meter grote "Euro-Markt" zijn alle mogelijke diensten en winkel afdelingen verenigd om de kam peerder niets te kort te laten komen. Ruime brede gangen, grote rekken en verschillende afdelin gen die je bij een „normale" kruidenier niet aan zult tref fen. Naast de kruidenierszaken, moet de Toko voorzien in de specifieke behoeften van de campingbewoners. Een greep uit de meest uiteenlopende ar tikelen: tuingereedschap, bor stels, fondue- en barbecuestel len, regenkleding tot theezeef jes toe. Als speciale service heeft de Toko een uitstekend draaiende groentenafdeling, een eigen slagerij die het steeds drukker krijgt, een eigen slij terij en een souvenirsshop aan het badstrand. Door het slechte zomerseizoen ontstond er een enorme run op regenkleding, laarzen, lectuur en speelgoed. De talloze klaver- jas-avonden brachten een be- hoorlijke cent in het laatje van de- slijterij. Winkel van Sinkel Grootste zorg van BL S. Moo- ren is om behalve het normale assortiment ook alle camping- „buitenbeentjes" dagelijks in voorraad te hebben. Omdat een klant, die voor wat spulletjes naar Eindhoven moet rijden, daar ook de rest van zijn bood schappen doet. Dus verkoopt de "Euro-Markt" ook alle zaken die de klant om en bij het water no dig kan hebben. Badkleding, schopjes en ander kinderspeel goed strandstoelen, luchtbedden, foto- en filmrolletjes. Ook vrije- tijdskleding; niet veel, maar wel voldoende om aan de vraag te voldoen. De aanbiedingen van shirtjes en shorts van enkele guldens lopen erg goed. Kunststoftassen gingen in enkele weken met duizend stuks de deur uit. Voor in de caravan of tent zijn ook \yeer speciale spullen nodig, ze ker voor de mensen die weinig of niets van thuis meenemen. Daarom vindt men in de rek- De afdeling slagerij van de Euro-Markt te Westerhoven mag zich in een groeiende be langstelling verheugen. Kam peerders hebben meestal geen koelkast en zijn er daarom extra bij gebaat dat in deze Toko te allen tijde vers vlees in de koelvitrines ligt. ken ook pedaalemmers, poelsge rei, bestek, wasmanden, asbak ken en fruitschalen. Voor de winkelhaak in de spijkerbroek moet er naaigerei zijn. En ook de flessen butagas, branders en jerrycans mogen niet aan de verzameling van deze moderne „Winkel van Sinkel" ontbreken. De "Euro-Markt" probeert zijn aanbiedingen zoveel mogelijk aan te passen aan het weer. Bij slecht weer worden meteen de regenjassen uit het magazijn ge haald. Toen het ging waaien vlogen binnen enkele weken meer dan 1000 vliegers de deur uit. Altijd paraat De filosofie van de heer Moo- ren is, dat de mensen bij het be treden van de winkel het gevoel moeten krijgen dat er met hen rekening gehouden wordt. Zo veel mogelijk persoonlijk con tact met de klanten vindt hij de beste manier om te weten te komen wat de mensen willen. Zijn streven gaat uit naar een flinke collectie betaalbare cam pingspullen. En ook na slui tingstijd moeten de mensen in noodgevallen een beroep op je kunnen doen. Dat kweekt 'n hoop goodwill, zo redeneert hij. Dat de klanten maar weinig spullen vragen die niet in voor raad zijn, vindt de heer Moorer tekenend voor het succes van zijn Toko. Op woensdag 28 augustus o- pende VBM in een 6.000 m2 groot nieuwbouwpand met 8000 m2 parkeerterrein aan de Antwerpsestraat 100 te Bergen op Zoom haar dertiende Netto- markt, waarin Miro haar derde Jobby Doe-Het-Zelf shop en ook de „bruin-wit"-afdeling (radio, tv en huishoudelijke apparaten) exploiteert. Verbrumar zelf ver zorgt de levensmiddelensector, terwijl voorts een twintigtal concessionaire het uitgebreide warenhuisassortiment plus res taurant en koffiecorner comple teert. Klanten hoopt de nieuwe Nettomarkt behalve uit West- Brabant ook uit het nabijgele gen Zeeuwse eiland Tholen en uit het Belgische grensgebied te trekken. De avond voor de opening re cipieerden VBM-directeur J. Bulthuis en BL. L. van Drim- melen in de nieuwe vestiging. De heer Van Drimmelen leid de voordien de Nettomarkt Rot terdam, waar hij werd opge volgd door zijn tweede man, de heer A. M. de Ruiter. Tal van festiviteiten en speci ale aanbiedingen begeleidden de start. Voor kinderen was er een kleurwedstrijd met een heuse pony als hoofdprijs. Nettomarkten werden reeds gevestigd te Amsterdam-Os dorp, Heerhugowaard, Rotter dam, Sliedrecht, Utrecht, Ede, Jutphaas, Enschede, Zwolle, Groningen, Eindhoven en Bre da, welke laatste vestiging dit vporj aar werd geopend. 9 BL H. A. C. Janssen van de nieuwe S-Discount. te Geldrop wordt by de opening gecomplimenteerd door districtsleidcr Th. Bos (rechts). De heer Janssen leidde voordien de in november 1973 geopende S-Discount Nuenen.

Personeelsbladen | 1974 | | pagina 11