IN MEMORIAM mnmmnÊmmKÊÊnmÊumKmm MÊÊÊÊÊÊÊÈËÊÊÊm Boterbrief je'' voor SMBL's Kwistoer rond Sandra Goed gescholen pagina 8 -X- Een hoogtepunt tijdens de viering van het 25-jarig jubi leum van de heer J. Kisjes op 3 maart jl. in de hal van het HK. Hij is werkzaam op de afd. Merch. buro Kr.iu. -M- Op 6 april jl. was er een proofs sportfestijn in het AH- filiaal te Tilburg. Aanleiding was het behalen van de titel van meesterkwis- ser 1974 door Sandra v. Poel geest (uiterst rechts), een vaste klaiit van dit filiaal. Met medewerking van sport raad, wijkraad en Sandra zelf werd er een kwis op touw ge zet voor 3 leeftijdscategorieën. Hoofdmoot van de sportieve kwis was de strijd op de origi nele N.C.R.V. T.V. fietsen van „Ted en de meesterkwissers" Het werd een geslaagd festijn waar vele wijkbewoners aan deelnamen. 280 deelnemers streden een sportieve en vooral gezellige strijd, omlijst door muziek en oppeppende kreten van supporters. -)f- Op 4 april jl. vierde deleum, waarvan hierbij een mo- heer J. Heuten, BL van filiaal mentopname. Harlingen, zijn 25-jarig jubi- -11;. - Een feestelijke bijeenkomst op 19 februari j.l. in het DK Utrecht. De volgende heren (zittend op de voorgrond) hadden het examen voor Supermart Bedrijfsleider met succes afgelegdv.l.n.r. F. Tros, A. Vijlenbroek, F. Sleddens, A. Verhoef, C. Leenheer en T. Raven, respectievelijk geflankeerd door hun echtgenotes. Een passende pose tussen het assortiment van het filiaal aan het Fred. v. d. Dalthof in Ede, dat 29 maart jl. werd ge opend. BL Edelijn (staande tweede van links) temidden van zijn team. -M- Een foto van 8 geslaagde SMBL's met hun echtgenotes tezamen met de districtsstaf van het DK-Arnhem. De diplo ma's werden op 25 februari 1974 uitgereikt door de heer L. Oranje (tweede van links). Na het officiële gedeelte, werd onder het genot van een glas sherry nog gezellig nagepraat. Daarna gingen de SMBL's met hun echtgenoten en een aantal ZM's naar een bistro. De geslaagde SMBL's zijn: W. Rispens, S. J. Hofstra, F. W. Schoenmakers, T. van de Weg, A. L. Bonninga, H. M. H. Stroot, J. W. Keizer. Tevens slaagde mejuffrouw M. A. Weverink; (op de tweede rij vierde van rechts in zwarte trui) daarmee dus de eerste vrouw die met de leiding van een SM is belast. In één van de volgende Flit sen zullen we hier nader op terug komen. Uit Wijhe ontvingen wij be richt dat op 27 april op de leef tijd van 58 jaar is overleden de heer C. van NIEUYVENHOVEN. Hij was reeds enige jaren we gens arbeidsongeschiktheid niet meer werkzaam. De heer Van Nieuwenhoven was ongehuwd. Op 20 maart is na een lang durig ziekbed op 40-jarige leef tijd overleden mevrouw E. T. CUPEIl-VOERIUANS. Sinds augustus 1971 was zij werkzaam als caissière te Nij megen en van 11 september 1972 af bij de Miro aldaar. Wij verloren in haar een zeer gewaardeerd collega. Op 12 april jl. vierde de heer Th. Buskermolen, etaleur bij de Divisie ZB West, zijn 25-jarig jubileum. Reden voor hem en zijn gezin om er stra lend op te staan. Voor de familie Van der Vinne (de vader des huizes is sector chef houdbaar in het filiaal te Emmen) was 18 maart jl. een bijzondere dag. Toen werd hun dochtertje Willy ge boren; voor het personeel aan leiding om het gezin te ver rassen met een onvervalste krentewegge van twee meter. -#■ Op 12 februari jl. was de heer P. Groot, werkzaam op de afdeling Centrale Administratie, 40 jaar in dienst van Simon de Wit B.V. De heer R. J. Stoelenga (rechts) feliciteert hem met dit heuglijke feit. Op 6 mei jl. heeft de heer W. de Wolde (Simon) in het restaurant van het hoofdkan toor, Westzijde, afscheid van het bedrijf genomen wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd. De heer F. Petra (namens het pensioenfonds) was één van de velen, die het echtpaar De Wolde de hand drukten. Op 1 maart jl. nam de heer W. H. C. Kley, afdeling Merchandising Simon de Wit B.V., na een 40-jarig dienstver band afscheid in het perso- neelsrestaurant van het hoofd kantoor, Westzijde te Zaandam. Mevrouw Kley ontving van directeur C. Govers een gouden broche. Dit is de „buit'' van de bewakingsdienst PB Zaandam. Met Pasen heeft dit team de eerste prijs behaald als korps alsmede de wisselprijs, de Zil veren Weegschaal. Bij de wedstrijd van de Po litie sportvereniging behaalde ploeg A de eerste prijs en wis selprijs en ploeg B de tweede prijs en de heer R. Taag sleep- të als beste schutter de beker in de wacht. Voorwaar: goed geschoten. Op de foto: links onder le prijs; rechts onder 2e prijs; links bo ven wisselprijs en rechts boven prijs hoogste schutter.

Personeelsbladen | 1974 | | pagina 8