Grootverbruik krijgt eigen computer zie pag.2 Nieuws voor alle medewerkers Bijpraten Jubilea in 1974 (zie pag. 6 en 12) met onze president ■Illllllllllll Om uit te knippen loopt Miro voor de voeten (zie ds Flitz - In pag. 12) Ben Cramer (links) SAH002000366 Flitsen Landelijk december 1973 personeelsblad ahold n.v. flitsen 00 30-ste JAARGANG No. 9 DECEMBER 1973 Suiker per baal en pudding per vijf kilo: zo gaat dat bij AH Grootverbruik. Wat vroeger „een hoek je in bet Distributie Centrum" was, is nu een vol wassen AH-dockter met een omzet van tientallen miljoenen per jaar en een magazijn als een Jumbo Jet-liangar. Over enkele maanden krijgt Grootver bruik zelfs een hoogst eigen computer omdat het anders niet meer bij te benen is. De groei van Grootverbruik hangt nauw samen met het feit dat steeds meer Nederlanders een hap bui ten de deur gaan eten, of dat nu in een bedrijfskau- tine dan wel in een bejaardentehuis is. „Zo'n vijf tien procent van wat er totaal aan voeding wordt besteed gaat niet via de kassa van de detailhandel" weet directeur E. Volgers (van huis uit een marke tingman), „en dat kan uiteindelijk best eens zo'n vijfentwintig procent worden". (Zie pag. 11) Zoals u bekend is, ver scheen de Flitsen in september en oktober in 3 edities n.l. Ahold, AH SM en Simon/Miro. Via de O.R.'s en de C.O.R. werd echter dringend verzocht weer over te gaan op één editie, aan gezien de personeels leden niet alleen geïnte resseerd zijn in hetgeen zich in het algemeen in Ahold en hun eigen werkmaatschappij af speelt, maar ook in wat er gebeurt in de werk maatschappijen, waarin zij niet werkzaam zijn. De president noemde dit in de C.O.R. een verheugende reactie. De Raad van Bestuur heeft thans besloten dat met ingang van dit nummer op basis van 9 nummers per jaar alle personeels leden een 12 pagina nummer ontvangen, dus de drie edities Ahold, AH SM en Simon/Miro in één blad. De computer heeft uit gewezen dat de oplage 30.000 stuks moet wor den. Inclusief de ge zinsleden hebben v we dan ca. 100.000 lezers. Bijpraten aan het einde van jaar met Ahold-pre- sident A. Heijn, betekent te rugblikken én vooruit zien. Er is in 1973 veel gebeurd in en om ons concern. Dat kan óók de heer Heijn zich als de dag van gisteren herinneren Maar, nog vóór het jaar om is, staat ditmaal vast dat sommige van die ge beurtenissen hun invloed zullen doen gelden in de toekomst, ónze toekomst. Hoe daarover zestien hoog boven Zaandam wordt gedacht en wie eigen lijk de mens A. Heijn is achter dat denken, kan hij zelf het best vertellen.

Personeelsbladen | 1973 | | pagina 1