In Beeks Super startte Miro op Center tijd Horen en zien over werken in huize Neeltje 'HET LOOPT UITSTEKEND' Nettomarkt Eindhoven open: Limburgse bouwer leerde van AH "is" situatie De plaatselijke pers schreef let terlijk: „De Nettomarkt «pen de: en druk dal het er «as Betere typering is nauwe lijks mogelijk tun aan Ie geven hoe het beeld as toen 26 sep tember jl. in Eindhoven de elf de (en modernste) Nettomarkt feestelijk werd prijsgegeven aan het publiek dat er /ie hij- gaande foto's onmiddellijk he/it van nam. Hoe de op/.et is van dit gloed nieuwe koopcentrum, verhaal den we uitgebreid in de vorige 'Flitsen'. Maar nu de praktijk. Die kunnen vve het best op maken uit een aantal eerste reak- ties: ..Het loopt uitstekend*'. ..Erg leuk kontakt met het pu bliek". ..Men koopt in het groot in: niet één pakje marga rine. maar dire kt een hele doos!" „Van Albert Heijn hebben wij iets nieuws geleerd; Iets, dat ik de „is"-situatie zou willen noemen," aldus bouwer Marcel Muyres van het nieuwe Super Center Beek. „In Zaandam zeggen ze doodgewoon: „de opening van onze Beekse Miro is op 26 september" en dan gebeurt dat. Ook al kom je tevoren nog zo overtuigend vertellen dat 't onmogelijk is." De heer A. Bruinsma, hoofd projectenbureau Simon, voor heen zetelende in een onderko men aan de Simon de Witstraat, merkt op: „Mijn contacten lo pen door het gehele bedrijf. Vroeger moest ik daarom steeds naar andere kantoren van Simon de Wit bellen. Nu kan ik ieder een intern bereiken. Dat wij in één gebouw zitten met Miro versnelt naar mijn me ning ook de integratie. Dat geldt ook voor de contacten met de stafafdelingen van Ahold, die ook alle gemakkelijk bereikbaar zijn, doordat je de mensen onder één telefoonnummer kunt bellen. Verder is het plezierig in een moderne omgeving te werken. Het zb-personeelsrestaurant is een grote verbetering. Voor be trekkelijk weinig geld kun je een goede lunch verkrijgen." Zie verder pagina 4 Terwijl in dit Limburgse koop centrum, dat niet zijn gigantische ringvorm misschien wel een we- reldiinicum is, aan de tientallen andere vestigingen nog druk werd getimmerd, stonden de kilometers Mirostcllingen op de dag voor de opening inderdaad al kant en klaar rond de bezoe kers van de receptie, waarop de heer Muyres één der sprekers was. Burgervader jhr. mr. P. van Meeuwen onthulde hoe Beek voor dit Super Center had moe ten strijden. Ondanks het feit, dat de bouw op bevel van hoger hand twee maanden werd stil gelegd, kwam het toch in record tijd van de grond: „precies een jaar geleden bekeek de Gemeen teraad de maquette voor *t eerst. Vooruitgang is niet te stuiten." Zie verder pagina 4 Drie leden van de parachutisten club The Flying Dutchmen kwa men woensdag 26 september om vijf voor tien uit de lucht vallen met de vlaggen van Nederland, Limburg en Beek, die toen de deuren van het Super Center om tien uur opengingen triomfante lijk aan de masten wapperden. De Miro, die de helft van het nieuwe koopcentrum beslaat, trok op de openingsdag 30.000 bezoekers. Voor de Hypermarkt moesten er dranghekken aan te pas komen om de kopers groeps gewijs te kimnen binnenloodsen. Personeelsblad van Simon de Wit B.V. en Miro B.V., oplaag 4.700, verschijnt 10 x per jaar, le jaargang no. 2, oktober 1973 In het gebouw „Neeltje", het nieuwe hoofdkantoor van Simon/ Miro en bijbehorende bedrijven zoals Verbriimar, zijn mensen samengebracht, afkomstig uit verscheidene andere kantoorgebou wen. Aan de inrichting van het gebouw is veel zorg besteed, maar de grote vraag is altijd: „Hoe bevalt het de mensen nu?" Dit „probleem" hebben wij voorgelegd aan enige „bewoners" van het gebouw „Neeltje". De heer S. M. Ditvoorst. die van het vroegere hoofdkantoor van Simon de Wit komt, zegt er dit van: „De temperatuur vind ik soms wat benauwd, maar dan kan het raam open. Jammer is, dat er geen frisdrankenautomaat staat. In de middag krijg je maar één kopje koffie (of thee) tegen twee 's morgens. Graag had ik wat meer wandversiering in za len en gangen gezien. Als posi- D/rvoor.?/ tieve punten zie ik de mogelijk heid om rustig te kunnen wer ken, je hebt minder afleiding door de doelmatige indeling, voorts hebben we nu een uitste kende kantine. Mijn totaal indruk: het is een volwaardig kantoor."

Personeelsbladen | 1973 | | pagina 7