Modeshow In Memoriam AH/SM flitsen geflitst 4 Flitsen AH/SM Op 7 september j.l. was de heer G. Zevenhuizen, bedrijfsleider van Vlaardingen, Liesveld, 25 jaar bij ons werkzaam. Hier zit hij met zijn familie temidden van de gasten. Op 11 september j.l. was de heer C. M. Koelema, ziekteadmini stratie, 40 jaar bij ons werkzaam. De heer D. Vethaak feliciteert hem. De echtgenote van de jubi laris ziet welwillend toe. De heer H. van der Linden, tot zijn ziekte bedrijfsleider van Kle verpark, Haarlem, vierde op 1 oktober j.l. zijn 40-jarig jubileum. Rechts de heer F. I. Ahlqvist, directeur Marketing Service en Operations. De heer Van Assen, afd. textiel fil. 1148, zond ons bijgaande foto van een modeshow van kinderen van personeel. De leeftijd varieer de van 2 tot 12 jaar. Aan de or ganisatie had het gehele perso neel meegewerkt. De verkoop was een groot succes. Op 8 september j.l. werd het filiaal Binnenweg Heemstede (1040) o.l.v. de heer P. Prins na een grondige verbouwing weer feestelijk heropend, tijdens welke gelegenheid bovenstaande foto van het team werd gemaakt. Op 7 oktober j.l. werd plotse ling uit dit le> en weggerukt EGBERT H. SPINDEK Achttien jaar, le assistent groente in Drachten. Groot was de verslagenheid onder zijn collega's. Egbert, een veelbelovende jongeman, voor zitter van onze personeelsver eniging, was slachtoffer >an het verkeer geworden. Als part timer begonnen, na de Mavo opleiding in vaste dienst, in juli jl. le assistent, hadden wfj, evenals zijn ouders en zuster hoge verwachtingen van hem. Het heeft niet zo mogen zijn. Het is alweer een poosje geleden dat in het filiaal Heerenveen BL J. Wouda (links) het commando overdroeg aan de heer D. Hoven- ga (rechts). Maar, alleen al van wege de zichtbare betrokkenheid van beider echtgenotes zou het jammer zijn, dit plaatje dat zelfs de plaatselijke krant haalde, uil „Flitsen" te houden. Het afscheid door het personeel had plaats in een geheel kosteloos ter beschik king gestelde bar in Heerenveen. De heer Wouda is inmiddels al weer enkele maanden werkzaam als stafmedewerker/instructeur houdbare artikelen in het rayon- Noord, terwijl de uit Veendam overgeplaatste heer Hovenga het Friese klappen van de zweep wel zal hebben leren kennen. Op 12 oktober j.l. was de nieuwe Centrale Slagerij in de Zaanse Achtersluispolder 's middag twee uur lang een „open house" voor alle perso neelsleden en hun naaste fami lieleden. Voor laatstgenoemde groep was er gelegenheid om onder deskundige begeleiding van de betreffende echtgeno(o)t(e) de Centrale Slagerij te bezichtigen, waarvan hier een momentop name. Bij een feestelijke bijeenkomst als deze ontbrak het niet aan kado's. Namens hel personeel bood de heer L. van Kooten een prachtige wandversiering aan, welke in dank werd aan vaard door de heer W. A. Scholle, lid hoofddirektie AH SM B.V. Deze direktie liet zich evenmin onbetuigd: de aanwezigen wer den verrast met een exemplaar van het in deze omgeving zo toepasselijke V olkomen V leesboek". Onder het motto „In Eckhart zal niemand voor aap staan" opende Eindhoven op 12 sep tember zijn vijfde supermart. Het jongste dochtertje van de bedrijfsleider, dat op deze dag vier jaar werd, mocht met een mooi versierde sleutel de deur openen. In het vogelpark „Ani- mali" hadden ze 24 augustus een gezellige kennismakings- avond. Op deze foto staat het hele team, met op de voorgrond drie echte apen. Dit zijn de mas cottes. En in Eckhart liet men niemand „voor aap staan", het was een feestelijke drukte met een succesvolle omzet. De ploeg van SM Groningen, Diamantlaan, die onlangs werd ge opend.

Personeelsbladen | 1973 | | pagina 4