AH-Reizen: volwassen Binnen jaar 3 nieuwe restaurants niuiiuiniiii Verdubbeling omzet in 1974 PMC: B-keus AH-ster: Zeskamp-ster §;esk 3 NIEUWE KOERS BIJ AH-RESTAURANTS Flitsen Landelijk oktober 1973 flitsen 00 personeelsblad ahold n.v. OKTOBER 1973 Door wisseling in liet assorti ment beschikt I'-M.C. over over tollige voorraad van bepaalde artikelen. Deze artikelen kunnen aan het personeel inclusief part timers worden aangeboden voor zeer aantrekkelijke prijzen. Let wel, deze artikelen zijn fabrieks- nieuw en worden in de originele verpakking geleverd. Gelet op de prüs kan P.M.C. op de artikelen geen garantie geven. Een onbe schadigde aflevering en een kor- rekte werking direct na ontvangst worden gegarandeerd. Zou echter het artikel na enige tyd ^haperen of anderszins kontrolc nodig zijn, dan wordt dit natuurlijk voor u geregeld, echter tegen betaling van de kostende prijs. Van de aan te bieden artikelen hebben wij een lijst gemaakt met korte omschrij ving. Een voldoende aantal van deze lysteu is aan ieder filiaal toe gezonden. Tevens hebben alle hoofden van dienst e.d. van de DC's-PB's enz. lijsten toegezonden gekregen. Indien u belangstelling hebt, zorg dan dat u een lijst in uw bezit krijgt. Uw eventuele be stelling dient u te richten aan: P.M.C. afd. 1.19 personeels ver koop postbus 175 Zaandam. Vergeet vooral het bestelnummer niet! Indien het artikel nog voor radig is ontvangt u een giro- acceptkaart voor het te betalen bedrag. Na ontvangst van uw be taling wordt het artikel afgezon den. Krijgt u geen girokaart dan wil dat dus zeggen dat het door u bedoelde artikel inmiddels is uitverkocht. Het is dan beslist niet nodig te bellen. Dit systeem houdt overigens wel in, dat, die het eerst komt, het eerst maalt. Manager C. Pieters (39), „dat een overgroot deel van onze klanten een gezinsvakantie onder eigen (tijdelijk) dak prefereert. En met die wensen is bij de sa menstelling van ons reisprogram ma voor 1974 uiteraard rekening gehouden. Wij willen volgend jaar zo wei nig mogelijk „nee"' verkopen zonder aan de nu reeds spreek woordelijke kwaliteit van het AH-produkt te tornen." Dit jaar heeft Albert Heijn Rei zen reeds driemaal zoveel om gezet als in 1972. Voor volgend jaar verwachten wij een verdub beling van onze omzet. Om een soepele afhandeling te garanderen beschikken wij over een eigen computercentrale, die de boekingen supersnel en effi ciënt verwerkt. Daarnaast staan zes reisinformatrices in onze Centrale in Zaandam klaar om telefonisch of mondeling de kleinste en grootste vakantie- wensen te verzilveren. Op de belangrijkste bestemmin gen zullen in '74 acht eigen hos- tessen speciaal de belangen van Albert Heijn-gasten behartigen, terwijl op het thuisfront met de opening van de reisbalie in de AH-supermart Tilburg-Noord (medio december) het aantal eigen boekings- en informatie centra op 19 zal komen. Wie niet wil wachten tot de zo mer van 1974 kan overigens nu reeds een voorproefje krijgen van Albert Hcijn's grandioze winteraanbod. Zie verder pagius Een meisje uit 'Het Land van Heusden en Altena' schitterde half september in Parijs tijdens de finale van het 'Spel zonder Grenzen'. Het was Adrie Nieuwen/luizen, toevallig-ook-nog-'s-een-keer admi nistratrice van de Gorkumse AH-supermart. Hierbij een moment opname uit de populaire tv-manifestatie, waarbij zij (uiterst rechts) haar rol vervulde en in haar daagse doen (inzet). Hoe Adrie in de 'Zeskamp' verzeild raakte, staat te lezen op pag. 8. De zomer van 1974 werpt ito reeds zijn krachtige schaduw »n vooruit in de kleurige program ma's van Albert Heijn Reizeiï, die een voor Nederland uitjffc- kiend en ongekend vakantie pakket offreren. Het aanhfsd van appartementen en bunga lows, die bij AH Reizen nu reeds 75 procent van de totale omzet voor hun rekening ne men, wordt volgend jaar ver drievoudigd. Daarnaast wordt het aantal reisbestemmingen verder uitgebreid. „Gebleken is", aldus General- C. PIETERS .gezinsvakantie.. Binnen het jaar heeft AH-restaurants er drie nieuwe vestigingen bij: AC-restaurant Stroe, aan de E8 tussen Hoevelaken en Apel doorn; AC-restaurant Oosterhout, langs de weg Gorinchem- Breda-België; AC-motel Heverlee, langs de weg Brussel-Luik, op 25 kilometer van de Belgische hoofdstad. Dat is het duidelijkste bewijs vertelt directeur Herinanidcs. van de nieuwe koers die er bij Hoe het allemaal gaat worden AH-restaurants wordt gevolgd, is nog niet concreet te zeggen, En dit is nog inaar het begin, „maar wij mikken op een zo danige uitbreiding in een repe- teerbare vorm, dat wij door een strakke uniformiteit kunnen ko men tot een schaalvergroting. Met uniformiteit bedoel ik dan in het bijzonder opleiding, menu kaart en inkoop, waardoor je tot een gunstige kostprijs en daar mee tot redelijke prijzen kan ko men. In dat straatje passen met name de wegrestaurants". Voor die wegrestaurants is de nieuwe AC-formule volgens de heer Hermanides erg geschikt: een combinatie van een warm aangekleed self-servicerestaurant en een eethuisje (straks bistro) met bediening. „Dat hebben wij zorgvuldig uitgetest", aldus de heer Hermanides, „en deze com binatie is ideaal gebleken." Zie vertier pagina 2 De Albert's Corner in Sevenum, die is uitverkoren als prototype voor alle wegrestaurants die van nu af zullen verrijzen.

Personeelsbladen | 1973 | | pagina 1