Veelbelovende start ideeënbus Winkelmilieu aktie filialen Service! Klant is Koning Goede en originele inzendingen Onze nieuwe ideeën aktie In memoriam A. W. van Vugt pagina O Flitsen AH-supermart De hoofd prijswinnaar A. van der Kamp met de stereo tuner-versterkercombinatie die tijdens een fees telijke bijeenkomst door de heer Joustra werd uitgereikt. Ook onze tweede aktie (van 16 juli tot 13 augustus) over het winkelmilieu leverde een groot aantal ideeën op (ruim 130!). De kwaliteit van deze ideeën was echter wel een domper op de feestvreugde. Nagenoeg de meeste inzenders hadden zich namelijk slechts be perkt tot het op papier zetten van overbekende kreten en klachten, in plaats van te komen met goed uitgewerkte voorstellen tot verbetering van een bepaalde situatie. Daarom hebben wij in overleg met ir. H. N. Hes (van de Tech nologische Dienst), die als spe cialist op het gebied van winkel milieu onze vergadering op woensdag 22 augustus bijwoond», besloten om in het kader van deze aktie géén hoofdprijzen toe te kennen. Ofschoon er wel een aantal pre mies zijn uitgekeerd, was er geen Ruim 160 inzendingen vormden het resultaat van de eerste ideeënaktie (van 12 juni tot 14 juli) over het onderwerp bedrijfs- beveiliging. Bij de behandeling van deze ideeën in onze eerste vergadering op 18 juli, waaraan de heer J. Joustra (hoofd van de afdeling Bcdrijfsbcveiliging) ook deelnam, kwam vooral de creativiteit van de inzenders naar voren. Er waren zoveel goede en origi nele inzendingen bij, dat de toe kenning van de drie hoofdprijzen ons als ideeën-kommissie veel moeite kostte. Daarom werd in overleg met de heer Joustra besloten om naast deze hoofdprijzen nog een aantal premies van 50,en 25, (van 10 sept. t/m 19 okt. 1973) Deze nieuwe aktie loopt parallel met de service-aktie „Gastvrij Huis", welke elders in dit blad wordt behandeld. Deze aktie is een interne aktie voor elk filiaal op zichzelf, waarbij het accent vooral op een goede teamgeest ligt. De aan de aktie verbonden beloning, komt dan ook het personeelsteam al geheel tegoed. In onze „Ideeën-service-aktie" vragen wij echter van de indivi duele medewerkers en mede werksters (zowel full- als part time!) voorstellen tot verbetering van alle aspecten van de zes be schreven service-onderwerpen, die niet alleen uw eigen filiaal betreffen, maar ALLE AH- winkels Heeft u dus service-ideeën, die van belang zijn voor alle of voor een bepaalde groep filialen, zet ze dan op een ideeënformulier en stuur ze in de ideeënbus envelop (antwoordnummer 14) naar ons toe! Tenslotte nog even dit: U weet nu wat u als idee kunt inzenden (zie de alinea boven de aankondiging Ser vice-aktie) U weet wat de prijzen zijn: le prijs t.w.v. 500, 2e prijs t.w.v. 250, 3e prijs t.w.v. 100, voor deze bedragen mag u natuurlijk zelf uw prijs uit kiezen buiten deze prijzen kennen we natuurlijk ook de belonin gen en aanmoedigings premies, die in onze maande lijkse ideeënvergadering wor den vastgesteld. DUS GOED SERVICE IDEE? VERDIEN ERMEE toe te kennen aan ideeën, waar van de namen van de inzenders en inzendsters op een „mede deling ideeënbus" in de filialen zijn bekend gemaakt. De hoofdprijs t.w.v. 500, werd gewonnen door de heer A. van Kamp, die in filiaal Wassenaar als part-timer werkt. De prachtige stereo tuner-ver sterker combinatie, die hij voor dit bedrag uitkoos, werd op woensdagmiddag 25 juli tijdens een feestelijke bijeenkomst in de kantine van filiaal Wassenaar namens de directie door de heer Joustra uitgereikt. De tweede prijs t.w.v. 250, werd gewonnen door de heer J. Rijkeboer, hygiënebe waker in filiaal Meppel, die een zware boormachine met alles d'r op en d'r an ontving. De bedrijfsleider van hetzelfde filiaal in Meppel, de heer J. G. M. te Riele ontving de derde prijs t.w.v. 100,in de vorm van twee prachtige tinnen kannen. Op de foto hiernaast staan de beide trotse winnaars voor de affiche van deze aktie. Sehr geehrte Herren, 1122 Stadskanaal ontving van de PTT bijgaande brief. Daar de gevraagde artikelen sinds Cover Girl niet meer in 12.6,73 het assortiment voorkomen, werden deze bij de concurrentie gekocht en aan Marlies Richrath in München gezonden. De klant is Koning. Over het boekjaar 1967 bedraagt het dividend 6 en over de jaren 1968 tot en met 1971 7 terwijl over 1972 een interim dividend van 5 betaalbaar is gesteld, in ver band met het 25-jarig jubileum van Vezeno Schadeverzekeringen in 1972. Ter verkrijging van de divi denden dienen de dividendbe wijzen 1 t/m 6 te worden inge leverd bij een kantoor van de Nederlandsche Middenstandsbank N.V. Op de uitkering wordt 25 dividendbelasting ingehouden zodat netto wordt uitgekeerd: Op bewijs nr. 1 2,25, op de bewijzen 2 t.m. 5 2,62 en op bewijs nr. 6 1,87. De dividendbewijzen zijn geduren de vijf jaar geldig. De certifikaten kunnen niet tegen betaling worden teruggenomen door VEZENO Schadeverzekeringen N.V. of de Stichting Administratie kantoor VEZENO. Voor verkoop kunt u zich in ver binding setllen met een van de vol gende commissionairs in incourante fondsen: - D. W. Brand N.V. Keizergracht 215 Amsterdam-C. 020 - 64164 Broekman's Commissiebank N.V. Herengracht 124-128 Amsterdam-C. 020 - 23 89 26 enkel idee bij, dat voor een prijs in aanmerking kon komen. Om soortgelijke situaties in de toekomst te voorkomen, willen wij nog eens extra benadrukken, dat een idee niet alleen een voor stel is tot verbetering van een bepaalde situatie, maar dat dit voorstel ook GOED UITGE WERKT (eventueel met tekenin gen en/ of foto's) en DUIDE LIJK GEMOTIVEERD moet zijn. Op 26 juli j.l. is plotse ling op 47-jarige leeftijd overleden, de heer A. W. van Vugt, bedrijfsleider van onze SM Buiksloter- meerplein in Amsterdam. De heer Van Vugt was een van onze eerste SM bedrijfsleiders. Hij viel op door zjjn enthousiasme en opgewektheid. Hij stond altijd voor een ieder klaar. Op 31 juli is hij onder grote belang stelling in Tilburg ten grave gedragen. Onze in nige deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kin deren. bttte haben Sié dié LiebensWürdigkeit, rnir 3 Puderdosen nach Deutschtahd zu schicken und zwar: BELAIR CREAMY POWDER Sunray 5 j GENERAL COSMETICS Eine Dose kostét 3.75. !ch weiS nicht genau, was das Porto ausmacht, aber Sie können mir, wenn Sie die Puderdosen schicken, eine Rechnung beitegen. Anbei 12 Gulden tn Deutscher Mark. Herz lichen Dank De beide trotse prijswinnaars voor de affiche van deze aktie.

Personeelsbladen | 1973 | | pagina 6