tan; pttuni inmii 90 jaar Onrust Jos van Beurden kampioen heftruck 1973 pagfna 4 Flitsen AH-supermart Op 28 juni j.I. was de heer H. Broeksma, medewerker van de decoratie-afdeling, 25 jaar bij ons werkzaam. Het artistieke, foto genieke gezin was de aanleiding tot een bijzonder gezellige instuif. Onze S.M. (1183) is het grootste A.H.-filiaal. in het Westland. 1200 m2 verkoopruimte en een ruime parkeergelegenheid voor db 350 auto's. Wij zullen ons allen onder leiding van de heer Slijkhuis volledig inzetten om het geheel tot een succes te maken. Op 6 juli j.l. vierde de heer J. J. Kerner, Personeelszaken, Ziekte- registratie en WAO zijn 40-jarig zakenjubileum. De heer Kerner is jaren bedrijfs leider geweest in Amsterdamse filialen, waarvan velen hem nog zullen kennen. In 1019 Geleen, Rijksweg 2, heeft Sergeant Green, food- servicc specialist van AFCENT, een demonstratie barbecuen ge geven. Ruim 800 klanten hebben gesmuld van zijn produkten. Op 11 juli jl. werd het filiaal in heer F. de Klerk, officieel ge- bovenstaande foto van het team Oud-Bcijerland (1182), o.l.v. de opend, tijdens welke gelegenheid werd gemaakt. Arnhem 1016 vierde zijn 10- jarig bestaan met een kleur- wedstrijd waaraan 257 kinderen deelnamen. De prijsuitreiking aan de vier leeftijdsgroepen in de kantine, in het bijzijn van de ouders, was een gezellig feest. In het blad DC-jnfo lazen wij, dat bij de vorkheftruckwedstrij den op 16 juni j.l. de heer Jos van Beurden de kampioensbekcr heeft gewonnen. De uitslag luid de als volgt: 1. Van Beurden DCT 2. Jongerius DCR 3. Van Oudheusden DCT 4. Klaassen DCT 5. Zebregts DCT 6. Sas DCZ 7. Maas DCT 8. Kras PBZw. In totaal waren er 31 deel nemers. Weert, Hoge Steenweg 1, 1167 Mevrouw Kerlen, kantinebeheer ster in 1167, stelde een puzzel samen waarmee duizenden klan ten zich hebben geamuseerd. Mej. B. J. Laduc, die velen van u wel eens aan de lijn gehad zullen hebben, ontving bij haar 25-jarig jubileum als telefoniste van de heer L. Bouman de „Gouden Hoorn" Istanbul ligt eraan, maar mej. Laduc bezit hem. Op 24 juli j.l. vierde de heer A. Onrust (rechts op de foto) zijn 40-jarig jubileum op de tekenkamer van onze B.T.D. Op de foto links zijn moeder en in het midden zijn vader, de heer G. Onrust (80), die ruim 50 jaar bij de B.T.D. werkzaam is ge weest. Voorwaar een zeldzame trouw aan onze onderneming, in tegen stelling tot wat hun naam deed verwachten. Op 26 juli j.l. vierde de heer jubileum. H. H. Jansen, bedrijfsleider van U ziet hem hier te midden van onze supermartin VPbert,*Hfegc -f*ijn «gasin efi -de hgr^Vijti•Q.K^"- Steenweg 1, 1167, zijn 25-jarig Arnhem. In de regionale bladen verscheen een advertentie: „Albert Heijn heeft weer wat, haal gratis deel- nameformulier". Er waren mooie prijzen te win nen die op een zaterdagmiddag onder grote belangstelling in de S.M. zijn uitgereikt.

Personeelsbladen | 1973 | | pagina 4