00 flitsen AH-Flitsen 2 Op 24 maart jl. vierde de heer B. Canrinus, bedrijfsleider van onze Supermart in Drachten, zijn 25-jarig jubileum. U ziet hem hier op een gezellige buitenfoto temidden van zijn fami lie en de heren v.r.n.l. R. Boersma, L. Oranje, K. R. op de Beck en R. Woudstra. De heer M. L. Bosman, bedrijfsleider van Amersfoort, Utrechtseweg, vierde op 5 april j.l. zijn 25-jarig jubileum. Hij is inmiddels met pensioen. De heer L. M. de Haas, die hem toesprak en ons deze foto zond ver meldde er niet bij wie de leuke kopjes zijn rechts op de voorgrond. We nemen maar aan een fotogenieke dochter en een kleinzoon! Op 5 april j.l. was de heer L. Heistek, chef grondstoffenmagazijn in ons produktiebedrijf in Zaandam, 40 jaar bij ons werkzaam. Ir. II. Glazenburg feliciteert hem, de heer P. C. Vink kijkt glimlachend toe. Op 6 april j.l. vierde de heer A. Tuinman, chef administratie on derhoudsdienst in ons produktiebe drijf te Zaandam zijn 40-jarig jubi leum. Wethouder A. Stoffels speldt hem de eremedaille in zilver op, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Op II april j.l. is in het winkel centrum 'De Ridderhof' in Alphen aan den Rijn onze SM 1180 ge opend o.l.v. de heer P. Koole. De afd. winkelinrichting o.l.v. de heer T. Janszen heeft deze zaak in recordtijd ingericht, 3 dagen voor de opening zat er nog geen glas in de pui. Op 8 mei j.l. traden in het huwelijk Dick van Leeuwen en Jeanne Meinderts, beiden werkzaam in 1144 Den Haag, resp. als chef Kr.W. en hoofd cassière Van de collega's kregen zij voor de wittebroodsweken een enorm wit brood aangeboden, compleet met tabel voedingswaarde! Op 1 mei jl. vierde de heer J. Koppen zijn 40-jarig jubileum. De heer Koppen was jarenlang bedrijfsleider in de Beethovenstraat en de Stadion- weg. Momenteel is hij met ziekteverlof en zal t.z.t. met speciale diensten worden belast. De heer L. M. de Haas speldt hem het ere-insigne op. Personeelsblad van Albert Heijn NV 30e jaargang nr. 6 Juni 1973 Hoofdredakteur: H. K Engel Plv. hoofdredakteur- J. Kleppe Adres Ankersmidpleln 2, Zaandam Tel 02980-99111. toestel 2220 Kamer: 1606 Op 3 mei jl. vierde de heer G. van Langeveld, bedrijfsleider van onze SM in Voorburg, zijn 25-jarig jubileum. De heer R. Beyers felici teert hem. Zijn vrouw, die hij tij dens de oorlog op romantische wijze ontmoette, let kennelijk meer op de kleinkinderen.

Personeelsbladen | 1973 | | pagina 2