40 jarig jubileum 25 jaar Kroon op tien bedrijfsleiders-examens flitsen DIERENS AVONDJE A.H.-opleiding Papendal Jong geleerdoud gedaan AH-Flitsen Voor het eerst werden de op leidingen afd. chef krw. en groente op Papendal gehouden. Papendal is het Nationale Sportcentrum vlak bij Arnhem. Er stond dan ook in onze uitnodiging dat we onze sport- kleding moesten meenemen: van sporten is helaas vanwege het slechte weer niet veel gekomen. Dit was dan ook het enige dat niet aan onze verwachtingen vol deed. Tijdens ons verblijf waren daar ook de topschaatsers van Rus land, Japan, Rood-China, Canada, enz. Met de Chinezen was nog wel te praten, hoewel er maar één was die Engels sprak, n.l. hun official Ko Lung. De Russen stonden onder bewaking van mevrouw Inna Bol- shakova. Voor het hoofdgebouw stond een lange rij vlaggemasten met de vlaggen in top van de ver tegenwoordigde nationaliteiten op Papendal. Naast al deze vlaggen hebben we onze AH-vlag in top gehesen, die er helaas ijlings weer afgehaald werd. Vermeldenswaard is het misschien nog dat ter ver hoging van de feestvreugde er één dame hij ons gezelschap aanwezig was. Tot slot een woord van dank aan de leiding en de organisatoren en aan het 'sportcentrum Papendal, dat voor een uitstekende verzor ging zorgdroeg. W1M ZWIKKER en HENK DE WILDE Op 7 februari jl. organiseerden de personeelsleden van ons fi liaal in Dieren een gezellige avond. Voor de pauze vond een werk bespreking plaats, daarna werd een schets opgevoerd „Ik ben zo lui." Er werden diploma's uitgereikt voor de beste hoofdtrekker, chef divisies, waterverspreider, uit- wringer en andere belangrijke functies. Op 20 januari jl. was het 40 jaar geleden, dat de heer G. On rust, voorman K.B. in ons produk- tiebedrijf in Zaandam, bij onze onderneming in dienst trad. Hij wordt hier gedecoreerd door de burgemeester van Oostzaan mr. Reeling Brouwer. Voordelige akantie voor personeel Een week-end Londen of 15 da gen Spanje. Let op de medede- lingborden. Of bel mej. C. Douw 02980-92210. Kortingen tot 10%. Op 20 februari jl. vierde de heer J. Verwoerd, bedrijfsleider van ons filiaal in Gouda, zijn 40- jarig jubileum. De heer Van Meer zit links naast hem. Burgemeester an Dijke sprak hem toe en er- leende hem een onderscheiding. De heer Verwoerd is helaas reeds 2 jaar ziek. k De heer J. J. Schwarz, voor- raadopnemer, van de administra tieve buitendienst, vierde op 9 fe bruari jl. zijn 40-jarig jubileum. Samen met de president bekijkt hij zijn cadeaus. Personeelsblad van Albert Heijn NV 30 jaargang nr 4 april 1973 Hoofdredakteur: H. K Engel Plv. hoofdredakteur. J Kleppe Adres: Ankersmidplem 2, Zaandam Tel. 02980-99111. toestel 2220 Kamer 1606 DK Utrecht, dinsdag 29 maart 1973, een opmerkelijke gebeurte nis. 10 SMBLio's hebben met goed gevolg het bedrijfsleiders- examen afgelegd en ontvangen uit de handen van de heer R. L. H. Beijers, in deze zijn eerste officiële handeling als districtshoofd west, hun diploma. Van links naar rechts op de foto de heren: P. Hoogendoom, G. M. v. d. Meer, W. Vermeulen, L. C. van Duuren, C. J. van Dongen, F. van Rheenen, C. Corstiaensen, F. J. C. Vermeulen, D. den Haan, S. H. VV. van Loo en R. L. H. Beqers. De heer M. Hiemstra, be drijfsleider van ons filiaal in Krommenie, was op 7 maart jl. 25 jaar bij onze onder neming werkzaam. De heer L. M. Haas spelt het insigne op. Het Paardehoofd aan de wand leeft mee met het pret tige ogenblik. In plaats van gesloten, zoals gebruikelijk, was het filiaal Uithoorn dinsdagmiddag 20 maart geopend voor speciale klantjes. Op initiatief van een van de moeders, mevr. Poelgeest kwamen 65 kinderen van de kleuterscholen 'De Woelige Hoek' en 'De Kinderwereld' leren winkelen. De kinderen in de leeftijd van 4 tot 6 jaar hadden alle twee gulden en een boodschappenlijstje waar twee artikelen opstonden. Ze moesten ze zelf met een wagentje halen en dan aan de kassa afrekenen. Het was een vrolijke toestand waarbij ook naar hartelust werd gezongen. Na afloop kregen de kinderen Ti-Ta-Tovenaar plaatjes en waren de twee kleuter leidsters en vier helpende moeders wel wat moe maar ook gelukkig met de geslaagde middag.

Personeelsbladen | 1973 | | pagina 2