UITSLAG PERSONEELS-PRIJSVRAAG Marjan Theunissen Theo Tichelaar Ti-Ta Tovenaar in vierhonderd filialen Safari voor Transtrekvoor 1° prijs z prijs 'Dat zien we morgen dan we! weer niBinimiiii» Extra boeken Manlief mee 'Goede reis' Ruilen Populair 03 flitsen SAH002000360 Flitsen Landelijk februari 1973 personeelsblad albert heijn nv oplaag 20.000 verschijnt 12 x per jaar 30e jaargang nr. 2 februari 1973 Zoals wij reeds schreven in het januarinummer van Flit sen, is de reactie op onze prijsvraag hartverwarmend geweest. We ontvingen 421 inzendingen. Aangezien aan het be antwoorden van de vragen veel werk vastzat, mag dit resultaat een succes worden genoemd. Aanvankelijk hadden we 10 prijzen, n.l. hoofdprijs safari, tweede prijs transtrek en 8 fotoboeken 'Het lieve leven', het boek van de maand december over 50 jaar persfoto grafie, waarvan een tentoonstelling werd georganiseerd in het Stedelijk Museum te Amsterdam. Marjan en man toen in Scheveningen Omdat er meer inzenders waren, dan we hadden verwacht, hebben we er nog 10 fotoboeken bijbesteld nl. het boek van Bert Haanstra 'Bij de beesten af', naar zijn gelijkna mige film. Het boek van Bert Haanstra komt dezer dagen uit. Zodra we de boe ken hebben ontvangen, zullen ze aan de 18 winnaars en winnaressen worden verzonden. De safari werd gewonnen door Mar jan Theunissen, caissière in Wychen. Ze is 23 jaar, sinds 1 jaar getrouwd en werkt 8 jaar bij ons. Ze vervangt, bij afwezigheid de bedrijfsleider, de heer van Ginkel. We zijn natuurlijk naar Wychen gereden om haar het heuglijk nieuws persoonlijk mede te delen. Haar man, operator bij Dyosynt (vroeger Organon) in Oss, was er ook bij. Hij vond het niet alleen uitstekend dat zijn vrouw op safari gaat maar gaat zelf ook mee. Ze moesten toch nog op een uitgestelde huwelijks reis! Ze blijken beiden grote belangstel ling te hebben voor dieren en zijn regelmatige bezoekers van Ouwe hands Dierenpark. Dat was dus in de roos. De tweede prijs, de Transtrektocht, werd gewonnen door Theo Tiche laar, verkoper in Harlingen. Theo is 21 en werkt, met een onder breking voor militaire dienst, 4 jaar bij ons. Met zijn zusje heeft hij stad en land afgesjouwd om bibliotheken te raadplegen om de goede antwoor den te krijgen. Hij gaat graag mee met de Transtrektocht. Het vorige jaar was hij met vakantie op Ibiza. Marjan en haar man gaan 27 maart a.s. op safari en Theo gaat ook in het voorjaar. In interviews met foto's komen we t.z.t. natuurlijk op hun wederwaar digheden terug. We wensen hen alvast een goede reis. De 18 collega's, die een boek won nen, feliciteren wij met hun prijs. De ruim 400 inzenders, die zo enthousiast inhaakten op de prijs vraag, danken wij hartelijk voor de moeite, die zij zich hebben getroost. Voor juryverslag, oplossingen en lijst van prijswinnaars, zie pag. 2. Geen kleurenfoto's s.v.p. Het komt nog regelmatig voor dat de redaktie kleurenfoto's ontvangt om af te drukken in Flitsen. Wij herhalen: kleurenfoto's, gereproduceerd in zwart/wit, komen niet tot hun recht. Stuurt u ons alstublieft zwart/ wit foto's. Theo alleen toen op Ibiza Vijfenzeventig miljoen kleurenfotootjes, 15 miljoen dicht geplakte zakjes, 150 duizend verzamelalbums, 225 dui zend nog niet met name te noemen verrassingen... Het zijn slechts enkele cijfers die iets te maken hebben met de grote Ti-Ta-Tovenaar-actie, die sinds 5 februari in alle vierhonderd A.H. filialen wordt gevoerd. Negen weken lang worden de klanten van AH uitgenodigd om tachtig verschillende kleurenfo tootjes te sparen. Al deze plaatjes, zijn gebaseerd op een verhaal rondom de avonturen van Ti-Ta- Tovenaar met het uit de kluiten gegroeide Grobbekuiken. Iedere klant krijgt bij tien gulden bood schappen een dichtgeplakt zakje aangeboden met vijf verschillende fotootjes van de serie. De hele actie is natuurlijk vooral gericht op kinderen. Daarom zijn alle foto's op stevig glad karton ge drukt. Een wat duurder procédé, maar het voordeel is, dat kinderen hun dubbele plaatjes zonder be schadiging mee naar school kunnen nemen om te ruilen.Dat is natuurlijk niet zómaar gedaan. De ontwerpers van deze actie verwachten, dat daardoor via de kinderen ook op school en later ook thuis veel mond-tot-mond-reklame groeit voor AH. Bovendien zijn ze er van overtuigd, dat het alsmaar toeterende en taarten etende Grobbekuiken juist door zijn vraatzucht bij kinderen erg populair zal worden. Uit een onderzoek van de N.O.S. is bovendien gebleken, dat Ti-Ta- Tovenaar als serie net zo populair is als de vroegere 'Fabeltjeskrant'. Zoals velen zich zullen herinneren heeft AH toen ook een bijzonder goed geslaagde actie gevoerd die was gebaseerd op Fabeltjeskrant- figuren. Met een volgespaard TI-TA-To- venaar-album is de nieuwe actie vervolg pag. 3

Personeelsbladen | 1973 | | pagina 1