mmm Mi SjIJJIJJ Jubilea en huwelijken DO flitsen Dropping C.O.R. bijeen Met een hapje de "Grens" over over milieu O.R.P.B.Z. AH-Flitsen 2 Op 12 oktober jl. traden in het huwe lijk Gerrit Peters en José Kleinsman. Hij is afdelingschef KW, zij hoofd Deli in Hengelo. Op hun trouwdag brachten zij een bezoek aan het fili aal, hetgeen door collega's en klan ten zeer op prijs werd gesteld. s Avonds waren alle medewerkers uit genodigd voor de Twentse bruiloft. Bij zijn 40-jarig jubileum werd groepsleider G. J. van Alphen op 7 november 1972 door Jonkheer Quarles van Uffordgedecoreerd met de medaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Op 1 december jl. was de heer J. J. M. Bracco Gartner, medewerker Technologische Dienst, 25 jaar bij ons werkzaam. Op de foto wordt hij gefeliciteerd door het hoofd van deze dienst, Ir H. N. Hes. Aan de chef van de vermicelli- fabriek, de heer L. Pistocchi, is door de president van Italië de Orde van de 'Ster van Saamhorig heid' verleend voor het vele werk, dat hij als voorzitter van de be geleidingscommissievoorde 13.000 Italianen in ons land heeft gedaan. Van deze groep zijn er ca. 3.000 met een Nederlandse vrouw ge trouwd. De heer H. de Gouw uit 1090 Waalwijk zond een verslag van een 'dropping', die op zaterdagavond 18 november voor het personeel werd georganiseerd. Echtgenotes en verloofdes waren ook van de partij, in totaal een gezelschap van 38 personen. Al zingend werd in groepen de weg gezocht in de Drunense duinen. Na afloop werd verzameld bij een kop erwtensoep. In het eethuisje Het Leusderhof' werd 23 november afscheid genomen van 7 bedrijfsleiders, die met pensioen gaan. E. van det Laan, Doorn, G. Kampenhout, Helmond, J. van der Wolde, Zaandam, A. Weezeman, Haarlem, Af. Klaase, Amsterdam, J. Suurmond, Amersfoort en J. van Rijn, Delft. Personeelsblad van Albert Heijn NV 30e jaargang nr. 1 januari 1973 Hoofdredakteur: H. K. Engel Plv. hoofdredakteur: J. Ph. Ypma Adres: Ankersmidplein 2, Zaandam Tel. 02980-99111, toestel 2220 Kamer: 1519 Op 14 december jl. heeft de Cen trale Ondernemingsraad vergaderd. Ter sprake kwam het tijdstip van informatie van de kaderleden die zitting hebben in de ondernemings raden, wanneer het gaat om onder handeling met werknemersorgani saties over een salarissysteem. De pakkettenverstrekking wordt, met uitzondering van het kerst pakket, met ingang van 1973 ver vangen door een bon. De conse quenties van deze regeling werden besproken. Over de problemen rondom de per- soneelsaandelen, het inleveren van certificaten, het verzilveren van claims en belastingkwesties bij een eventuele nieuwe emissie, zal in de Flitsen een toelichting worden ge geven. De vergadering van aandeelhou ders van onze N.V. Pensioenfonds heeft, op voordracht van de O.R.'s en de C.O.R. de nieuwe leden aan gewezen van de Raad van Bestuur van ons Pensioenfonds. De Raad is inmiddels geïnstalleerd. De vakantierechten van het niet- leidinggevend personeel zijn in de suikerverwerkende industrie aan gepast. Over de verhouding tussen de con cerndiensten en de werkmaatschap pijen zal begin 1973 een beleid wor den geformuleerd. Op 29 en 30 januari 1973 zal de C.O.R. in Zandvoort een studie bijeenkomst bijwonen. Het pro gramma daarvoor werd goedge keurd. De berekening van de kerstuitke ring en de aanpassing van de lonen van het Administratief personeel werden door de voorzitter toe gelicht. Tenslotte besprak de heer D. Vet- haak, lid van de Raad van Bestuur, de resultaten van onze onderne ming tot en met het derde kwartaal 1972. In het verslag van de OR-vergade- ring van Produktiebedrijf Zaan dam lazen we, dat in de afgelopen jaren een aantal maatregelen is genomen in het kader van de water en luchtverontreiniging, welke een totaal-investering vergde van ruim een half miljoen gulden. Dit programma betrof ondermeer de volgende zaken. 1. Vliesverbrandingsinstallatie koffie. 2. Bronwatergekoelde condensor C.F. 3. Hoofdriolering. 4. Overgang stookolie op aardgas. 5. Rookverbrander koffie. 6. Bronwatergekoelde condensor t.b.v. de airconditioneringsin- stallaties voor de kantoren en het laboratorium. 7. Perscontainer vuilafvoer. 8. Lawaaibestrijding koffiebrande rij en tankauto's. Op 17 november jl. werd een inter- AH-huwelijk gesloten. An toon van den Broek, magazijnchef in 1030 Utrecht huwde met Bep Veenendaal, caissière in 1060 Driebergen. Op 1 december jl. traden in het hu welijk A. Gruendman, le assistent in 1114 en Mej. Van Oosten, ad ministratrice in dezelfde SM van B. L. R. H. Goldenbeld, Ermelo. De bruidegom is de zoon van de B.L. van 5817, Amersfoort. Op het feest kwamen 80 collega's uit de filialen w.o. 5 B.L.'s, waar ze beiden gewerkt hadden. Zelfs Sint en Piet ontbraken niet De Groentechef van 1043 Oldenzaal de heer A. A. F. van Laar, is in het huwelijk getreden met mejuffrouw H. Groote Haar, caissière in filiaal 1050. De huidige hoofdcaissière van 1050 heeft drie jaar geleden de rol van huwelijksmakelaar vervuld.

Personeelsbladen | 1973 | | pagina 2