Prijsvraag voor personeel iiiingiiiiiittiniii Prijzen: een fotosafari naar Kenya en met Transtrek naar Marokko flitsen albert tieijn nv oplaag 22.000 verschijnt 12 x per jaar 29e jaargang nr. 12 december 1972 - In dit Decembernummer doen we eens wat andersde Flitsenredaktie schrijft een prijs vraag uit voor de personeelsleden van Albert Heijn N.V. De eerste prijs is een reis van twee weken met de AH Vakantiereizen naar Kenya ad. f. 1800,de tweede prijs een reis met 'Transtrek' naar Marokko ad. f. 500,en de derde tot en met tiende prijs fotoboeken. Wanneer er meerdere goede antwoorden binnenkomen, wordt geloot. Over de uitslag is geen correspondentie moge lijk. De antwoorden moeten schriftelijk uiterlijk 29 de cember 1972 ontvangen zijn door de redaktie van Flitsen, Postbus 33, Zaandam. Hier volgen de vragen 5. een giraffe 6. een krokodil 7. een buffalo 8. een impala 9. een nijlpaard 10. een luipaard 11. een eekhoorn 12. een chimpansee 13. een gorilla 14. een struisvogel Wat isa. de gemiddelde leeftijd b. het gemiddelde aantal jongen/ eieren c. de gemiddelde dracht/broedtijd d. het gemiddelde gewicht van 1. een olifant 2. een leeuw 3. een zebra 4. een neushoorn De juiste antwoorden en de prijswinnaars(essen) zullen worden bekendgemaakt in het Februarinummer van Flitsen. De reizen worden gemaakt in de loop van 1973 op een mo ment dat de prijswinnaars (essen) schikt. Voorwaarde is wel dat de prijswinnaars(essen; de reis ZELF maken en bereid zijn over de reis geïnterviewd te worden door Flitsen. We wensen U veel succes!!! In deze speciale uitgave van Flitsen vindt u op pagina 2 en 3 een verhaal over het avon tuur van de Kruistochten. Daarom hebben wij op deze bladzijde linksboven een foto geplaatst van Jeruzalem, ge nomen vanaf het Tempelplein. Rechtsboven een foto van het vervoermiddel van de Oud heid de ezel.

Personeelsbladen | 1972 | | pagina 1