Leden Centrale Ondernemingsraad Openingen, jubilea en afscheid flitsen AH-Flitsen 2 vleeswaren Personeelsblad van Albert Heijn NV 29e jaargang nr. 9 september 1972 Hoofdredakteur: H. K. Engel Plv. hoofdredakteur: J. Ph. Ypma Adres: Ankersmidplein 2, Zaandam Tel. 02980-99111, toestel 2220 Kamer: 1519 Op 24 augustus j.l. werd de nieuw gekozen Centrale Onder nemingsraad door voorzitter, de heer A. Heijn, geïnstalleerd, na dat op 2 augustus j.l. afscheid was genomen van de COR oude samenstelling. De onderwerpen, die sinds 1968 in de oude COR ter sprake kwamen, vindt u hier naast in kader vermeld. Bij de agenda voor de installatie van de nieuwe COR waren 9 bijlagen gevoegd ter informatie van de leden over verschillende lopende zaken. Op 19 oktober a.s. volgt de eerste werkvergadering. In elke vergadering zijn de be drijfsresultaten en de mutaties aan de orde geweest. Verderde volgende onderwerpen Verhuizingsregeling Verzekering passagiers 4 wekelijkse betaling Bekeuringen Flitsen Interne promotie Arbeidsvoorwaarden Grondslagen beleid Werkklassifikatie Uitkering Kerstmis Personeelsaandelen Ontwikkeling overleg en in spraak Opleiding OR-leden Optreden COR naar buiten Parttimers Spaarfonds Pensioenfonds Kontakt achterban Wet op de ondernemings raden SER-advies ondernemings- struktuur Zelfbedieningswarenhuizen Openheid salarissen Evangelie in industrie en bedrij fsapostolaat Vacatures Buitenlandse werknemers Medische keuring Vezeno-premie Stemmen bij volmacht Hypotheken Nieuwe aktiviteiten Studiekosten Suppletie W.A.O. Reglementen OR en COR Reglementen verkiezing RvB Pensioenfonds Werktijden Vakanties Overgang naar werkmaat schappij Enquête jeugdig personeel Verkiezingen OR's Samenwerking Simon de Wit Nevenwerkzaamheden Personeelfondsen O.R. Voorzitter Secretaris C.O.R. afgevaardigde Straat Woonplaats Verkiezing 1 C.O.R. A. Heijn 2 C.D. G.J. Heijn J.Ph. Ypma Mr. JJ. de Boer de Rougemontnes 17 Bergen N.H. M. van Marion Fluitekruidweg 5 Zaandam 3 S.M. H.K. P. Ligtenstein F. Brandsma D. Bruyn von Braunstraat 39 Krommenie J.J.G. de Groot Vondelstraat 74 Breda 4 S.M. filialen W.A. Scholte J.C. Voskamp P.G. Lange Pr. Willem Alexanderpark 495 Veenendaal C.J. van Maanen van Aalst laan 690 Zoetermeer B.F. Berndsen J. F. Kennedylaan 74 Baarn J.P.L.M. Drieshen Koekoeklaan 28 Bussum G. Doets Linnaeusstraat 91 Zaandam Mej. T.C. Vlieland Genestetstraat 19 Zandvoort Mevr. C.A. Blankespoor- Heelsumstraat 42 Den Haag van den Bosch 5 D.C.'s. N.J. Visser J. Breeschoten F.J. van der Heide Paktuinen 19 Enkhuizen J. Brands Twiskeweg 252 Zaandam 6 C.S. W.A. Scholte A. van Kooten W. Volgers Cort. v.d. Lindenstraat 19 Zaandam 7 P.B.Z. P.C. Vink P. Helder A.Jong Meidoornstraat 144A Zaandam Mevr. C.M. Hoogland James Cookstraat 411 Amsterdam 8 P.B.Zw. G. Oudega P. Helder A.J. van Velsen Ruysdaelstraat 961 Amsterdam 9 P.B.W. Ir. P. v.d. Berg H. de Groot E. Veneman Dykzicht 23 Wijhe T. van Oene Achter de Hoven 32 Wijhe 10 Melkexp. Ster. J. Barendregt/'- W.P.J. Faassen E.T. de Vries J. van Goyenstraat 34 E. de Leeuw 11 T.O. N.S. de Ligt W.P.J. Elands G. de Ruyter Denstraat 12 Amersfoort 12 Restaurants G.J.Hermanides S.Eusman J.J. Arends Twiskeweg 138 Zaandam H. Berntssen Didamseweg 76 Zevenaar 13 MIRO C. Govers November '72 14 Simon de Wit D.L. de Bruyn November '12 Op 21 juni j.l. werd SM 1158 aan de Hessep/aats 13, Rotterdam geopend. Links bedrijfsleider R. H. De Rijter. Op 26 juli j.l. vierde mevrouw J. A. Verberkt-Van Den Boogaard haar 25 jarig jubileum in het filiaal Burchtstraat, Nijmegen. Zij wordt hier gefeliciteerd door divisieleider de heer H. De Roode. De heer C. Steenbrink (1.), bedrijfsleider van onze S. M. in Amstelveen, was op 18 juli j.l. 40 jaar in onze onderneming werkzaam. Hij heeft jaren de scepter gezwaaid in Heemstede-Aerdenhout hetgeen een hele prestatie was, zo vlak. onder het oog van de heer G. Heijn, zijn meest kritische klant rechts Precies een week later, op 12 juli opende Badhoevedorp filiaal 1170 haar poorten. Na een dienstverband van 47 jaar heeft de heer K. Jansen in Wijhe afscheid genomen. links: Wij zitten er al'. Wip, zijn de collega's van filiaal 1160, Amstelveen-Groenhof. Op 5 juli ging deze SM open, in het winkelcentrum Groenhof (nu nog niet gereed en moeilijk bereikbaar maar straks een druk koopcentrum) Buiten dus nog moeilijk, maar bin nen verloopt alles al 'gladjes'. Dat belooft dus nog wat

Personeelsbladen | 1972 | | pagina 2