JUBILEA EN PENSIONERINGEN BARTELSON BEZOEKT flitsen In memoriam Filiaal Oostburg kent belangrijk verzorgingsgebied AH-Flitsen 2 Personeelsblad van Albert Heijn NV 29e jaargang nr. 8 augustus 1972 De heer G. W. C. van de Leenbedrijfsleider van onze ZB in Zwanenburg was 2 juni j.l. 25 jaar in onze onderneming werkzaam. Op 26 juni j.l. nam de heer W. Berkvnhosch, procuratiehouder in PB. llifhc. n cgcns het bereiken van ilc pensioengerechtigde leeftijd, na 45 dienstnn en a/\i lieid van het personeel. Op V juli j.l. over leed op 58-jarige leeftijd de heer J. Belier, die vanaf de opening van DCZ daar dc funktie van portier heeft ver vuld. In 1955 is hij bij ons in dienst ge- auffeur-besteller in ons filiaal hnkhui/en. Zijn /pon is onze Flitz-in redacteur. De heer Belier was een prettige en uitermate correcte collega. Wij allen, die hem regelmatig passeerden in zijn loge, /uilen zijn groet missen. treden Op 2 juli j.l. overleed op 66-jarige leeftijd de heer K. Swier. Hij was al 65+er maar hielp nog steeds bij grote drukte in het magazijn DCZ. Een zeer plezierig mens. Hij overleed aan een hartaanval op de eerste dag van zijn vakantie. Hoofdredakteur: H K, Engel Plv. hoofdredakteur J. Ph. Ypma Adres: Ankersmidplem 2 Z<M'xia> Tel. 02980-99111toesiei 2220 Kamer: 1519 Op 11 juli j.l. vierde de heer A. W. Strietman, bedrijfsleider van 5517 in Bussum, zijn 40-jarig jubileum. De heer Strietman moet wel jong bij de baas gekomen zijn, want hij moet toch Abraham gezien hebben, hetgeen hem niet aan te zien is. De heer G. van der Wolf bedrijfsleider van onze SM in Driebergen, vierde op 23 juni zijn 25-jarig jubileum. Op 5 juli j.l. was de heer J. J. in 't Hout 25 jaar in onze onderneming werkzaam. De jubilaris was ZBBL maar is reeds geruime tijd door ziekte verhinderd zijn werkzaamheden te verrichten. In Hoogezand werd op 31 mei j.l. filiaal 1161 geopend. In het kader van hetpalletvervoer wilde het team uiting geven aan deze nieuwe ontwikkeling. Een 5 tons heftruck werd geleend van de Fa. Atlanta. (Hoogezand)Dit 5000 kg wegende gevaarte kon men niet in het filiaal binnenvoeren. Vandaar deze unieke buitenopname. Woensdag 28 juni ging filiaal 1160 open in Oostburg aan de Torenweidelaan. Dat Oost burg, als belangrijkste plaats van West-Zeeuws-Vlaanderen een verzorgingsgebied heeft van meer dan 20 km in de omtrek (inclusief een deel van België) stelt natuurlijk wel hoge eisen aan de aldaar ge vestigde winkelbedrijven. Van dc nieuwe AH-vestiging wordt dan ook wel wat verwacht, zeker nu de opening juist in het seizoen valt. Ongetwijfeld hebben de Oostburgers, Katzanders, IJzendijkers maar ook de Belgen, de badgasten en de kam peerders de nu aan u voorgestelde collega's met hun bedrijfsleider, de heer J. Kommers, allang Ieren kennen als geweldige gastvrouwen respec tievelijk - heren! Na een langdurige ziekte is op vrijdag 14 juli overleden onze collega de heer RW. de Boer. De heer de Boer was dc laatste 10 jaar in het produktie- bedrijf Zwanenburg werkzaam als administratief medewerker van de afdeling expeditie. Hij onderhield kontakten met de filialen en als zo danig hebben velen ook buiten ons be drijf hem leren kennen als een sym pathiek en toegewijd collega. Op 14 juli j.l. is op 69-jarige leeftijd overleden de heer H. Zweering. De heer Zweering is 40 jaar in onze onderneming werkzaam geweest, waarvan vele jaren als bedrijfsleider in Tiel. heer T. de Krijger (b.t.d.), die al lange tijd ziek is, wacht nog steeds op lichter werk. De heer A. de Graaf (b.t.d.) moet weer enkele weken rust houden. De heer M. Tang (O.D.) is door ziekte al enige weken thuis en moet 't wat rustiger aan doen. De heer A. Bruinink moest opgenomen worden in 't zieken huis voor een knieoperatie. Dc heer S. v. Rookhuizen (K.B.) is al vele maanden ziek. Ook de heer H. Blokzijl (V.A.), die al ruim een jaar ziek is, moet nog steeds voor controle komen. Zo zijn er momenteel nogal wat langdurige zieken. De heer N. de Boer (O.D.), die al vele maanden door een ongeval thuis is, be gint goed op te knappen; hij loopt nog wel met steunen. De heer J. Lagrand is na zijn operatie in 't zieken huis in Amsterdam weer thuis. De heer J. Groot/O.D. ging, na vele maanden ziek te zijn geweest, op 1 augustus weer halve dagen aan het werk. De heer J. Tuinman (O.D.) is al van Kerstmis af door ziekte thuis. De heer T. v. d. Schaaf moest ook een paar weken rust houden, maar begint nu weer wat op te knappen. De heer P. Scholten (post- loper) is ook vele maanden ziek. De

Personeelsbladen | 1972 | | pagina 2