Vijfde sportdag AH-filialen in Driebergen Nieuwe deelnemers, nieuwe winnaars! Appleboys kampioen voetbaltournooi Voor de 5e maal in successie beleefde het rustieke ge legen sportpark „de Woerd" in DRIEBERGEN, een grote invasie te verwerken van het AH filialen legioen. Ruim 250 deelnemers, 45 deelneemsters en een groot legioen supporters gewapend met toeters, stickers, span doeken, verzamelden zich tegen tien uur in de gezellige kantine op dit sportcomplex, alwaar het tournooi ge opend werd door J. Houben, organisator van dit jaar lijks terugkerend festijn. Verdeeld in vier poules van vier ploegen werd er bijzonder fel, doch fair, reeds meteen gestreden voor de benodigde punten, die de kans gaven door te stoten naar halve finales en finalewedstrijden. Door de concentratie van AH filialen, die voor deze gelegenheid gefuseerd waren, werden we ge confronteerd met zeer goede en spannende wedstrijdverlopen, en het aantal doelpunten, dat gescoord werd, gaf duidelijk de intentie waar, waarmee de deelnemende ploegen naar Driebergen waren getogen. Als poulewinnaars waren de fi lialen uit Breda 1007, Den Bosch 1100 en 1084. Tilburg 1049 en 1152 ende Groentemerchandisers duidelijk de meerdere der andere deelnemende ploegen. In een ware afmattingsstrijd wer den ook de laatste der 42 totaal gespeelde wedstrijden, correct ge leid door 8 scheidsrechters van het district Utrecht der KNVB, onder groot enthousiasme en met gewel dig fijn weer naar hun einde ver gezeld. Toen tegen half zes de prijsuitrei king plaats vond, door oud mede organisator F. Gankema, hadden we 116 doelpunten geteld en ging de le prijs en de "HEINTJE" wisseltrophee naar het team uit BREDA, die in de finale duidelijk over de meeste reserves beschikte. om het technisch beter spelend team uit TILBURG, met 3-0 te verslaan. Tot de zeer gewaardeerde gasten op deze AH Sportdag mochten we ondermeer begroeten, Dislrict- hoofd Oost dhr Oranje, die te- samen met dhr van Duimen, dis- tricthoofd West, als sponsor voor deze dag opgetreden waren. De heer A. de Jong, Hoofd Groente Merchandisers was even eens aanwezig, om zijn team te kunnen aanmoedigen, die er ver leden jaar voor zorgden, dat de eersteprijs en de Heintje bokaal een heel jaar lang, een ereplaats kreeg op het kantoor. Ook diverse bedrijfsleiders, al dan niet vergezeld door ega's, gaven acte de presence, terwijl namens de HK organisatie tournooi dhr Bak ker aanwezig was. De volledige uitslag was 1. Breda. Fil 1007 2. Tilburg Combinatie Fil 1049 en 1152 3. Den Bosch Comb. Fil 1100 en 1084 4. Groentemerchandisers Rechts boven Uitreiking door de heer Feith van wisselbeker en eerste prijsbeker aan aan voerder Kraan, 1107. Boven De kampioenen 1107, Voorschoten. Onder Het dameselftal Ridderkerk, 1134. 5. Geleen,/ Sittard Comb Fil 1019 en 1132 6. Hilversum Fil 1066 7. Tilburg C'omb. Fil 1004 en 1095 8. Valkenswaard Fil 1082 9. Driebergen/ Veenendaal Fil 1060 en 1119 10. Baarn Fil 1025 11. Velp Fil 1024 12. Eindhoven Comb. Fil 1053 en 1077 13. Eindhoven Fil 1145 14. Apeldoorn Fil 1036 15. Utrecht Fil 1030 (winnaar 1968) 16. Tiel Fil 1094 winnaar 1970) De dames van Eindhoven en Tiel duelleerden eveneens om de zo zeer begeerde punten, de licht stadbewoonsters wonnen tenslotte met 2-1. Jammer was het, dat het damesteam van Velp op het laatste moment zich terugtrok, waardoor de dames uit Valkenswaard zonder tegenstandster kwam te zitten. Pogingen om een ander team als nog te formeren, slaagde wonder wel, doch de bezetting der vier beschikbare velden en het late tijdstip leverden toch niet een tweede dameswedstrijd op. Pluim De ordedienst die de gehele dag voor een goede gang van zaken beschikbaar was, de geweldige medewerking van bestuursleden v.v. CDN, de EHBO'er en talloze andere medewerkers tot het doen slagen van dit eerste lustrum, mochten een speciale pluim ont vangen, voor het perfect verlopen van deze dag. Een kwartier uitloop op het tijdschema met 42 wedstrij den mag toch wel AH uniek ge noemd worden. Tegen zes uur verlieten de moege streden doch tevreden AH mensen het sportpark de Woerd, en togen met zijn 600 man, op huis aan, in de stellige overtuiging, ook vol gend jaar weer aanwezig te willen zijn. Met 'n publieke AH belangstelling van 1500 personen én mooi weer heeft er zondag 7 mei j.l. 'n voet baltournooi plaatsgevonden met zesentwintig (26) elftallen uit de districten R'dam, den Haag en Utrecht. Na bijzonder spannende en condi tioneel veel vergende poulewed strijden bleven er vier winnaars over t.w. "F.C. Alexander 1054", "F.C. de Ridderhof 1134", "F.C. Wad- dinxveen 1068" en "F.C. The Appleboys 1107" (snoep verstandig en eet 'n appel én win de Cup). Maar voordat deze elftallen gingen uitmaken wie uiteindelijk winnaar zou worden, speelden op vier vel den de acht dameselftallen tegen elkaar, waar alle aandacht van de toeschouwers, waaronder vooral de heren, gegeven werd aan 't benen werk. Met behulp van 't enthousiasme van 't publiek gingen de dames elkaar soms letterlijk te lijf, wat o.a. verschillende malen 'n gele kaart voor de dames èn kramp in de kaken van 't lachen voor 't publiek inhield. Na dit "gevecht om de ronde bal" traden de heren weer in 't veld, waar na 'n sportieve wedstrijd "F.C. The Appleboys 1107" ais Kampioen 1972 tevoorschijn kwam, op de voet gevolgd door "F.C. Waddinxveen 1068" als goede tweede; "F.C. de Ridderhof 1134" slaagde erin de derde plaats te bereiken na 'n spannende wed strijd tegen "F.C. Alexander 1054" welke in de beroemde Feyenoord- kleuren uitkwam! De Wissel- èn Kampioensbekers werden uitgereikt door Jonkheer Feith, Voorzitter van de Neder landse Sport Federatie, welke eerst echter uit handen van de heer R. Peeters, comitélid tournooi, namens alle deelnemers aan dit tournooi 'n bedrag van duizend gulden ontving ter ondersteuning o.a. van de uitzending van sport lieden naar München 1972; dit ter navolging van 't garant stellen van 'n bedrag van één miljoen gulden door de Shell en Albert Heijn. Op 'n bijzonder vlotte èn amusante wijze deelde de heer Feith de be kers uit, waarna men overging tot de Tombola-uitreiking, waarvan de hoofdprijs bestond uit 'n koel kast! Tot 's avonds laat zijn de sportieve èn gezellige AH'ers gebleven op dit gezellige en mooi complex te Wateringen, om de volgende dag met trekkende benen èn stijve spieren de appelmoes bij te vullen óf om kassa te draaien! H.C. Goethart, 1134 Tentoonstelling In Maastricht Bedrijfsleider J. P. Fait van de Scharnerweg in Maastricht ver leende onlangs gastvrijheid aan de Europese Testbeelden Vereniging. Op een tentoonstelling werden ruim honderd exclusieve foto's bijeenge bracht. De Nozema stelde interes sante dokumentatie ter beschikking, evenals Philips en organisaties uit Berlijn en München. Deze eerste manifestatie van een tournee door Nederland kreeg veel perspublici- teit. Ineke Daatzelaar uit Schoonhoven rapporteerde dat zij en haar collega's van de ZB de vijfhonderd gulden die zij gewonnen hadden met de P.M.C. formulieren besteed hebben aan een bezoek aan de Floriade, een maal tijd bij de Chinees en de Wim Sonneveldshow in Carré. Een foto van de afbraak van het laatste Meestersymbool van het produktiebedrijf in Wijhe. Met de afbraak van deze schoorsteen 45 meter hoogis het laatste "Mees ter"-merk verdwenen. Ook op de produkten komt de naam Meester sinds januari 1972 niet meer voor. Steen voor steen wordt losgebikt, aangezien de pijp midden in de fa briek staat. Circa vier weken is men hier mee bezig. De pijp kan worden afgebroken omdat het produktie bedrijf reeds op aardgas was overge gaan en in december het nieuwe Centrale Voorzieningen Gebouw in gebruik is genomen. Met deze af braak is in Wijhe een stukje historie afgebrokkeld.

Personeelsbladen | 1972 | | pagina 6