i Bartelson bezoekt Bezoek aan Bobbejaanland Capelle a/d IJssel deed het anders Geslaagd Pinksterkamp AH-Flitsen 4 Wij, filiaal 1061, Capelle a/d IJssel deden het dit jaar anders dan andere jaren en andere filialen. In plaats van ieder jaar een feest avond, nat ook altijd heel gezellig >vas, besloten we het dit jaar 1972, eens op een andere manier te pro beren, en wel door middel van een dagreis op 1 mei; met alle full timers naar Bobbejaanland in Licht- aart, België. Een stemming was niet nodig, want iedereen die hoorde over de trip, was dol enthousiast met deze ver andering van feestavond naar daggie uit. En daar gingen we dan. Geen plaats in de bus was leeg. De hele maand april was het weer geweest om op te schieten, maar uitgerekend op maandag 1 mei, was het stralend. Onze eerste stop was Breda, Hotel- Café-Restaurant "Buitenlust", waar we een zalig "bakkie koffie" kregen. Na het tweede bakkie koffie plus koekje (dit is zeer be langrijk, dan smaakt de koffie dubbel zo lekker), vertrokken we dwars door het natuurschoon naar Oisterwijk om daar om ongeveer half twaalf een zeer grote panne- koek te nuttigen. Stel je voor: 30 bij 30. We konden een keus maken tussen 7 verschillende soor ten, wat wij als lastige Albert Heijners toen natuurlijk deden. Gevolg was echter, dat daar in Restaurant "Groot Speyk", de ene helft scheel van de honger zag, terwijl de andere helft al voldaan was. Maar goed, ieder die zijn wandelschoenen aan had, kon ze weer uittrekken, omdat we de bus weer inmoesten. 1 uur was gena derd. Ieder zocht zijn plaats weer op; cassette aan, en daar gingen we dan, op weg naar Bobbie. De stemming was opperbest, mee zingen met de cassette, mooi weer tje, wat wil je nog meer. BOBBEJAANLAND Aangekomen in Bobbejaanland gingen we de zaal in, waar Bobbe- jaan zou optreden, maar eerst be stelden we iets te drinken, want we hadden droge kelen gekregen van het meezingen in de bus. De show duurde een kleine anderhalf uur. Albert Heijn schijnt wel hoog aan geschreven te zijn, want Bobbe- jaan gaf speciaal voor ons (plus een Frans reisgezelschap), een show weg, wat hij eigenlijk hele maal niet van plan was geweest op de eerste werkdag. Na de show vermaakten we ons in het pret park. Om daar enkele dingen te noemen, we konden er varen, mid- get-golf spelen, zwemmen, treintje rijden, er is een groot winkelpavil joen, zalige Belgische patat, en een grote speeltuin voor de kleintjes dit misschien voor de mensen, die er ook eens heen zouden willen En dan is er natuurlijk de show van Bobbejaan zelf. We konden overal met ons Hollandse geld terecht, waar 's avonds niet zoveel meer van over was. VOLDAAN Voldaan, moe maar hongerig stap ten we weer in de bus, en terug in ons kikkerlandje, stopten we in Baarle-Hertog, bij landgenot "Schalduinen", waar we een broodmaaltijd aangeboden kregen. We hebben nog een tijdje genoten van een bandje, dat daar optrad, maar om half negen, (de con sumpties werden toen duurder), vertrokken we weer. half slapend richting Capelle. 's Avonds om half tien waren we weer terug. Na deze geslaagde dag, tenminste, in onze ogen, zullen we de B.L. proberen over te halen, volgend jaar weer zo'n dag te organiseren. Opgesteld door Yvonne Anderson en Carien Vester. Hierbij een overzicht van onze zieke mensen in de afgelopen maandMevrouw Bindt-de Boer (lab) moest opgenomen worden in 't ziekenhuis, en is nu weer thuis voor een verder herstel. De heer J. Hus begint nu weer normaal te lopen, 't gips is nu van de voet ver wijderd. De heer M. de Krijger (BTD) is nog in afwachting van lichter werk. Ook de heer J. de Groot (OD) die nu al weer maan den door zijn ziekte thuis is, wacht nog op een andere baan. De heer P. Scholten (postloper) is nu al 6 maanden door zijn val thuis. De heer N. de Boer (OD) die door een ongeval al 8 maanden thuis is, be gint nu weer te leren lopen. De heer P. v. Loenen (VA) kan ook nog steeds niet werken door zijn ziekte, is al een jaar thuis. De heer H. Blokzijl (VA) is ook al ruim een jaar door ziekte thuis, en moet nog steeds voor controle bij de In een aantal Albert Heijn SM's in Amsterdam, Rotterdam, Hilversum, Delft, Utrecht, Den Haag, Arnhem, Eindhoven en Haaksbergen hebben Johan Cruijff, Piet Keizer, Rinus Israel en Wim van Hanegem ge durende 2 uur het boek Sportenspel verkocht en van hun handtekening voorzien. De sportjournalisten heb ben aan deze aktie veel publiciteit gegeven. Prof. voetballers werkten op deze wijze mee aan het bijeen brengen van een miljoen gulden voor de Nederlandse Amateursport. dokter komen. Mevrouw Puls- Bohm (CF) is al enige weken thuis, en moet voorlopig nog rust houden. Ook mevrouw Eijkhout-Balk (CF) moest haar werk stoppen door ziekte. Mevrouw Manto (CF) die al enkele maanden thuis is, begint nu weer wat beter te worden. Me juffrouw P. Vree was ook enkele weken thuis maar zal wel weer gauw haar werk kunnen hervatten. Mejuffrouw J. Oosting (VA) moet ook enkele weken rust nemen voor de bronchitis waar ze veel last van heeft. De heer S. v. Rookhuizen (KB) is nog steeds ziek en al bijna een jaar thuis. Ook de heer K. Fris- Messa (NA) is al van januari thuis, eerst in 't ziekenhuis en nu thuis voor een verder herstel. Mevrouw E. Kok-de Goede (KB) moet na haar verblijf in 't ziekenhuis nog enkele maanden rustig aan doen. Mevrouw Vleeshakker-Schoen (CF) is al enige maanden door haar ziekte thuis. De heer B. Unlu (VA) is ook al een half jaar door zijn ziekte thuis. De heren T. Jonker en J. Jonker (allebei SB) zijn al enige weken thuis, eerst moest T. Jonker opgenomen worden in 't ziekenhuis en nu thuis verder opknappen. Tot zover dan dit verslag. Voor diegene die met vakantie gaan mooi weer en veel plezier. Ik wil besluiten om namens alle gepensioneerden die op 16 mei de jaarlijkse tocht hebben meegemaakt, de direktie hartelijk dank te zeggen voor de mooie dag ons aangeboden. Ook de leidsters en leiders onze dank voor de goede verzorging. Op 2 juni j.I. is de heer H. de Vries (v/h CF) overleden. Hij woonde de laatste jaren in Urk, zijn vrouw was niet aanwezig, die werd door een auto-ongeval, in Emmeloord in 't ziekenhuis verpleegd. AC BULLETIN NR. 5 D.D. 29 MEI MELDT: 1. Fietsprimeurs in Oud-Leusden. 2. Legermuseum in AC-Leiden. 3. Eethuisje in Amstelveen. 4. Engelse voetballers in Zaanse Schans. 5. Poffertjes in Vami-Iuchroom. 6. Maaltijd op verhuisdag in Zeve- Als we U nu vertellen dat dit bulle tin was samengesteld uit 14 kranten knipsels over bovengenoemde on derwerpen dan blijkt wel dat de AC's de nodige publiciteit hebben. Drie foto's van het weer zeer geslaagde Pinsterkamp in HEINO bij Zwolle waaraan 300 kinderen deelnamen. Zij waren verdeeld over 20 groepen. Op de onderste foto de groepleiders/sters t.w. van links naar rechts staan Nel Korzelius, Piet Sint, Peter Bets, John van Hensbergen, Jan Zomer, Luuk Pauws, Hans Broekman, Theo Brandsma, Jaap Verkroost, Jelle IJpma, Dick Kok, Piet Schipper, Clara Zomer, Riki Brehler, zittendEls Bank, José Bus, Truus Looze, Ine Broekman, Clara Korzelius, Teuna Sint, Henriette Post, Ton Korzelius, Henriette Steffhaan, Gerrit Brehler en Marjan Kaper. Jan v. d. Kraan (10 jaar) uit Zaan dam stuurde ons een enthousiaste brief over zijn belevenissen in het Albert Heijn Pinksterkamp, dat dit jaar in het Overijsselse Heino werd gehouden. Jan schrijft o.a. En het was 4 dagen heerlijk weer. En we gingen ook zwemmen. En we kregen ook sportdag met hardrennen, ballen gooien, puzelen enz. En ik ging ook voetballen. Toen was het zover voor de prijzen. Maar ik had jammer genoeg niks gewonnen. Maar ik ging niet met lege handen naar huis, want als troostprijs kreeg ik een mooie zwem tas". Elke avond kregen wij film. Maar de laatste avond kregen wij toneel spelen dat vond ik hartstike leuk". Jan is overigens benieuwd waar het Pinksterkamp volgend jaar wordt gehouden. "Iedereen hartelijk be dankt", zet hij nog onderaan z'n brief. Jij ook Jan, voor je plezierige reactie. GEVONDEN VOORWERP In dc bus van Heino naar Zaandam is een verguld sterre- beeld "Waterman" gevonden, hetgeen waarschijnlijk verloren is door een van de kinderen die aan het Pinksterkamp deel namen. Inlichtingen P. Schipper H.K. 511.

Personeelsbladen | 1972 | | pagina 4