Negen jubilarissen in de bloemen ittiïïifp Historisch Opleiding AC' s AH-Flitsen 2 Personeelsblad van Albert Heijn NV 29e jaargang nr, 4 april 1972 Hoofdredakteur: H,K. Engel Plv. hoofdredakteur J, Ph. Ypma Adres: Ankersmidplein 2, Zaandam Tel. 02980-99111, toestel 2220 Kamer: 1519 Agent: Meneer, mag ik uw kente kenbewijs even zien? H.R.: Alstublieft. Agent: Hoe is uw naam? H.R.: De wagen is niet van mij maar van Albert Heijn. Agent: O. die zorgt wel dat zijn spullen in orde zijn. Rijdt u maar door. De heer J. G. F. Meyer, vermicelli PB Zaandam, was op 11 fe bruari j.I. 25 jaar in dienst. De heer P. C. Vink decoreerde hem. De heer W. Haeser, hoofd organisatie PB's, was op 1 februari j.I. 25 jaar in dienst. Van zijn collega, de heer G. Hoorn, kreeg hij een wonderlijke tekening aangeboden. Op 3 februari j.I. was de heer L. L. van Mechelen, chef technische afdeling B.T.D., 25 jaar in dienst. Voor de verandering weer eens een groepsfoto achter het O.G. Op 10 maart j.I. vierde Mej. J. Tuitert, werkzaam in filiaal Korte Bisschopstraat in Deven ter, haar 25-jarig jubileum. Hierbij een foto, waarop de be drijfsleider de heer Peek, bij wie ze 22 jaar werkzaam is, haar een cadeautje overhan digt. (vervolg van pagina 1) kele vragen beantwoord worden. Belangrijk onderdeel van de hele opleiding is het zelf doen. Na het bekijken van de cassettes worden de leerlingen voortdurend in con tact gebracht met de verschillende afdelingen van het restaurant. Daar worden allerlei handelingen voorgedaan die zij onder begelei ding moeten nadoen. Beetje bij beetje worden ze bij de hele gang van zaken ingeschakeld. Naarma te de opleiding vordert wordt het praktijkgedeelte groter. Aan het eind van de opleiding wordt een soort examen afgenomen (een toetssteen voor de opgedane kennis) waarna een certificaat wordt uit gereikt met een kleine verrassing. De heer Hattink: 'Met deze nieu we opleiding worden de leerlin gen vanaf het begin duidelijk op genomen in het bedrijf. Wij zeg gen wat we van ze verlangen, zij weten waar ze bij ons aan toe zijn. Het certificaat kan men beschou wen als eerste bouwsteen voor de doorstroming in het bedrijf. Wie daarvoor voelt kan ook andere opleidingen gaan volgen. De La- belle-cassettes gaan door tot de managers-opleiding!' Op 1 maart 1972 vierde de heer W. P. J. COPPÉE, chef admini stratie buitendienst, zijn 40-jarig jubileum. De heren D.Vethaak (1) en A. van Gaaien zien toe hoe mevrouw Coppée haar man deco reert. Het knoopsgat was blijkbaar verstopt. De heer H. Besterveld, chef P.M.C.-administratie vierde op 27 januari j.I. zijn 25-jarig jubileum. Met zijn familie zit hij, getuige de foto, met kennelijk genoegen te luisteren naar een humoristi sche toespraak. i\i 'Op vrijdag 3 maart jl. vierde de heer A. M. Peters, werkzaam in de SM. Venlo, zijn 25-jarig zakenjubileum. De heer J. J. Ruijs vond het een genoegen het insigne bij de jubila ris op te spelden.' De heer Th. J. Verzeilberg, bedrijfsleider van filiaal Castricum, vierde op 1 maart j.I. zijn 40-jarig jubileum. Naast plezier in het feest heeft de familie kennelijk ook twee juwelen van dochters. In het dagblad van Torremolinos stond onder de kop: 'Promocion femenina de la Costa del Sol' bovenstaande foto van onze informa- trice, met een uitgebreid verhaal over onze reisactiviteiten. Op 15 februari j.I. vierde de heer H. L. Fehling, bedrijfsleider van onze SM Julianaplein, Den Helder, zijn 25-jarig jubileum.

Personeelsbladen | 1972 | | pagina 2