Zilveren Bartelson bezoekt jubilea pensioen CU flitsen AH-Flitsen In ons filiaal Van Roosmalenplein in Den Bosch zijn maar liefst vier personen uit één gezin werkzaam als part-timer. Het zijn v.l.n.r. Frans 17, Johan 19, Anneke 15 en Adrie 16 uit het gezin Van Buul. Als deze A.H. Flitsen ter perse gaat loopt het jaar 1971 alweer ten einde, en wij hopen dat 1972 voor ons allemaal een gezond jaar mag worden, ook voor diegene die het afgelopen jaar door ziekte het erg moeilijk gehad hebben. Ook zijn er onder onze zieken die gehee' zijn afgekeurd en dus moeten beruslei in dit lot. Laten deze mensen, al is he, dan op een andere wijze, van hun leven toch nog iets maken, voor het welzijn van hun gezin. Laat er dan ook nog een beetje vreugde in uw leven zijn dat u geen vergeten mens wordt, en toch nog overal in betrokken zal worden. De heer A. de Graaf (B.T.D.) is na vele weken weer aan het werk gegaan. De Heer J. den Bakker (B.T.D.) kwam zo ten val van een trap dat hij enkele weken rust moet houden. Ook de heer S. de Boer die door een ongeval al enige maanden in het ziekenhuis wordt ver pleegd, wensen wij alle sterkte toe om deze zware opgave te moeten verwer ken, hij is nog jong en sterk, dus hebben wij goede hoop op een algeheel herstel. De heer J. Groot (O.D.), die al enige maanden ziek is en zijn normale werk niet meer doen kan, krijgt nu een andere geschikte werkkring toegewezen. De heer K. Keune (C.F.) werkt ook maar een paar uur per dag, en moet ook wat rustiger aan doen. De heer Tolstra (C.F. afd.) is ook al een paar maanden door ziekte thuis. De heer T. van Loenen (V.A. afd.) is al vier maanden thuis door zijn ziekte en wij wensen hem het aller beste toe. De heer J. Gulicn (O.D.) mag ook nog steeds zijn werk niet hervatten. De heer H. Blokzijl (V.A.) mag nog steeds (hij is al vier maanden thuis) niet werken. De heer A. de Graaf (portier) moest en kele weken opgenomen worden in het ziekenhuis voor een onderzoek. De heer D. Voogd (gepensioneerd) moet enkele weken rust houden voor reuma en wij wensen hem het beste. De heren K. Groen (O.D.) en J. de Jong (O.D.) mo gen nog steeds niet werken. Onder de dames zijn er niet veel zieken, want daar werd geen opgave van gedaan. Nu nog enkele blijde berichten. Mevrouw Van de Starre-Kef was 18 no vember 40 jaar getrouwd. De heren M. Baas en K. van de Bosch waren 12'/f: jaar in dienst. De heer en mevrouw Kok (ge- pens.) waren ook op 18 november 40 jaar getrouwd. De heer H. Glazenburg was op 30 november 25 jaar getrouwd. Op 9 december was de heer G. van Unen (V.A.) 25 jaar getrouwd, en op 10 december was de heer W. van de Vegt (W.afd.) lOjaargetrouwd. Als laatste van dit jaar was de heer T. P. M. van de Pal (V.A.) die op 19 de cember zijn 25-jarig huwelijksfeest viert. Onze felicitatie deden wij verge zeld gaan me,t een bloemstuk. Ik wil dan besluiten om u allen hele prettige Kerst dagen toe te wensen en een gezond 1972 Bijgaande foto werd gemaakt tijdens de modeshow die on langs was te zien in ons Miro-center te Vlissingen. De show werd een groot succes mede dankzij de heer Ver ouden afd. chef NF II die de organisatie in handen had. Onlangs namen drie collega's met een respectabel aantal dienstja ren afscheid wegens pensionering: v.l.n.r. de heren J. van Metten, J. P. Korzilius en J. van der Gugten. Op 4 nov. jl. vierde de heer W. Klanke, ZB-etaleur zijn 25-jarig jubileum. Op 1 november jl. vierde de heer Bosma zijn zilveren jubileum. Op de foto v.l.n.r. de heer en mevrouw Bosma, groepsleider Van der Broek, bedrijfsleider Filiaal 1113 Van der Honing en RPOF Krol. Personeelsblad van Albert Heijn NV 28e jaargang nr. 11 december 1971 Hoofdredakteu'r: H K. Engel Plv. hoofdredakteur: J. Ph. Ypma Adres: Ankersmidplein 2, Zaandam Tel. 02980-99111 toestel 2220 Druk: Henkes-Holland De heer P. C. Vink, directeur Produktiebedrijven, was op 1 novem ber jl. 25 jaar in onze onderneming werkzaam. Wij zien hem hier met vrouw en dochter met de elektrische grasmaaimachine, die hij van zijn collega's kreeg.

Personeelsbladen | 1971 | | pagina 2