Vragen aan AH Bouw mammoet- magazijn duurde maar 18 maanden DC Tilburg open ■f IHllllllllllll Compleet centrum over 5 jaar Toekomst Geschenk Ch flitsen SAH002000348 Flitsen Landelijk december 1971 personeelsblad albert heijn nv oplaag 21.000 verschijnt 12 x per jaar 28e jaargang nr. 11, december 1971 Traditiegetrouw zal in het januari-nummer van Flitsen een aantal leden van de Raad van Bestuur hun visie geven op het bedrijf in 1972. We zouden ons kunnen voorstellen dat er bij u ten aanzien van die toekomst wel een aantal vragen leven, die u best eens beantwoord zoudt willen zien. Zonder nu te pretenderen dat op alle vragen een direct antwoord kan wor den gegeven in ons personeelsorgaan, zouden wij u toch wil len uitnodigen uw vraag kort en bondig op papier te zetten en aan de redactie te zenden. Wij zullen uw vragen verzamelen, rubriceren en voorleggen aan de leden van de Raad van Be stuur. Vragen en antwoorden zullen wij dan in het februari nummer en wellicht nog in het januari-nummer afdrukken. Stuur uw vraag uiterlijk 24 december in. olmcirini dilmzISretanw Bc&ic srccna Wi/wfflsm l'pn-tticjc Jitrntdaycn e n cmmcuuycutr ".o." 'ir- a /ous/oxii/osioi/ or/n fopouêrpj jo/ionuotiuv2 Een druk op de knop en een van de vele vorkheftrucks die het nieu we AH-Distributieeentrum in Tilburg rijk is maakt langzaam een aantal cartoons zichtbaar die het werk in een distributiecentrum uitbeeldden. Daarmee had de heer J. van Meer, lid van de Raad van Bestuur, het kruidenierswaren-magazijn (oppervlakte 26000 m2 met een capaciteit van 4000 ton goederen per week) van het nieuwe DCT officieel geopend. Hij deed dit in aanwezigheid van enige tientallen gasten waaronder Mr. C.J.G. Becht, burgemeester van Tilburg. In dit centrum, dat de filialen in het zuiden van het land bevoorraadt, zijn eind dit jaar 200 mensen werkzaam. Voorafgaand aan de officiële opening gaf de heer J.G. Krijt een verslag van het tot stand ko men var dit gebouw, waarvoor eerst op 25 mei 1970 de eerste paal werd geslagen. De eerste uitlevering van goederen vond al in september van dit jaar plaats. De eerste studies voor dit nieu we distributiecentrum startten reeds in 1966 en in de loop van 1967 viel de beslissing in Zwijn- drecht een nieuwe vestiging te stichten op een terrein van 12 ha. groot. Pas in maart 1970 werd besloten Tilburg waar 24 ha. beschikbaar bleek, als nieu we vestigingsplaats voor het dis tributiecentrum te kiezen. Het kruidenierswarenmagazijn dat nu is geopend is de eerste fase in de bouw van een compleet dis tributiecentrum, dat over 5 jaar zal zijn voltooid. De heer Van Meer zette in zijn openingstoespraak de opening van het DCT tegen de achter grond van de overige activiteiten van Albert Heijn. Kort memo reerde hij de bouwactiviteiten van dit jaar (hoofdkantoor, Mc Donalds vestigingen. Su- permarts, enz.) en de nieuwe bouwplannen in Zaandam en Tilburg. Ook ging hij in op de organisatorische wijzigingen die het afgelopen jaar hebben plaats gevonden. Waarbij hij o.m. op merkte: 'Het goede uit het verleden dient gerespecteerd te worden, maar het beleid moet gericht zijn op de toekomst. Het is een beleid van anticiperen op de toekomst en mee-structureren.' Aan het slot van zijn openingsre de dankte de heer Van Meer al len die meegewerkt hebben aan de snelle realisering van het nieuwe DCT. Bijzonder dankte hij burgemeester Becht en de hoofden van de verschillende gemeentelijke diensten. Tot bur gemeester Becht zei hij: 'De spe- Het interieur van ons nieuwe DC in Tilburg. Duidelijk is de enorme hoogte te zien, die no dig is om t.z.t. automatisch, d.w.z. door de computer gepro grammeerd, de bestellingen van de filialen te verzamelen. cialisten van Albert Heijn heb ben maar één uitdrukking om hun mening over de medewer king van uw gemeente onder woorden te brengen: Zéér in drukwekkend. U bent getypeerd als een modern manager van uw gemeente, als geïnspireerd leider van een zeer effectief werkend team.' Na de openingshandeling ver richt te hebben overhandigde de heer Van Meer de burgemeester een enveloppe met inhoud. Dit bedrag zal worden geschonken aan een Tilburgse instelling die zich bezig houdt met de zorg voor buitenlandse arbeiders. (zieookpag. 3) Onze president, geflankeerd door links mevrouw E. Visser, derde-generatie klant en rechts mej. M.A. van Santé, ORHK lid, de vertegenwoordigsters van de relatie-groepen waar on ze onderneming van afhankelijk is en daarom werden uitgeno digd de openingshandeling te verrichten. (ziepag. 4en 5)

Personeelsbladen | 1971 | | pagina 1