REGKOM Opening 18 november Welkom Projektleider L. Bouman optimist Programma Oh flitsen SAH002000345 Flitsen Landelijk oktober extra editie 1971 w Het waagstuk is voorbij. We zitten erin. En hoe. Sommigen voelen zich al volkomen thuis, maar de meesten van u ervaren nog dagelijks, al of niet mokkend, de hinder van een onaf-gebouw. Het is ook moeizaam wennen in een nog niet kant en klaar huis, dat echter medio augustus in gebruik genomen móést worden omdat rond die tijd het DC Tilburg ging draaien. Voor het HK was dit zes weken te vroeg. Desondanks hebben de bouwers al het mogelijke gedaan om althans de werkruimten in orde te hebben en dat is gelukt. Op 11 oktober (dat althans is de streefdatum) is het gebouw hele maal klaar en zullen de klachten, die nu met name over de liften binnenkomen tot het verleden behoren. Want dan is de por tiersbalie met de technische ap paratuur voor geprogrammeerde liften en airconditioning intact, dan ook zijn die faciliteiten aan wezig die het gebouw volledig leefbaar moeten maken. Tot die datum, misschien zelfs nog enige weken daarna, vraag ik uw ge duld met mijnerzijds de verzeke ring dat alles in orde zal komen. In ieder geval vóór officiële ope ning en instuiven. Hoewel de verhuizing zelf al in het vergeetboek is geraakt, wil ik die toch nog even releveren en wel om een ieder die erbij be trokken is geweest dank te zeg gen voor de geweldige medewer king. In de eerste plaats geldt deze dank het gehele personeel voor de wijze waarop het de dozen heeft verpakt en geco deerd. Dit was buiten (mijn) ver wachting. Vervolgens wil ik en dat in willekeurige volgorde dank uitbrengen aan die af delingen die al het mogelijke, soms schijnbaar onmogelijke, hebben gedaan om de mensen op maandagochtend in een op geruimde omgeving te ontvan gen; aan McDonald die in de nacht van de verhuizing de 75 verhuizers om de twee uur heeft voorzien van koffie en eten, aan de plaatselijke politie voor de manier waarop het verkeer ge regeld werd, aan de firma Gey- tenbeek voor de vlotte wijze waarop deze verhuizing plaats vond en die aan letterlijk alles had gedacht (zelfs aan een EHBO-post), aan de werksters en aan het personeel in het res taurant dat niets te veel was en niet te vergeten aan mijn 'rechterhanden' van kantoor diensten die zo uitstekend hebben geholpen. Voor wat betreft deze laatste, de bouwers en mijzelf geldt, dat we dit nieuwe huis zo snel mogelijk zullen voltooien en open blijven staan voor uw klachten. Dat uzelf op eigen wijze kunt mede werken aan een snel wennen, leest u elders in dit nummer, waarin u enige achtergrondinfor matie en aanwijzingen met be trekking tot het HK vindt. Een leuke foto van Werkgroep H. K. '71. V.l.n.r. staan: Hr. N. A. H. Hupkens, Mej. M. Schoone, Hr. J. Burggraaf, Hr. L. Bouman. Zittend: Hr. C. T. G. de Jong, Mej. M. van de Ven, Hr. G. van Dongen, Hr. D. W. Lieuwen, Mej. E. Westra. Afwezig: Hr. A. van Gaaien (vakantie), Hr. H. M. M. van Griensven (ziek). De officiële ingebruikname van het HK zal plaatsvinden op donderdag 18 november a.s. 's middags om vier uur. De medewerkers zullen die dag géén gebruik kunnen maken van het parkeerterrein dat de ge hele dag gereserveerd blijft voor de auto's van gasten. Op maandag 1, dinsdag 2 en donderdag 4 november zullen familie leden en kennissen van AH'ers worden ontvangen en rondgeleid. Dit gebeurt op deze dagen van half acht tot half tien 's avonds. Op vrijdagavond 5 november komen 'de buren' op bezoek, op zaterdag 20 november Zaanse burgers en ex-medewerkers(sters) en op woensdag 1 december worden ongeveer 250 gepensioneerden uit de filialen verwacht. 10.0010.15 bijeenkomst in hal personeel HK; aanbieding cadeau aan president door COR-lid D. Bruyn. 10.3011.00 koffie met gebak in personeelsres- taurant. 15.0015.30 ontvangst gasten in hal. 15.3016.00 toespraken. 16.00 officiële opening door klant OR- lid mejuffrouw Van Zanten. 16.1517.15 rondleiding gasten door hoofdkantoor en apéritief in personeelsrestau- rant. De ontvangst van de gasten en de opening zullen via een ge sloten TV-circuit in het perso- néelsrestaurant te volgen zijn door het personeel. In het restaurant verzorgt Ham- mond-organist Joop Reynold de achtergrondmuziek. Als gasten zijn in de hal aan wezig: B. en W., de bouwers en leveranciers van het HK, com missarissen, vijzeldames, COR, OR-HK, staf, pers en andere genodigden, totaal ca. 200 per sonen. Het personeel van de filialen, PB's en DC's, krijgt die dag gebak bij de koffie. Voor verdere informatie over kantoorbezoek zie pagina 3. Marja van de Ven en Els Boeker (kantoordiensten) beschikken niet bepaald over twee linkerhanden met allemaal duimpjes. Voor, tijdens en na de verhuizing hebben ze meer dan eens bewezen véél te kunnen. De manier waarop ze iedereen attendeerden op de noodzaak van goed coderen was bepaald indringend. Ze kochten ieder een lichtgroen shirtje, de screendrukker maakte er op de voorkant een afdruk op van het nieuwe HK en getooid in dit shirt reikten ze driemaal bulletins uit. De AH'ers hebben uitstekend gekeken. Oók in de bulletins. Op 16 augustus j.I. hebben we dan ons nieuwe hoofd kantoor betrokken. De verhuizing is vlot verlopen. Mede dank zij de vrijwillige medewerking van vele perso neelsleden. Ik heb persoonlijk kunnen constateren, dat zij hun week einde hebben besteed aan het inrichten van hun afdeling. Namens de Raad van Bestuur dank ik hen voor hun inzet. Ik hoop, dat u zich allen reeds thuisvoelt in deze nieuwe omgeving en dat de werkzaamheden doelmatig en soepel zullen verlopen. Hartelijk welkom. A. Heijn

Personeelsbladen | 1971 | | pagina 1