ZILVEREN JUBILARISSEN Hfi Ik <1 i fliïnm lliniEK UUiliiÜ jbMimrr ümlrriirr Bartelson Cfl flitsen Nieuws van overal Extra editie Flitsen E.B.E.&1ÏIIÏ IIIIEKtmiCL AH-Flitsen 2 Op 6 september jl. vierde de heer W. G. van de Wijgert, bedrijfslei der KSM Sassenheim, zijn 25-jarig jubileum. Uw hoofdredacteur vierde op 2 september jl. zijn 25-jarig jubileum. Van z'n collega's kreeg hij een sportfïets. Hij nodigt toekomstige jubilarissen uit om te helpen de sleur van de decoreer- en groepsfo to's te doorbreken, al was het alleen maar om de heer De Wever ervoor te behoeden, dat hij alweer moet glimlachen. De heer G. Vermeeren, Hoofd Centrale Administratie Produktie- bedrijven, was ook op 9 september jl. 25 jaar bij ons werkzaam. Hij toont een van de vele cadeaus, die hij ontving. Rechts: De heer J. Oostingh, chef drukkerij, was op 16 september jl. 25 jaar bij ons werkzaam. Links mevrouw Oostingh die 8 jaar een populaire collega was in ons ontspanningsgebouw. Op 20 september jl. is aan het personeel, werkzaam in het hoofdkantoor, een extra-editie van de Flitsen uitgereikt. Het nummer bevat 4 pagina's met in formatie over de regels in het nieuwe huis, reacties op de ver huizing. het programma voor de officiële opening op 18 november 1971. Daarvoor en daama ontvangen wij de familieleden van het perso neel, de buren, de Zaanse burge rij en de gepensioneerden, die in de buurt wonen. Ook werd een prijsvraag uitgeschreven voor een toepasselijke naam voor het gebouw. De heer P. G. Zwarts, Hoofd Filiaalbeheer, vierde op 16 sept. jl. zijn 25-jarig jubileum. Hij demonstreert een elektrische boortol, die hij van zijn collega's kreeg. Op de foto het bruidspaar Ger ritsen. De bruid is administra trice in Deventer en de bruide gom chef-kruidenierswaren in Apeldoorn. Personeelsblad van Albert Heijn NV 28e jaargang nr. 9 oktober 1971 Hoofdredakteur: H. K. Engel Plv. hoofdredakteur: J. Ph. Ypma Adres: Westzijde 26, Zaandam Tel. 02980-9911, toestel 2220 EMMEN Met als inzet een grote wissel beker heeft het personeel van de Weiert in augustus een onderlinge viswedstrijd georganiseerd. Na allerlei strubbelin gen met brood, patat en de drogist z'n eend die een melkwagen geen voorrang gaf. kwam men bij een gerenommeerde visvijver. Een van de vissers werd echter spoedig weggeroepen. Toen hij terug kwam was zijn dobber ondergegaan en bleek er ook gerookte vis in het water te zitten. Dit was vrijwel de enige vangst. De heer R. Oving won de eerste en de heer S. Haveman de tweede prijs. On danks de slechte vangst was het gezellig en ze gaan het jaarlijks herhalen. De heer G. C. Breeuwer, schilder BTD, vierde zijn 25-jarig jubi leum op 12 augustus jl. Hierbij een overzicht van onze zieken in de afgelopen maand. De heer J. Groot (O.D.) is al vele weken doorziekte thuis en zal nog wel enige tijd moeten rusten. De heer J Lagrand moest opgenomen worden voor een operatie. De heer Band (B.T.D.) moet een rustkuur on dergaan. De heer Prins (B.T.D.) is nu weer voor halve dagen aan het werk. De heer S. Veenema (V.F.) is na in het zie kenhuis te zijn geweest nu weer voor halve dagen aan het werk. De heer Mo- hamed (K.B.) is al ruim een jaar door ziekte thuis. Ook de heer J. van Vliet (K B mag.) moet nog steeds rustig aan doen. De heer Weerstand (O.D.) mag nu weer voor halve dagen werken. De heer J.Tuinman (O.D.) is al enige tijd ziek. De heer J. Grafe moest voor een operatie opgenomen worden, maar is nu weer thuis voor verder herstel. Me juffrouw N. Vree (V.A.) is na vele we ken in het ziekenhuis te zijn geweest, nu weer thuis voor verder herstel. De heer J. Gulien (O. D.mocht het na zijn ziek te weer voor halve dagen proberen. De heer Teun van Loenen (V.A.) is al vefe weken ziek. Ook de heer H. Blokzijl (V.A.) is al een paar maanden door ziek te thuis en moet nog steeds rustig aan doen. Tot zover dit overzicht van onze zieken. Op 1 september jl. overleed de heer H. Bakker op 66-jarige leeftijd, voor heen werkzaam op de S B. Wij wensen Mevrouw Bakker alle sterkte toe om dit zware verlies te dragen.

Personeelsbladen | 1971 | | pagina 2