HOOFDKANTOOR WEDEROM KAMPIOEN Aanbieding PMC 10 AH-elftallen in het veld In memoriam AH-Flitsen Foto rechts Op 11 augustus j.l. traden in het huwelijk mej. M. de Bas en de heer Van Velzen. Mej. de Bas behartigt de loonadministratie in Wassenaar en de heer Van Velzen is chef kruidenierswaren in Voorburg. Veel geluk! Foto links Het personeel van de Weslerpassage is op een zondag, via het leeuwenpark in Hilvarenbeek. naar België gereden waai de show bezocht werd in "Bobbejaan- land'. Ondanks het feit, dal men pas om 24.00 uur thuis was, werd de volgende dag weer met frisse moet begonnen aan de remodeling. Ook dit jaar is het voetbaltoernooi voor de diverse bedrijfsonderdelen weer een groots festijn geworden. Aangelokt door het mooie weer trokken vele leden van de A.H.-familie naar het Z.F.C. Sport park. Nadat de heer F. Brandsma had geopend en om precies 10.00 uur de af trap had verricht, zagen de in groten ge tale opgekomen toeschouwers mooie en spannende wedstrijden. Vooral de strijd om de derde en vierde plaats tussen T.O. Amersfoort en P.B. Dordrecht en de fi nale H.K. Zaandam en P.B. Wijhe bracht goed en enthousiast spel. De der de prijs ging naar P.B. Dordrecht, dat T.O.Amersfoortmet 3-2 versloeg. In de finale nam P.B. Wijhe voor rust een 2-0 voorsprong. In de tweede helft van de wedstrijd wist H.K. Zaandam onder de bezielende leiding van coach G. Vermeeren en de sterk spelende aan voerder G. Melk een groot overwicht op te bouwen. Twee fraaie doelpunten wa ren hiervan het gevolg. Een verlenging was noodzakelijk. In deze verlenging konden de Zaandammers, die steeds be ter gingen spelen, de strijd in hun voor deel beslissen. De kopbal van L. Kramer was onbe reikbaar voor de keeper van P.B. Wijhe en bracht de stand op 3-2 voor het Hoofdkantoor. Voor de tweede ach tereenvolgende keer was het hoofdkan toor de winnaar. Om ongeveer 18.00 uur werden door de heer H. P. Meppelink de prijzen uitgereikt. De eindstand was: le H.K. Zaandam; 2e P.B. Wijhe; 3e P.B. Dordrecht; 4eT.O. Amersfoort: 5e P.B. Zaandam; 6e D.C. Zaandam; 7e C.M.S. Amersfoort; 8e C.M.S. Maars- sen; 9e P.B. Zwanenburg; 10e D.C. Rot terdam. 'Een gezellige zaak' kunnen we de nieuwe SuperMart noemen, die 28 juli j.l. open ging in de wijk Oosterheide in Oosterhout (N.Br.). Wij wensen de heer B. Wijnbergen (reeds 'Oosterhouter' door zijn bedrijfsleiderschap in de SM aan de Keiweg) en zijn medewerkers van harte geluk en veel succes. In het najaar komt weer een nieuwe PMC-eatalogus. Er is dan altijd van weinig pre mies een te geringe voorraad om de betreffende premie nog te vermelden. Anderzijds kan de premie ook niet blijven liggen. Hierdoor is er de mogelijkheid om deze premies tegen aantrekkelijke prijzen voor het personeel aan te bieden. Uiteraard gaat het om zeer geringe hoeveelheden, dus snel reageren is nodig. De premies, die geheel fa- brieksnieuw zijn, zijn met een x gemerkt. De overige onderstaand vermelde premies zijn B-keuzen. Dit kunnen zijn fabrieksnieuwe exemplaren met transportbeschadi ging of bijvoorbeeld wasautomaat uit showroom of proefexemplaar van de service-af deling. Voor alles geldt echter dat functioneel het apparaat geheel in orde is en hierop ook de normale garantie wordt gegeven. Op 28 juli is de heer J.W. Lei- brand op 44-jarige leeftijd overle den. De heer Leibrand was afde lingschefgroente in onze SM op Plein 40-15 in Amsterdam, en sinds juni 1969 bij ons werkzaam. Wij wensen zijn vrouw en zoon sterkte om dit verlies te dragen. x Flora Danica broches 24 karaats goud model Bamboe x Luxe zwart boxlederen damestas Enkele stuks exceptioneel lage prijs x Hercnhorlogcs Careny Lux (doublé) x Regenpakken Alle maten in geel en groen. Duidelijk maat en kleur opgeven. Astoria Ontbijtservies 8 persoons Astoria Tafelservies 8 persoons Wasautomaten: Castor Clean Castor 2000 Place-mats 2 sets totaal 8 stuks Bestellingen uitsluitend schriftelijk te richten aan: P.M.C.-administratie, t.a.v. mej. T. Poen, Huispostnummer 119, An- kersmidplein 2, ZAANDAM. Bedrijfsleider B. Wijnbergen van de onlangs geopende SM in Oosterheide, temidden van de prijswin naars van de kleurwedstrijd, die werd uitgeschreven ter gelegenheid van de opening.

Personeelsbladen | 1971 | | pagina 5