Feest rondom 8 jubilea l f A f Centrale Ondernemings Raad Afkortingen AH-Flitsen 2 Op 5 augustus was de heer J. Faber, bedrijfsleider in Den Dolder, 25 jaar bij ons werkzaam. Op 22 juli vierde mejuffrouw A. Fijma haar 25-jarig jubileum. Thans is zij sinds een jaar werkzaam op de afdeling administratie kruidenierswaren, maar de 24 jaren daaraan voorafgaande was zij de administratrice van de kaasafdeling. u in h i Op 10 augustus was de heer J. van 't Kaar (B.T.D.) 40 jaar bij ons werkzaam. Links de jubilaris, in het midden de heer G. Heijn. Op 17 juni waren de heren W. Huysman (links) en C. Smit, beiden van de B.T.D., 25 jaar bij ons werkzaam. Rechts de heer P. Helder, die als ceremoniemeester de dames bloemen had aangeboden. Hierbij een foto, gemaakt ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de heer A.J. Koen, bedrijfsleider van filiaal Dieren. Enkele ja ren geleden is de fam. Koen een vrij ernstig ongeluk overkomen, waarvan de heer Koen thans de naweeën ondervindt, vandaar het rekverband om de hals. Binnenkort moet er een operatie plaatsvin den. Wij wensen hem sterkte toe. De heer H. van der Stadt van de D.O.G. (Dienst Onroerende Goe deren) was 15 augustus 25 jaar bij ons werkzaam. De jubilaris (rechts) bekijkt de legpenning van de Maatschappij voor Nijver heid en Handel. Mr. Th. Baljon is bezig het bijbehorende diploma uit de enveloppe te toveren. De Heer D. Vethaak, Lid van de Raad van Bestuur, gaf een toelichting op het resultatenoverzicht t/m de 7e periode. Niet alleen de omzetten en winstpercen tages van de gehele onderneming, maar ook die van de werkmaatschappijen af zonderlijk, werden behandeld, evenals de gegevens per artikelengroep. De voorzitter deelde bijzonderheden mede over de verhuizing naar het nieu we hoofdkantoor, de officiële opening op 18 november, de opening van de eerste McDonald's op 21 augustus, de Miro in Maastricht op 22 september en het DC Tilburg op 9 september. Voor het personeel van het HK zal een extra editie van de Flitsen worden ge drukt met o.a. de nieuwe regels van het huis. De kandidaatstelling voor de OR-Filia- len werd met de werknemersorganisa ties besproken. Op 30 september vindt er een extra ver gadering van de COR plaats ter bespre king van de concept-reglementen COR en OR, die bij de bedrijfscommissie moeten worden ingediend. Er draait een proefcursus 'jaarcijfers' waar 8 vrijwilligers aan deelnemen. In week 40 wordt de brief inzake de overgang naar de werkmaatschappijen aan de betreffende personeelsleden overhandigd. Alle 120 OR-leden ontvangen via hun secretaris de publikatie van het VNO in zake 'Sociaal beleid in ondernemin gen'. De resultaten van de enquête 'jeugdig personeel werden toegelicht door de stageaires, die de enquête verzorgden. In de OR's zullen de uitkomsten per werkmaatschappij besproken worden in vergelijking met de gemiddelde cij fers van de gehele onderneming. In de komende winter zullen de OR-le den zo mogelijk ergens een cursus mee maken, hetzij bij de Woodbrookers in Bentveld, hetzij bij 'De Haaf in Bergen, in afwachting van de basiscursus die door het VNO en de werknemersorga nisaties wordt voorbereid. De heer R.B. Weizenbach, administratie divisie ZB-West, vierde op 10 augustus zijn 40-jarig jubileum. Op 12 augustus vierde de heer H. Wester, bedrijfsleider in Uit hoorn zijn 25 jarig jubileum. SLR Sociaal Economische Raad DECOM Samenwerkings- commissie van Werknemersor ganisatiesin de Detailhandel VOCOM Samemverkings- commissie van Werknemersor ganisaties in de Voedingsbedrij ven (Vakbonden Levensmiddelenin dustrie PB's Zaandam, Wijlie, Zwanenburg. Dordrecht) VGL Vereniging van Grootbe drijven in Levensmiddelen (Werkgevers) VNO Verbond Nederlandse Onderneming Werkgevers) NIVE Nederlands Insituut voor Efficiency NVV Nederlands Verbond van Vakverenigingen NKV Nederlands Katholiek Vakverbond CNV - Christelijk Nationaal Vakverbond RvGB Raad van Grootwinkel bedrijf HBD - Hoofdbedrijfsschap De tailhandel.

Personeelsbladen | 1971 | | pagina 2