BOUW DC TILBURG VORDERT In memoriam 16 augustus: op naar HK 71 AH-Flitsen 7 Op 25 mei j.l. hebben de gepensioneerden van Albert Heijn, uitge zonderd die uit de filialensector en Wijhe, die apart gaan, genoten van een excursie. Hierbij een foto van het vertrek voor ons ont spanningsgebouw. Het uitgebreide voorterrein, dat betegeld wordt, tussen het parkeerterrein in de verte en het DC Tilburg, van waaraf de foto werd genomen. Op zaterdag, 12 juni 1971 over leed nog vrij onverwacht de heer U. Wijma. Hij bereikte de leeftijd van 59 jaar. Op 28 februari 1966 trad hij in dienst van de afdeling Technisch Onderhoud van Albert Heijn N.V. te Amersfoort in de functie van magazijn-medewerker. Hij heeft z'n werkzaamheden met toewijding en nauwgezet heid verricht. Onze gedachten gaan uit naar z'n dochter en naaste familiele den die hem zo node zullen mis sen. Moge de goede herinneringen welke wij aan de heer Wijma be waren hen de kracht geven dit verlies zo goed mogelijk te dra gen. Temidden van stafleden en bedrijfsleider hebben de dames Frech en van de Water afscheidgenomen wegens pensionering. Op 1 juli 1971 was de heer J. Mijnders, Verzekeringen, alpi nist op Himalaya en Kilimand- jaro, 25 jaar in dienst. Onder deskundig toezicht van de heer D. Vethaak, probeert mevrouw Mijnders het knoopsgat van de jubilaris onder controle te krij gen. In 'Stad en Streek' stond onder de kop 'Stunt in Supermart: van wie is de mooiste klomp' een grote foto van een klompenma ker aan de arbeid. Albert Heijn's SM in Tiel hield een ex positie van een kleine duizend klompen, beschilderd door Tiel- se kinderen. De klanten moes ten uitmaken, welke klompen het mooist waren. Er waren drie prijzen te winnen: een horloge, een fiets en rolschaatsen. Vele bezoekers toonden grote be langstelling voor de vakbekwa me wijze, waarop de klompen maker met een onwaarschijnlijk groot mes zijn klompen in mo del bracht. Op bovenstaande foto de nieu we supermart districtsleider noord-oost de heer R. Beyers. Hij woont in Bussum, is 39 jaar en heeft 3 kinderen. Bij het ge zin behoren ook 1 hond, 1 kat, 1 marmot, vogels en vissen. Hob by's: paardrijden, tuinieren, wandelen, lezen en muziek. Na de HBS en militaire dienst heeft hij 2 jaar economie gestu deerd en heeft daarna leiding gevende functies bekleed bij de Hema o.a. als B.L. Daarna enige jaren de leiding van V D Kalverstraat, A'dam. Tenslotte directeur van een wa- renhuisgroep. Het bouwbureau met het tijdelijk vervoerskantoor en de portierslo ge in aanbouw.

Personeelsbladen | 1971 | | pagina 7