Kleurig voetbalgevecht tegen geblakerd décor Vierde AH-sportdag in Driebergen VOETBALTOERNOOI DISTRICTEN R'DAM EN DEN HAAG V AH-Flitsen 6 Tegen tien uur rolden de eerste autobus sen, personenauto's en ander rollend materiaal de ruime parkeerplaats van sportpark 'de Woerd' in Driebergen op, als voorlopers van een AH filiaallegioen van rond de 500 personen, die onze vier de sportdag wilden meemaken, deels als deelnemer, deels als supporter, waarbij nogmaals bleek, met welke gratie en charme, onze vrouwelijke AH fans zich aan den volke tonen, zonder het beken de 'dagelijks Blauw' van het filiaal. Een zonnige dag zorgde ervoor, dat de ge plande wedstrijden, volgens schema af gewerkt konden worden, waarbij het opvallende aantal gelijke spelen wel in het bijzonder opviel. Deels lag dat aan de formule, twee maal 15 minuten spe len, deels aan de gelijkwaardige sportie ve voetbalprestaties van de 16 deelne mende ploegen, waarvan 15 filiaalploe- gen en een team van de afdeling Mer chandising Groente. Na spannende wedstrijden kregen we een finale tussen het team van Drieber gen en.Merchandisers, waarbij laatst genoemde met 1-0 de zege naar zich toe trok, en daarmee in het bezit kwam van de fraaie Heintjes wisselcup en de eerste prijs van dit toumooi, een prachtige herinneringsbeker met inscriptie. De dames uit Valkenswaard, Drieber gen, Velpen Tiel zorgden voor de afwis seling door een tweetal gezapige partij- jes voetbal, waarbij hoge scores vielen, door enige zeer opvallende AH mede werksters, die geen moeite hadden, de goede bal te spelen. Uitslag: 1. Merchandisers Groente. I 2. Driebergen. 3. Tiel. 4. Tilburg. Fil: 1004 5. Den Bosch. Fil: 1084 6. Arnhem. Fil: 1032 7. Kerkrade. I 8. Amersfoort. J 9. Utrecht. Fil: 1030 10. Velp. I 11. Eindhoven. Fil: 1053 12. Hilversum. Fil: 1066 13. Valkenswaard. 14. Bussum. I 15. Den Bosch. Fil: 1100 16. Veenendaal. Als gasten mochten wij op deze AH sportdag o. a. begroeten: de heer Oranje, districthoofd Oost, de heer Van Duimen, districthoofd West, de heer v. d. Broek, groepsleider West, en last but not least de heer Scholte, direkteur. De prijsuitreiking door de heer J. Höu- ben, organisator van deze AH sportda gen, daarbij dit jaar gesteund door de heer J. Jongerius, verricht, tot besluit van deze vierde sportdag in successie, was een waardige afsluiting van deze, zo sportief geslaagde dag. waarbij reeds de mededeling verstrekt werd, dat in 1972 het eerste lustrum gevierd gaat worden, waarbij de eerste contacten en benodig de organisatiebescheiden in het najaar van 1971 reeds zullen plaatsvinden. In de Gooi- en Eemlander stond boven staande kop bij een foto van het perso neel van de Supermart aan de Kamer- lingh Onnesweg te Hilversum, dat toch gezamenlijk naar de wedstrijd Ajax- Feijenoord keek, ondanks het feit dat hun zaak gedeeltelijk was uitgebrand. Ze hebben de nacht doorgewerkt om hun zaak voor de Pinksterdrukte toch weer bedrijfsklaar tekrijgen. Met 'n gemiddelde van 600 toeschou wers heeft er zondag 18 juli jl. 'n voet- baltoumooi plaats gevonden met zes tien elftallen uit de distrikten Rotter dam en Den Haag. Na bijzonder spannende en conditie- vergende poulewedstrijden, bleven er vier winnaars over, t.w. 'de Schuimhap- pers 1087', 'F.C. Mariahoeve 1081', 'the Catwick Angels 1065', èn 'F.C. Zoeter- meer 1112'. MéAr voordat deze elftallen gingen uitmaken wie uiteindelijk win naar zou worden, speelden op 't hoofd- veld, mèt 'n tribune-bezetting van 600 toeschouwers de dames-elftallen van Den Haag en Rotterdam tegen el kaar! Mèt behulp van 'l gejoel van 't publiek gingen de dames elkaar letterlijk te lijf. zodat er reeds binnen twee minuten 'n penalty viel! Vóórdat deze echter geno men kon worden moest eerst de Scheidsrechter door zijn grensrechters worden bevrijd van molesterende da mes. Na dit treffen verliep 'de strijd' vlekke loos, zodat de dames na 2 X 15 minuten voetballen met de uitslag 1-1, met rode konen èn trekkende benen, mèt opgehe ven hoofd maér uitgebluste energie 't strijdperk onder applaus verlaten. Na dit 'gevecht' om de ronde bal traden de heren weer in 't veld; waar na 'n har de maar sportieve strijd 'F.C.Zoeter- meer 1112' als KAMPIOEN 1971 te voorschijn kwam, op de voet gevolgd door 'the Catwick Angels 1065' als goe de tweede; 'F.C.Mariahoeve 1081' slaagde erin de derde plaats te bereiken na 'n spannende wedstrijd tegen 'de Schuimhappers 1087', 't enige Rotter damse filiaal in de finale dat de eer voor Rotterdam nog wat hooghield; hoewel hier bij aangetekend moet worden dat de allerbeste R'damse voetballers juist met vakantie waren, zodat deze filialen volgend jaar MEI, wanneer weer 'n toumooi zal plaatsvinden, ongetwijfeld enorme tegenstand zullen geven. Na de bekeruitreiking door twee char mante dames en de heer Van de Ho- SS -a, .'i - üüi ning, B.L. 1113, Den Haag, vond de ver loting plaats van 'n tombola met knal- prijzen Bij de foto's: Boven: damesploeg van Rotterdam Rechts: de sportieve dames uit Den Haag. Rechtsonder de kampioen 'FC Zoetermeer 1112'. Rond 17.30 gingen de sportieve deelne mers(sters) en toeschouwers weer huis waarts, om de volgende dag met trek kende benen èn stijve spieren de appel moes bij te vullen óf om kassa te draaien!

Personeelsbladen | 1971 | | pagina 6