Ideeënbusdiner voor produktiebedrijven Vrijdag 13e naar nieuwe HK Bartelson bezoekt AH-Flitsen 4 Dit jaar wordt het AH-voetbal- tournooi gehouden te Zaandam op 21 augustus 1971, aanvang 10 uur op het fraaie Z.F.C.-Sport park (Hoomseveld) gelegen aan deSportlaan. Evenals verleden jaar zullen we derom tien elftallen verdeeld in twee poules aan dit tournooi deelnemen. De elftallen zijn ge formeerd uit de volgende be drijfsonderdelen: P.B.-Dordrecht GM.S.-Maarsen P.B.-Wijhe C.M.S. - Amsterdam P.B.- Zwanenburg D.C.-Rotterdam P.B.Zaandam D.C. - Zaandam/Beverwijk T. O. - Amersfoort A.G./H.K. -Zaandam De Tournooikommissie. De 150 gasten werden welkom geheten door de heer P.C. Vink, directeur Pro- duktie bedrijven, die verder kon mede delen, dat tweederde van alle ideeën waren beloond en de uitgave-pot in 1970 groter was geweest dan in het voor gaande jaar. In totaal werd ca. f 16.000,- uitgekeerd. De tafelspeeches werden gehouden door de heer Van Rheenen (in verband met afwezigheid van de heer Oudega), bedrijfsleider van Zwanenburg, de heer De Ligt, bedrijfsleider van Technisch Onderhoud Amersfoort, de heer Van der Berg, adjunct-directeur Wijhe en de heer P. C. V ink voor Zaandam. Zij reikten allen aan de beste inzender van hun bedrijf de verdubbelde beloning uit. De heer Glazenburg, lid van de Raad van Bestuur, wekte voorts allen op om aktief te blijven en vooral niet te ver slappen. Verbeteringen zijn altijd mo gelijk en het bedrijf heeft mensen nodig die in hun omgeving kritisch durven rond te zien. Gezien het veranderde beloningssys teem, waardoor hogere beloningen mo gelijk zijn, zal de uitkering van extra prij zen het volgend jaar een ander karakter krijgen. Over de manier waarop zal in de diverse ideeënbuscommissies nader van gedachten worden gewisseld. In ieder ge val wordt afgestapt van de zgn. dubbele beloningen. vervolg van pag. 1 De stand van AH Grootverbruik op de tentoonstelling 'Medica' in het Jaarbeursgebouw te Utrecht. Deze magnifieke opzet kwam tot stand in samenwerking met AH's eigen studio, onder leiding van M. B. M. Duyser. Deze studio en de afdeling 'decoratie' hebben ook een grote bijdrage geleverd aan de inrichting van de eethuisjes in de A.C.'s. Een foto van het bruidspaar van Vorselen-van Haandel, een ge lukkige combinatie van slager en caissière in filiaal Venlo. de ravitaillering zorgen, zo'n 75 liter koffie en enige honderden broodjes zul len nuttigen. Ook deze koffiepauzes zijn in het slui tende draaiboek opgenomen. Maar on danks dat kan er iets zijn, dat voor op onthoud zorgt. Zoals een geparkeerde auto, waardoor het vervoer niet vlot ver lopen kan. Vandaar dat tijdig contact wordt opgenomen met de gemeentepo litie. Het is een enkel onderdeel van een organisatie die op papier volkomen klopt. Het is allemaal dusdanig gere geld, dat maandag de 16e iedereen aan zijn werk kan gaan. Tenminste als de goede coderingen zijn aangebracht. De heer Bouman: 'De afdelingschef is ver antwoordelijk. Wie op vakantie is moet maatregelen treffen, een collega vragen voor hem te pakken'. Die bewuste maandag moet ook wor den uitgepakt, omdat de verhuizer de dozen diezelfde dag komt ophalen. En uitpakken en opbergen kan, want de kasten zijn volgens ieders wens inge richt. 'De kantoordienst heeft zelfs de ruitertjes in de hangmappen gedaan en we zorgen er voor dat het boek met de telefoonnummers in het nieuwe ge bouw op ieders bureau ligt'. De tele fooncentrale wordt datzelfde weekein de in orde gebracht, evenals een gedeel te van het computercentrum. Dit laatste gebeurt door een daarin gespecialiseerd bedrijf. Hoe het letterlijk en figuurlijk uit pakt zal blijken. Op AH's pakjesoch tend, maandag 16 augustus. 't Is alweer enkele maanden geleden dat wij ons jaarlijks uitstapje maakten met de gepensioneerden. Alsnog willen wij de directie hartelijk dank zeggen voor de mooie dag die wij gehad hebben. In de afgelopen maand juli was er weer heel wat vreugde te vermelden. Bij de familie Dijkstra (PMC) werd een doch ter Martine geboren, en bij de familie Dijkstra (VA) ook een dochter. Bij de fa milie C. A. v. Draanen (V.A.) werd ook een dochter geboren. Er waren ook nog bruidjes in ons mid den. Mej. Westerveld trad op 25 juni in 't huwelijk met de heer P. Kramer. Op 16 juli is getrouwd Mej. H. Huijbrechts (C.F. afd.) wij wensen hen beide een goed en gezond huwelijk toe. Nu een overzicht van onze zieken, want de va kantie is wel in volle gang maar er zijn er ook onder ons, die verstek moeten laten gaan door ziekte. De heer J. Mohamed (K.B.) is al vele maanden door ziekte thuis. Ook de heer J. v. Dam (K.B.) is al bijna een jaar ziek en moet nog steeds voor controle komen. De heer F. Brink - kemper(K.B.mag.) moest voor controle opgenomen worden in 'l ziekenhuis. Met de heer A. M. Beira (V.A.) wil 't ook nog niet, alhoewel 't veel beter wordt, nu al acht maanden door ziekte thuis. De heer J. Sikkes moest ook in 't ziekenhuis worden opgenomen voor een onderzoek. Wij hopen dat alles een gunstig verloop zal hebben. Op 9 april j.l. vierde de heer J. kingsafdeling in Zaandam, zijn afscheid. Wethouder A. Stoffels derscheiding op. J. Gras, werkzaam op de verpak t-jarig jubileum en nam tevens spelt hem hier de koninklijke on- Mevr. Dozzi-Sanavro (K.B.) is nu al ruim een jaar ziek en moet nog steeds voor controle komen. Ook de heer K. Keune (C.F.) moest enkele weken 't werk stoppen door ziekte. De heer Weerstand (O.D.) is al vele weken ziek. De heer Prins (B.T.D.) moet ook door ziekte rust houden. De Heer S. Veene- ma (V.F.) moest ook weer opgenomen worden in 't ziekenhuis in Buitenveldert voor een behandeling aan zijn been. Tot zover een overzicht van de maand juli. Al onze zieken thuis en in 't zieken huis 't allerbeste toegewenst. Een nieuw team kwam de gele deren van Albert Heijn verster ken en wel dat van de pas ge opende Super Mart filiaal 1140 Pastoor Bruggemanlaan te Oosterbeek. De 'boss' in deze SM is de heer L. Elemans. De heer C. Buys, bedrijfsleider in de Maasstraat, Amsterdam, was op 14 juli 1971 40 jaar bij ons werkzaam. Bij de familie A. Lopes-Rodriques werd een zoon Ronald geboren. Bij A. Lima- Pires W.afd.) werd een zoon Arie Her- manij geboren. Onze felicitatie met dit blijde gebeuren. Mejuffrouw L. J. H. Smit, werkzaam in Bloemendaal, was op 6 juni 40 jaar bij ons in dienst. Zij is hier in gesprek met de heer J. van Meer. De heer J. v. Vliet(K.B.) isal achtmaan den door zijn ziekte thuis, 't wordt wel iets beter, maar hij mag steeds niet wer ken al zou hij dit graag willen. De heer J. W. Kloots (C.F.) mag voorlopig ook nog niet werken; wij hopen voor hem dat zijn gezondheid weer spoedig terug mag komen. De heer Heermans (Pand Havik) is door zijn ziekte al lange tijd thuis voor rugklachten. Ook de heer Tong (O.D.) moest zijn werk opgeven door ziekte. Ook Mevr. Twisk-Sand (S.B.) is na haar heupoperatie nog steeds thuis. albert heijn qrootverhmil albert heijn grootverbruik

Personeelsbladen | 1971 | | pagina 4