Inschrijving AH-aandelen in mei open Inschrijvingsformulier DUTCH IN ENGELS IDIOOM 6000 certificaten Bestuur Stichting Administratie Personeels aandelen AH-Flitsen Stichting Administratie Personeelsaandelen Albert Heijn Cert. nrs. Zaandam Ondergetekende Geboren d.d. Wonende Te Werkzaam in bedrijfsonderdeel: Afdeling/Filiaal Te wenst per 1 mei 1971 in te schrijven voor aande(e)Ken) ad f 20- nominaal in Albert Heijn NV te Zaandam op de gepubliceerde voorwaarden. Ter voldoening van de inschrijvingsprijs verplicht hij/zij zich vóór 10 mei 1971 een bedrag van f 100,- per aandeel te betalen. 1*) Hij/zij zal dit bedrag storten of overschrijven op postgirorekening 708000 ten name van Stichting Administratie Personeelsaandelen Albert Heijn te Zaandam. 2*) Hij/zij verzoekt dit bedrag te boeken ten laste van zijn/haar rekening no. bij de Stichting Spaarfonds Albert Heijn. Tevens verklaart ondergetekende reeds/niet*) in het bezit te zijn van een personeelsaandeel van een vorige emissie. 1971 Handtekening: NB. Dit formulier opzenden naar Aid. Pensioenfonds (HK 557). Formulieren ontvangen na 5 mei 1971 worden niet in behandeling genomen. S.v.p. doorhalen wat niet van toepassing is. Per 1 mei a.s. gelegenheid tot inschrijving personeelsaan delen. Het bestuur van de Stichting Administratie Personeelsaan delen Albert Heijn maakt bekend, dat per 1 mei a.s. weer ingeschreven kan worden op aandelen Albert Heijn N.V. Tot en met 1970 werden uitgegeven ruim 4100 certifica ten. Thans zijn er nog 6600 beschikbaar. Ieder personeelslid, die aan de elders vermelde voorwaar den voldoet, kan op maximaal 5 certificaten omgewisseld in de originele aandelen. In 1970 was op de Amsterdamse Effectenbeurs de laagste prijs van deze aandelen 126,— en de hoogste prijs 182,—. Op 19 maart van dit jaar gaf men voor één aandeel 190,—. De voorwaarden van inschrijving zijn als volgt: 1. Inschrijven tot maximaal 5 aandelen ad j'20,— nominaal kunnen: a. personeelsleden, die 2 jaar onafgebroken in dienst zijn voor tenminste 80% van de normale werktijd; b. personeelsleden, die 3 jaar onafgebroken in dienst zijn voor tenminste 15 uur per week. 2. De prijs bedraagt 100, per certificaat contant. 3. De stichting verkrijgt de ori ginele aandelen en geeft aan de inschrijvers, nadat de prijs per aandeel 100,— betaald is, hier voor certificaten van 20,— no minaal. 4. De certificaten luiden op naam en zijn gedurende de eer ste vier jaar na verkrijging niet overdraagbaar. 5. Vier jaar na uitgifte kan het certificaat omgewisseld worden tegen een origineel aandeel. 8. Bij pensionering kan de ad ministratie eveneens desgewenst beëindigd worden en een origi neel aandeel worden uitgereikt, maar dat is voor deze emissie niet eerder mogelijk dan 31 de cember 1971. 9. Indien er meer inschrijvers zijn dan beschikbare aandelen, worden de certificaten door mid del van loting toegewezen. 10. Inschrijvingsbiljetten ont vangen na 5 mei 1971 worden niet in behandeling genomen. 11. De betaling van het bedrag ad 100,— per certificaat dient uiterlijk 10 mei 1971 te geschie den door storting of overschrij ving op postgirorekening no. 708000 ten name van de Stich ting Administratie Personeels aandelen Albert Heijn te Zaan dam of door overboeking ten laste van een spaarrekening bij de Stichting Spaarfonds Albert Heijn, op de wijze zoals aange geven is op het inschrijvingsbil jet. 6. Na beëindiging van het dienstverband, anders dan in punt 7 en 8 aangegeven geval len, binnen de termijn van vier jaren, dienen de certificaten bij de stichting te worden ingele verd. De stichting betaalt dan 100,— per certificaat vermeer derd met 1/12 van het laatste vastgestelde dividend voor elke volle maand, verstreken na declaratie van het laatste vastge stelde dividend, vermeerderd met 1,50 per volle kalender maand, verstreken né de uitgifte. De prijs kan nimmer hoger zijn dan de dagwaarde. 7. Bij overlijden van de certifi- caathouder(ster) kan de admini stratie desgewenst beëindigd worden en wordt een origineel aandeel aan de erven uitgereikt. C. Kraaij (voorzitter), aan gewezen door de Raad van Bestuur Albert Heijn N.V.; W. B. Hermarij, aangewezen door de Cen trale Ondernemingsraad Albert Heijn N.V.; N. Th. v. d. Velde, idem. In de personeelskrant 'de Spreekbuis van ICI kwamen we een lijstje tegen, dat de schrijver Anthony van Kampen had samen gesteld, over het gebruik van het woord 'dutch' in de Engelse taal. Hier volgt het lijstje: dutch wife: dutch mirror: I am dutchman if: dutch comfort: dutch bargain: dutch nightingale: dutch treat: to go dutch: dutch courage: dutch auction: dutch gold: that beats the dutch: to talk like a dutch uncle: dutch crossing: double dutch: as fussy as a dutch- man: dutch almanac: dutch carpet: dutch feast: dutch party: my old dutch: dutch reckoning: dutch act: dutch lunch: dutch concert: goeling; kussen tussen je benen, spionnetje; ik Iaat me hangen als; schrale troost; transactie, waarbij alle voordeel aan één kant is; kikker; tractatie, die je zelf moet betalen; samen uit, maar iedereen betaalt voor zichzelf; uit drank verkregen moed; verkoping bij afslag; klatergoud; dat is het toppunt; iemand uitkafferen; schuin oversteken; koeterwaals; iemand met veel kouwe drukte; onbetrouwbare almanak; vloerkleed, dat niet van zuiver wol is; feest waarop de gastheer het eerst dronken is; feestje, waarop de gasten zelf hun drank meebrengen; moeder de vrouw; foutieve positiebepaling; zelfmoord; koude lunch hels lawaai. Op 9 februari 1971 vierde de heer T. van As, bedrijfslei der van Harderwijk zijn 40 jarig jubileum. Links van de heer Van Meer de Burge meester van Harderwijk, de heer Numan. Dimitri Frenkel- Frank: de man achter de 'understate ment' van onze TV-spots.

Personeelsbladen | 1971 | | pagina 7