Maandag 1 februari 15.00 uur werd hoogste punt bereikt Apeldoorn aan de bamie LrrffT"1* rtn5»5s Bartelson bezoekt DC-Tilburg in aanbouw AH-Flitsen 7 -Ill1'" 1(J ijar*«ni niH"»11; iïUlt^a ian in»"1111 ""«Mu, etage 6 A. Jonger held etage 5 F. Jongerheld-Keizer Zo zijn we dan weer eens een nieuw jaar begonnen. Laten wij hopen dat het voor ons allen een goed jaar mag worden, bovenal in gezondheid. Ik vind het prettig om namens de gepensioneerden de leiding har telijk dank te zeggen voor al het goede wat wij in het afgelopen jaar weer mochten ontvangen voor de vakantie en de kerstdagen, hetgeen bijzonder werd gewaardeerd. De heer en mevr. De Bruin zijn 55 jaar getrouwd geweest. Er is in het afgelopen jaar weer heel wat gebeurd. Vooral in de maand december waren er tal van bruid jes en bruidegommen die voor het verstrijken van het oude jaar nog onder de pannen wilden zijn. Nu eeh overzicht van onze zieke mensen. De heer L. Franken (voor heen werkzaam op de CF-afd.) is nu, na ruim een jaar thuis, nog steeds niet in staat om zijn werk te doen. De heer J. de Vries (KB) moest opgenomen worden in het ziekenhuis voor een rustkuur, maar is inmiddels alweer in zijn gezin teruggekeerd. Mevr. Twisk-'t Land (SB) wordt, na vele maanden al ziek te zijn door een heupoperatie, weer wat beter, loopt nog met een beugelstok, maar het gaat toch de goede kant op. De heer W. v. Unen (Arbeidsstudie) is ook al vele weken door ziekte thuis en moet voorlopig nog rust houden. De heer Knauf (VA) moet het ook wat rus tiger aan doen, en mag nog niet werken. De heer Beira (VA) is nog door ziekte thuis, zijn vrouw mocht het werk inmiddels weer hervatten. De heer J. v. Dam is ook al enige weken door ziekte thuis, na vele weken in het ziekenhuis te zijn geweest, maar het gaat nu weer goed. Mevr. Schutte-Vink is al vele maanden door ziekte thuis en woont nu op advies van de dokter in Soest: een betere omgeving voor haar gezondheid. De heer C. Smits van de BTD moest ook en kele weken rust houden. De heer W. Podt moest na vele weken thuis te zijn geweest opgenomen worden in het ziekenhuis voor een operatie. De heer J. C. J Huijs (CF) moest opgenomen worden in Alkmaar voor een operatie en is nu weer thuis voor een verder herstel, wat nog wel een paar weken zal duren. Zo ook de heer Hendriks (VA), die met zijn hand in de koffiemachine heeft gezeten en erg gewond raak te. Mevr. Dozzi-Sanarro is ook al vele maanden door ziekte thuis en moet nog steeds voor kontrole in het ziekenhuis komen. De heer Van Ommen kan ook nog steeds niet werken doorzijn ziekte. Tot zover dit verslag. Tot slot al onze zieken thuis en in het zieken huis het allerbeste toegewenst. etage 4 C. C. Af. Rijven etage 3 E. Grot-Tol Hierboven een foto vanaf het dak van HK '71 in oostelijke richting op een heiige dag. De beide kerktorens in de Oostzijde en de hoge flatgebouwen van de nieuwe woonwijken van Zaandam vormen een 'skyline' die Amerikaans aandoet. etage 2 C. Groot etage 1 Af. Vóórhaar De 'bezetters' van filiaal 1059 staan hun mannetje als het op werken aankomt. Dat is buiten kijf! Edoch, als het op feesten en met name op eten en drinken aankomt dan weten ze óók van wanten. Onlangs nog hebben wij u kond gedaan van het uitje naar het rekreatieoord 'De Scherpenoord', waar de hele klub op het scherpst van de snede aan het feesten is geslagen. Ook in kleiner verband en desnoods indi vidueel weten de duizendnegenen- vijftigers hoe ze een genotvolle avond moeten opzetten. Ter gelegenheid van de komst van ene baardige man uit Spanje werd er uitgebreid gegeten in de kantine (op eigen kosten, meneer Heijn). De kruideniers met name ver- schransten zich achter een enor me berg bamie. En dan de kerstmaaltijd. Mevrouw De Graaf, de volijverige kantine beheerster, zorgde s morgens reeds voor een krentemik met een respektabele lengte. 'Zo lang zegt het 'knuffeltje van het kleine me neertje' en dan spant ze de handen tot circa anderhalve meter 's Avonds heeft ze samen met Paulie als piloot etenswaren aan gesleept bij de Chinees. Onderweg kreeg men panne met Paulie's volksvervoerder. Het werd duwen geblazen. Men bleef geruime tijd uit, hetgeen geen achterdocht op riep, want zo is Paulie tenslotte niet Met de wens van een voorspoedig 1971 namens '1059' sluit uw ver slaggever. En in dat nieuwe jaar mag er weer flink gegeten, ge dronken, gefeest en - uiteraard - gewerkt worden, opdat wij u ook dan van de wetenswaardigheden op de hoogte kunnen houden. Deel van het enorme dakoppervlak, afgedicht met geprofileerde, verzinkte stalen platen, waarop de isolatielaag en de waterdichte lagen worden aangebracht. De hchte golving in het dak bevordert de afvoer van het regenwater. Foto genomen op 12 meter hoogte boven straatniveau. Totaal dakoppervlak 23.500 m2.

Personeelsbladen | 1971 | | pagina 7