Inschrijvingsformulier Pinksterkamp 1970 Nog 8900 aandelen beschik baar J. v. Hanegem over broer Wim, of ook wel 'de Kromme Feijenoord' Inschrijving op personeels aandelen .Breker' Veel te goed AH-Flitsen 4 Stichting Administratie Personeelsaandelen Albert Heijn Zaandam Cert. nr. Ondergetekende Geboren d.d. Wonende Te Werkzaam in bedrijfsonderde Afdeling/Filiaal Te wenst per 1 mei 1970 in te schrij te Zaandam op de gepubliceerde voor één aandeel ad 20,nominaal in Albert Heijn NV orwaarden. Ter voldoening van de inschrijvingsprijs verplicht hij/zij zich vóór 10 mei 1970 een bedrag van 100,te betalen. 1*) Hij/zij zal dit bedrag storten of overschrijven op postgirorekening no. 708000 ten name van Stichting Administratie Personeelsaandelen Albert Heijn te Zaandam. 2*) Hij/zij verzoekt dit bedrag te boeken ten laste van zijn/haar rekening no. bij de Stichting Spaarfonds Albert Heijn. Tevens verklaart ondergetekende reeds/niet*) in het bezit te zijn van een peersoneelsaandeel van een vorige emissie. Handtekening: N.B. Dit formulier opzenden naar Afd. Pensioenfonds (HK 557). Formulieren ontvangen na 5 mei 1970 worden niet in behandeling genomen. S.v.p. doorhalen wat niet van toepassing is. Vervolg van pagina 1 taalt dan 100,vermeerderd met 1/12 van het laatste vastgestelde dividend voor elke volle maand, verstreken na de deklaratie van het laatste vastgestelde dividend, ver meerderd met 1,50 per volle kalendermaand, verstreken na de uitgifte. De prijs kan nimmer hoger zijn dan de dagwaarde. 7. Bij overlijden van de certifikaat- houder(ster) kan de administratie desgewenst beëindigd worden en wordt een origineel aandeel aan de erven uitgereikt. 8. Bij pensionering kan de admini stratie eveneens desgewenst be ëindigd worden en een origineel aandeel worden uitgereikt, maar dat is voor deze emissie niet eer der mogelijk dan 31 december 1970. 9. Indien er meer inschrijvers zijn dan beschikbare aandelen, worden de certifikaten door middel van loting toegewezen. 10. Inschrijvingsbiljetten ontvan gen né 5 mei 1970 worden niet in behandeling genomen. 11. De betaling van het bedrag ad 100,dient uiterlijk 10 mei 1970 te geschieden door storting of overschrijving op postgirorekening no. 7 0 8 0 0 0 ten name van de Stichting Administratie Personeels aandelen Albert Heijn te Zaandam of door overboeking ten laste van een spaarrekening bij de Stichting Spaarfonds Albert Heijn, op de wijze zoals aangegeven is op het inschrijvingsbiljet. Bestuur van de Stichting Administratie Personeelsaandelen Albert Heijn C. Kraaij (voorzitter), aangewezen door de Raad van Bestuur Albert Heijn NV; W. B. Hermarij, aangewezen door de Centrale Ondernemingsraad Al- bert Heijn NV; N. Th. v. d. Velde, idem. Aan de ouders, die werkzaam zijn bij onderstaande bedrijfs onderdelen, De Pinksterdagen naderen weer en ook dit jaar heeft de Raad van Bestuur haar medewerking toegezegd aan ons traditionele Pinksterkamp van zaterdag 16 mei tot en met dinsdag 19 mei. Wij gaan dit jaar weer naar een nieuw kamp 'Sondel' in Gaaster- land, Friesland. Ons laatste kamp in Noord-Brabant was toch ook weer te klein gebleken. 'Sondel' staat geheel tot onze beschik king, het heeft een prima akkomodatie en vele mogelijkheden voor sport en spel. Tijdens deze dagen moet de leeftijd van de kinderen van 8 tot en met 11 jaar zijn. De kosten bedragen 7,per kind. U kunt uw kind(eren) opgeven door middel van een formulier, te verkrijgen bij onderstaande personen. Gaarne uw formulier mét het deel- nemersgeld zo spoedig mogelijk inleveren. Mevrouw T. J. Frinken Mejuffrouw M. Distelbrink Mejuffrouw G. Meijn Mejuffrouw A. M. C. Mijnen Mejuffrouw I .v. d. Werff De heer J. Zomer jr. De heer W. Volgers De heer H. Havik Portier - Hoofdkantoor, toestel 281 - Administratiegebouw, toestel 402 - Produktiebedrijven Zaandam, toestel 239 - Produktiebedrijven Zaandam, toestel 239 - Distributiecentrum Zaandam, toestel 457 - Produktiebedrijven Zwanenburg - C.M.S. Amsterdam - Pand Hille, toestel 300 - Avonddames. De heer J. van Hanegem, bedrijfsleider van de AH SuperMart aan de Haarlems Groote Houtstraat, spreekt met enthousiasme over zijn broer Wim, de alom in den lande veelbesproken 'Kromme' van Feijenoord. De heer Van Hanegem schildert de prilste voetbaljaren van zijn broer: 'Hij was een enorme individualist, die ons in de 'partijtjes' op straat allemaal mateloos irriteerde door twaalf, dertien keer om ons heen te draaien, zonder dat we aan de bal konden komen. Je zag een menigte jongens, temidden waar van Wim zijn eigen spelletje speel de. In zijn adspirantentijd bij Velox werd hij zelfs zo slecht begrepen, dat hij enige tijd uit de officiële voetballerij verdween. Pas bij Feijenoord heeft hij volledig ge leerd zich in dienst van het elftal te stellen. Maar ook nu nog zie je soms zijn hunkering naar persoon lijke suksesjes, wanneer hij de bal tussen de benen van zijn tegen standers doorspeelt. Dat schijnen die jongens als de grootst moge lijke vernedering te ervaren'. De Haarlemse bedrijfsleider schetst de 'Kromme' binnen de lijnen als een lastige, veel pratende jongen, die met zijn woorden de tegen partij, zijn medespelers en soms ook de scheidsrechter niet spaart. 'Maar', vergoelijkt zijn broer, 'ver geet niet dat zijn opdracht, op het middenveld als 'breker' van de vijandelijke aanval op te treden, al een kiem van onsportiviteit in zich bergt. Soms komt hij ook tot over tredingen doordat hij slecht tegen zijn verlies kan. Spelers die duide lijk laten zien voetbaltechnisch zijn meerdere te zijn, zal hij echter met respekt bejegenen. Dat geldt bij voorbeeld voor Piet Keizer, die hij de beste vindt.' Zo fel en welbespraakt Wim van Hanegem in het spel is, zo rustig is hij daarbuiten. 'In feite', zo wordt ons onthuld, 'is hij een wat intro verte figuur, die zwijgend alles ver werkt en iedere wedstrijd in ge dachten vijf- of zesmaal speelt. Hij is iemand die zelf niet gauw kon takten legt, maar wie eenmaal zijn vriendschap heeft verworven, zal altijd op hem kunnen rekenen. Als er een praatje gemaakt moet wor den, vindt Willem dat best, maar dan moet het gaan over één duide lijk afgebakend onderwerp: voet bal.' 'Wim', zo vernemen wij in de Haar lemse SuperMart, 'is buiten het veld geen moeilijk mens. Eerder gedraagt hij zich wat te nonchalant en flegmatiek; zo van: we zullen wel zien wat ervan komt.' Over de toekomst maakt hij zich dan ook niet druk, en dat is iets waar zijn broer zich wat ongerust over maakt, temeer omdat de rasvoet baller Van Hanegem duidelijk ieder zakelijk talent ontbeert. 'Hij is in wezen veel te goed', noteerden wij als slotzin, 'vaak opent hij winkels en zo, en daar hoeven ze dan geen cent voor te betalen.' Nr 000001 [frjl Nr 000001 albert heijn n.v. CERTIFICAAT TWINTIG GULDEN Nr. 01)0001 Nr 0U0001 Koop een personeels- aandeel In 1968 werden door de Stichting Administratie Per soneelsaandelen Albert Heijn 900 certifikaten uitgegeven. Ongeveer hetzelfde aantal personeelsleden dienden in 1969 een inschrijvingsbiljet in. Hiervan had bijna 80% reeds een certifikaat. leder van deze groep heeft thans twee stuks. In mei komen zij in aanmerking voor hun der de exemplaar. Echter niet al leen zij, maar ook alle per soneelsleden, die voldoen aan de voorwaarden kunnen een certifikaat verkrijgen. Dit jaar is op verzoek van de Centrale Ondernemingsraad de mogelijkheid gegeven voor part-timers om mee te doen. Hiervoor verwijzen wij naar de voorwaarden van in schrijving, welke elders in dit blad vermeld staan. In 1968 werd begonnen met 10.175 aandelen. Doordat de dividenduitkering vorig jaar gedeeltelijk in aandelen is geschied, ontving de stich ting er nog 464 bij. Thans zijn er bijna nog 8900 stuks beschikbaar. Per 31 december 1969 was het aantal uitstaande certifi katen 1771. Bij vertrek uit dienst van het concern, moeten de certifikaten weer worden ingeleverd en wordt het gestorte bedrag ad 100,terugbetaald, ver meerderd op de wijze, zoals in de voorwaarden is ver meld. Om een aanwijzing te geven hoeveel dat is, ver melden wij, dat op een cer tifikaat verkregen in 1968 bij vertrek op 1 februari 1970 134,30 werd terugbetaald. Voorts werd op dit certifikaat in mei 1969 een uitkering gegeven van 12,84. De waarde van het aandeel Albert Heijn wordt bepaald door vraag en aanbod op de Effektenbeurs te Amsterdam. Iedere dag wordt in de dag bladen gepubliceerd hoe veel de koers is. Bij Albert Heijn vindt u een bedrag vermeld van bijv. 170, Dit wil zeggen, dat voor één aandeel ad ƒ20,ƒ170, wordt betaald. Op de laatste beursdag in 1969 was de prijs voor één aandeel 170,20. Sindsdien schommelt de prijs om dit bedrag.

Personeelsbladen | 1970 | | pagina 4