II mm PMC-koncert De karweitjesman knapt'top.... Uitsluitend een service van de Albert Heijn SuperMart, Streksinpel, Rotterdam- Hillegersberg karweitjesservice De karweitjesman knapt 't op.... Pers kommentaar Winnaar van 'Florida-speet Groot sukses voor ons muziekkorps Winnaar van de 'Florida-speedboat' woont aan de Vecht in Loenen Nieuws uit de filialen AH-Flitsen Pagina 7 Stukken bijzonder goed geselekteerd In tegenstelling tot de vele artikelen over de hedendaagse muziek, waag ik het iets te schrijven over iets klassieks. Zoals bekend bestaat de mogelijkheid een serie PMC-koncerten bij te wonen. Deze serie bestaat uit 5 avonden, waarvoor de uit te voeren stukken bijzonder goed geselekteerd zijn. U hebt een mankementje in huis waar nodig een vakman aan te pas moet komen. Maar vakmensen zijn doorgaans drukbezet en kleine klusjes of reparaties zijn voor hen vaak te tijdrovend Daarom introduceert Albert Heijn Hij lost aUerlei kleine probleempjes vakkundig en snel voor u op Binnen oon paar dagen komt hij bij u aan huis om een mankementje efficiënt uit de wereld te helpen Wat kost de karweitjesman? Hoe kunt u de karweitj bereiken? !-, 1 i Rayon van de karweitjesman Komt de karweitjesman altijd? igische Vrie in toofd 1 in L ver- I was Hij fans- 1 zijn Iwik- Iban- |t hij fvten- eden Égaan, Zie- FDaar rlie Igische T ilastic nnen bleef- van van |»n uit zijn. r bo- ger werd 45 uur-gewerkt per week. Albert Heijns Muziekkorps uit Zaan dam, onder leiding van Karei Kokelaar. Het spel was een openbaring. Een veel heid van kleur werd door de diverse regis ters tentoongespreid, dat het geheel toch aan het einde wist te boeien. En dat is nu wat van het grootste belang is, een doorleefde interpretatie met een muzikale diepgang, die de toehoorder dwingt te luisteren, ondanks de moeilijk heidsgraad van de composities. Kokelaar gaf de nodige vaart aan de uitvoering en besteedde tevens aandacht aan de pikante accentueringen, afwisselend door een mee slepende dynamiek, logisch van opbouw en uitmondend in een prachtige voor dracht. Met veel respect hebben we het optreden beluisterd en het verwonderde niemand dat hiervoor 169% punt werd toegekend. Als keuzewerk speelde Albert Heijn het „Capricio" van Marcel Poot. Hoewel ook hier gesproken kan worden van een uit stekend orkestspel, werden er individueel wat minder gelukkige prestaties geleverd. Toch werd ook hier de intentie van het stuk raak getroffen en met 160% punt kan men op een goede uitslag terugzien. In totaal behaalde Albert Heijns Muziek korps 330 punten, wat een indrukwek kende prestatie kan worden genoemd. uur bed pas la;fl langs i staan. 1 duinstr onze c tot 10 land 4 tl ten wasl tot 5 eni Waai-ii de kormj uit is mtl vroor he 1 Een r. land in noordwest lucht me i kele grad.1 gen en al regen zal 7 veel zal toj er zich in il de sneeuwl." vormen. Woensdag 5 november werd in Loenen aan de heer R. A. J. Verhoef de hoofdprijs uitgereikt van de verkoopwedstrijd voor diepvries sinaasappelsap. m Voor de eerste keer in de hoogste afdeling uitkomend, behaalde ons muziekkorps op 22 november jl. in Leiden een eerste prijs met 330 punten en 'lof der jury'. Door dit resultaat kwam ons korps van de 50 verenigingen op de twee de plaats met het hoogste aantal punten voor het verplichte nummer. Een reden te meer om lid te wor den van Albert Heijn's Muziek korps. Zij hebben nog enkele in strumenten beschikbaar, o.a. fluit, klarinet en enkele koperinstrumen ten. De repetities zijn op vrijdagavond. Het bestuur zal u graag inlichten. U bent van harte welkom. De heer Verhoef, die sinds 2 jaar bedrijfsleider van het filiaal in Loenen is, pakt de zaken in elke verkoopwedstrijd altijd zeer en thousiast aan. Dit is dan ook niet de enige prijs die hij met zijn team heeft gewonnen. Tijdens de gehele aktie met Florida diepvries sinaas appelsap werd iedere klant een bekertje sinaasappelsap aange boden. Zo kan in een zaak met beperkte ruimte door demonstratie (Van één onzer redaktrices) De eerste avond was vrijdag 7 november jl. Op het programma stonden: Orpheus in de Onder wereld', 'Dubbelkoncert voor viool' van Geza Frid en tot slot na de pauze 'De nieuwe Wereld' van Anton Dvörak. Anton Kersjens vertelde ons eerst iets over het leven en werk van de komponisten. Het laatste deel van 'Orpheus', dat erg populair was in de 'Folies Ber gères', gaf je het gevoel, dat je zelf een van de dames was, die een show ten beste gaven daar in Parijs. Dit werd gespeeld door Dick en Christian Bor, die beiden al op 5-jarige leeftijd viool speelden onder leiding van hun vader, de kunstschilder Christian Bor. Nu moet je niet denken, dat die broers er niet modern uitzien. Dick heeft lange bakkebaarden, een snor en een dun gouden bril letje en Christian heeft lange haren, Geza Frid komponeerde zijn stuk in de cel van een klooster, om niet afgeleid te worden. Hij kreeg de kans niet, omdat de Prior en onder- Prior steeds op 2 violen Bach speelden. Dat bracht hem op het idee het dubbelkoncert te schrij ven, waarin de aard van Bach ook terug te vinden is. In de pauze werd gekollekteerd voor het Concertgebouw met de mededeling, dat 'ene kruidenier uit Zaandam' het opgehaalde bedrag zou verdubbelen. en show toch een prachtig verkoop resultaat behaald worden. Door het slechte weer kon de boot niet direkt te water gelaten worden, maar de heer Verhoef woont pal aan de Vecht en zal in het zomer seizoen stellig de krachtige Penta- buitenboordmotor heel wat keren laten ronken voor een flitsend tochtje over het water Wij hopen dat hij van zijn nieuwe aanwinst veel plezier zal beleven. Na de pauze 'De Nieuwe Wereld', die Dvörak in Amerika schreef. Na het slotakkoord was je nog in zo'n roes, dat het even duurde voor het applaus losbarstte. Kassière mej. M. Grieghuls uit Amersfoort, Leusderweg, schreef ons, dat zij altijd een welwillend oor geeft aan een klant die een klacht heeft. Wanneer blijkt, dat een klant vlees in de kast bewaard heeft en teleur gesteld is, kan zij moeilijk zeggen, 'Dat is dan uw schuld, mevrouw'. Zij legt uit, dat vlees in de koel kast bewaard of direkt gebraden moet worden en slaagt er zodoen de in tevreden klanten te houden. Jan de Hartogh, ook van de Leus derweg, werkt sinds enige maan den in filiaal 1063, Amersfoort. Hij werd 14 september 1969 16 jaar. Dit is geen opmerkelijk feit, ware het niet dat Jan, toen hij bij AH in dienst kwam, reeds op die leeftijd in het bezit was van de volgende diploma's: Groot sleutel Klein sleutel Algemene vorming I Machineschrijven Boekhouden Kantoorassistent Staatsinrichting Hij vindt het jammer dat de kursus voor vakdiploma KW al aan de gang is en werpt zich, in afwach ting daarvan, maar weer vast op lakschrijven, zodat dit later geen beletsel voor hem zal zijn. Wij wensen Jan veel sukses en hopen nog veel van hem te horen. Het laatste personeelspakket werd in Utrecht, Damstraat o.l.v. de heer Van Hees, met waardering ontvan gen, getuige bijgaande foto. In Rotterdam, Franselaan, over kwam een kassière het volgende: Klant koopt iets, betaalt met 25, Kassière geeft geld terug. Klant haalt bundel bankbiljetten uit zijn zak en vraagt in gebroken Nederlands of hij kan wisselen. Geeft 5 briefjes van 10, Kassière pakt 2 briefjes van 25. Klant vraagt om sigaretten en die ƒ100,te wisselen en er ook lucifers bij te doen. Het plaatselijk weekblad 'De Om roeper' in Voorschoten plaatste een artikel met foto over een teken wedstrijd voor jonge kinderen, die onze supermart aan de Leidseweg organiseerde. Er werden 1200 inzendingen be oordeeld door een deskundige jury, bestaande uit docenten. Bedrijfsleider A. M. C. van der Weijden en zijn ploeg hadden eer van hun werk. IWTÏE 5 Worteltje»

Personeelsbladen | 1969 | | pagina 7