L,eer-tip Groenteverkoper van AH-SuperHart is wereldkampioen disc-jockey Kruiswoordraadsel The Cats NACHTFEEST OP 8 I0VEMBER &Mw< Horizontaal: Verticaal: KGMMERCEEEL „LEKKER K0NTRAKKIE" Zelfs een schild- pad gaat alleen maar vooruit als hij zijn nek uit- steekt. AH-Flitsen Pagina 4 •«.a Oplossingen kunnen tot 25 oktober worden ingezonden aan Albert Heijn N.V. Redaktie Flitz-ln, Zaandam. De prijzen zijn twee platen of boekenbonnen van tien gulden. 1 plaats in Noord-Holland - 6 bloeddorstig roofdier - 12 gier, mestvocht - 14 klank - 15 me- terton (afk.) - 17 soort onder wijs (afk.) - 18 kledingstuk - 20 dyne (afk.) - 21 uitroep - 22 lichaamsdeel - 24 deel van een verhaal - 27 schrijfgerei - 28 midden stuk van een wiel - 30 grauwe erwt - 31 verdriet - 32 academische graad (Lat. afk.) - 33 oosterlengte (afk.) - 35 dof - 36 sportterm (afk.) - 37 se lenium (afk.) - 38 rust - 40 boom - 42 bouwstof - 43 plaats in Noord-Holland - 45 minister van Buitenlandse zaken - 47 graafschap in Engeland - 49 namelijk (afk.) - 51 aanhef (afk.) - 52 eikeschors - 54 deel van een Franse ontkenning - 55 nummer (afk.) - 56 stukjes geroosterd vlees aan stokjes geregen - 58 aanleggen - 60 deel van de voet - 62 meisjes naam - 63 bedevaartganger - 65 zelfkant - 66 persoonlijk voornaamwoord - 67 Frans lid woord - 68 voorzetsel - 69 Edelachtbare (afk.) - 71 Frans (afk.) - 72 insekt - 74 onbe paald hoofdtelwoord' - 76 be slag op schepen van een vreemde mogendheid - 77 octopus. 1 kalenderboekje - 2 vogel - 3 zot - 4 lelieachtig planten geslacht - 5 administratie-troe pen (afk.) - 7 grondtoon - 8 ongaarne - 9 hemellichaam - 10 voorzetsel - 11 vis - 13 paardekam - 16 openbaar ver voermiddel - 18 ceintuur - 19 vogel - 21 schor - 23 familielid - 25 paardekracht (afk.) - 26 academische titel (afk) - 27 bijvoorbeeld (Fr. afk.) - 29 wis- kundige-term - 31 knijpbril - 34 plaats in Drenthe - 36 wenden - 38 huid - 39 plaats in de N.O.- polder - 40 muil - 41 klein paardje - 44 onderscheidings teken - 46 grondsoort - 48 ver gadering - 50 bergplaats - 52 verharde huid - 53 pit - 55 fa milielid - 57 tantalium (afk.) - Op verzoek van vele Flitz-ln- ners een leuk fotootje van en wat bijzonderheden over Vo- lendams nieuwste exportartikel: de CATS. Ook al omdat Piet Veerman, Jaap Schilder, Arnold Mühren, Theo Klouwer en Cees Veer man met Jim Reeves' succes .Scarlet Ribbons" op 't ogen blik vooraan in de Nederlandse hitregionen verkeren. De Cats werden ontdekt tijdens een ta lentenjacht van radio Veronica. Hun eerste optreden vond plaats in Purmerend, bekend van step, boemeltje en vee markt. Na een paar misser- tjes, maakten ze in november 1968 bij Bovema hun eerste hit. Lea heette die schijf en de jon gens van manager Jaap Buys kregen er dit jaar een gouden plaat voor. Toppers die volgden, waren: „Why" en „Scarlet Ribbons", terwijl ook de laatste L.P.'s van de Cats goed verkocht werden. 58 persoonlijk voornaamwoord - 59 nikkel (afk.) - 61 voeg woord - 63 vrucht - 64 zuivel- produkt - 67 meisjesnaam - 70 zangstem - 72 met bestemming (afk.) - 73 rijksgrond (afk.) - 74 meisjesnaam - 75 en volgen de (afk.). Sinds kort heeft Albert Heijn een wereldkampioen onder haar duizenden medewerkers. Het is Rinus Bouwmeester, groenteverkoper in onze SuperMart te Hoogeveen. Als KIK DE BRABANDER heeft deze 18-jarige AH-er van dinsdag 26 augustus tot en met maandag 1 september non stop 2.500 plaatjes opgezet en aan elkaar gepraat. Hij deed dat in het ontmoetingscentrum ,,De Weidehoek" te Wijster, waar hij door vrienden en vriendinnen werd wak ker gehouden met natte sponsen. Z'n prestatie: een ver betering van het wereldrecord met één uur (157 uur totaal). Z'n beloning: een kanjer van een krans, een kontrakt bij een theaterbureau, een platenbon van z'n kollega's uit de Super- mart en optredens voor KRO, RONO en Veronica. Tijdens een telefoongesprek, waarin FLITZ-ln Rinus (zeg maar ,,KIK''feliciteerde, hoorden we van hem dat het allemaal een half jaar geleden is begon nen. Kik won toen een plaatse lijke wedstrijd in het plaat-pra ten en sindsdien is hij aktief als discjockey. Voorlopig al leen nog in de jeugdsociëteit ,,Twick" te Wijster. Edoch, nu hij onder kontrakt staat bij een theaterbureau is de kans groot dat Kik ook be taald gaat draaien in gelegen heden in andere steden en dor pen. De muziek die hij de „mike" inpraat, is kommercieel. Het zijn top-40 plaatjes en op namen van de in het Noorden populaire Cuby and the Bliz zards. Hij koopt ze zelf of krijgt ze van de jeugdsoos. Om bij te blijven luistert hij veel naar „192 goed idee" Veronica. Z'n favoriete kollega's zijn dan ook de (ex-) omroepers van deze piratenzender: Joost, Lex Harding en Jan van Veen. Vraag je Kik hoe hij over de Hilversumse zuilen denkt, dan antwoordt hij: ze maken te veel waardeloze program ma's". Het werken in de groente-afdeling van de Super- Mart bevalt hem prima, echter als hij een „lekker kontrakkie" krijgt aangeboden, is hij voor baas Albert geen blijvertje Nu de zonnige dagen van 1959 er bijna weer op zitten en we geneigd zijn de meeste door-de-weekse-vrije-uren door te brengen voor het kijkkastje even iets over een andere en betere vorm van vrije-tijdsbesteding. Wat dat is? Wel het volgen van een kursus. Bijvoorbeeld die over Algemene Ontwikkeling, die schriftelijk wordt gegeven door het instituut I.V.I.O. Deze kursus is niet saai, goed voor je koppie en je hoeft er niet voor naar een duf schoollokaal. De lessen kun je thuis maken en leren, bij de warme kachel, met een fijn muziekje op de achtergrond. Wil je er meer over weten? Wend je dan eens tot je afdelingschef of bedrijfsleider. Natuurlijk kun je ook kontakt opnemen met onze afdeling Opleidingen (H.K. toestel 305). Zaterdag 8 november a.s. zal in het Ontspannings gebouw een nachtfeest wor den gehouden, waaraan tal van bekende sterren zullen meewerken. Nadere bijzonderheden zullen worden bekendgemaakt op de publikatieborden. Deze avond is voor leden van de perso neelsvereniging Albert Heijn te Zaandam.

Personeelsbladen | 1969 | | pagina 4