llf Sweet Charity Kampioenteams WILDE NIET MOEST TOCH GEWELDIGE DAG HEEL VEEL DANK AH - Flitsen n ragina 3 Op 7 juni jl. was de heer M. van Leuven, bedrijfsleider van ons- filiaal Kinksterstraat te Amsterdam, 40 jaar bij onze onderne ming werkzaam. De heer J. van Meer overhandigt hem de draag- medaille, behorende bij de koninklijke onderscheiding. Een bijzonder gezellig uit stapje heeft de leden van de Personeelsvereniging van het Produktie Bedrijf Wijhe op zaterdag 7 juni o.a. naar Den Haag en omgeving gevoerd. Hoogtepunt van de dag vorm de het bezoek aan de nieuwe Nederlandse Congreszaal te Den Haag waar het gezelschap een opvoering bijwoonde van de musical „Sweet Charity" met in de hoofdrollen Jasperi- na de Jong, Milly Scott en Jacco van Renesse. Alvorens de uitvoering bij te wonen werd een bezoek aan Scheve- ningen gebracht en een rondrit door de duinen gemaakt. Het diner werd gebruikt in Res taurant Den Hout waar voor zitter Stap onder luid applaus een felicitatie uitsprak ter ge legenheid van het Gouden Hu welijksfeest van het echtpaar Van der Laan. Ook zijn dank woord aan de heren J. Nijman Sr. en G. Nijman, die met en kele hoofdchefs aan het uit stapje deelnamen, bleek bij het gezelschap in goede aarde te vallen. Onder de kop „Zaans Dagblad vol lof over optreden AH-mu- ziekkorps", werd in het vorige nummer van Flitsen een verslag gegeven van een uitvoering waarbij mej. Willy Kokelaar als soliste een bijzonder geslaagde vertolking gaf van een werk van de componist Meindert Boekei. Doordat de foto door omstandigheden niet tijdig genoeg beschikbaar was om bij het artikel te worden opgenomen, hierbij alsnog een opname van mej. Kokelaar achter de piano. Op 11 juni jl. vierde de heer Y. van der Blom, bedrijfsleider van onze KSM te Bloemendaal zijn 25-jarig jubileum. De heer W. A. Scholte, districtshoofd, speldt het gouden AH-insigne op. Op 12 juni j.l. was de heer H. van Petten, welbekend van „manifestaties", 25 jaar bij ons werkzaam. De belangstelling voor dit jubileum was groot, want de heer van Petten heeft, naast zijn eigenlijke werk, zich ingezet voor vele zaken, o.a. 25 x Sint Nicolaas in Het OG, ondernemings raad en kantoorcommissie, toneelvereniging, pakkettencommis sie, Pinksterkamp, AH-Flitsen. Ook van de zijde van de filialen- organisatie werd zijn originaliteit en enthousiasme nog eens extra belicht tijdens de ontvangst, waar de heer G. J. Heijn hem het gouden AH-insigne verleende, 's Morgens was de heer J. Legerstee reeds thuis bij hem op bezoek geweest. Het dankwoord van de jubilaris was ook weer iets aparts. Hij begon humoristisch zijn vrouw en kinderen bij ons te intro duceren en eindigde met een verhaal over de heer Th. Daalhuy- sen, waarvan hij 99x een weddenschap verloren had en éénmaal gewonnen, toen het niet meer om een doos sigaren ging. H. VAN PETTEN (vervolg van pag. 1) Na deze korte ceremonie be gon de aanval op het koude buffet wat voor velen een eer ste kennismaking inhield met een originele Scandinavische smorrebrod-tafel. Behalve voor mevrouw De Kieviet me dewerkster uit filiaal Zwolle, die vroeger een tijd in Zwe den heeft gewoond). Het on vermoeibare Victoria kwartet zorgde ondertussen met zijn stimulerende „sound" dat de stemming erin bleef. Ja en toen kwam het Lowland trio. Kennelijk geen onbekende voor de mensen uit Zwolle en Bilthoven, getuige het enorme enthousiasme waar mee zij werden ontvangen. Een trio dat met zijn „krakers" reeds enkele malen een gouden plaat heeft veroverd. Nou zij konden het. Al gauw was er op de dansvloer een compacte springende massa, waarbij de vloer elke keer verdacht ver doorboog. Maar alles bleef heel zodat even later ook de liefhebbers van de shake hun hart konden ophalen. Al met al een bijzonder ge slaagde avond, waarop de heer Hoendervangers met zijn men sen de afspraak maakte om beslist volgend jaar weer de hoogste prijs te veroveren. Daar bleef Bilthoven natuur lijk niet bij achter. Dat zit daar wel goed. Wanneer volgend jaar de 23ste OPW gaat star ten, weten wij dus wie als se rieuze kandidaten voor de kampioensprijzen moeten wor den gezien! Hieronder nog een foto van een van de gezellige tafels. Albert Heijn schijnt uitsluitend schoonheidskoninginnen in dienst te hebben. In de autorensport is de Grand Prix een evenement, dat tot ieders verbeelding spreekt. Toen de heer P. Bol, afd.chef kruide nierswaren van filiaal Zandvoort dan ook het idee opperde om het filiaal in Grand Prix-sfeer te brengen was iedereen direkl „in". Zondagavond 15 juni onderging het filiaal een inwendige meta morfose en werd herschapen in een grandioze Grand Prix-show. die zoveel bekijks trok, dat de maandag een meeromzet van 35O. in de vergelijking lot de maandag daarvoor gaf. Nogmaals een bewijs van de stelling „kijken is kopen". Blikvanger van de show was de formule V race-auto 200 km/u) van de coureur Rob Janssen. Een grote trekpleister, te meer, daar op vrijdag en zater dag een fotograaf aanwezig was om kinderen in deze auto te fotograferen. De filiaalingang was gemarkeerd door een groot spandoek met „start" erop, terwijl bij de kassa's natuurlijk het finishdoek hing. In het filiaal zelf was een overvloed aan sfeer materiaal in de vorm van racebanden, racecarburateurs, race- vlaggen, foto's, affiches en spandoeken aangebracht. Als comple tering van het geheel deden de inpakkers aan de kassa's op de dag van de Grand Prix hun werk in originele race-overalls. Om een show van dit kaliber te doen slagen is natuurlijk de mede werking van anderen nodig. Niet onvermeld mag dan ook blijven de direkteur van het Zandvoortse circuit, tevens WV-direkteur. de heer Hugenholtz; verdere medewerking werd ontvangen van de NAV, de BP, Castrol, e.v.a.

Personeelsbladen | 1969 | | pagina 3