DIVIDENDUITKERING OP PERSONEELSAANDELEN ZAANDAM FC AH-Mariahoeve won eerste officiële KNVB wedstrijd Idee Berliner" 1.475 waard iflee eigen jacht verloren of verwisseld PINKSTERKAMP gevonden in Pinksterkamp verloren TOEKOMSTPLANNEN WEDSTRIJDVERSLAG ACHTERSTAND TWEEDE HELFT AH - Flitsen Enkele goede ideeën in Wijhe hebben de stoot gegeven tot de instelling van een ideeënbus en deze eerste start zal niet nalaten vele Wijhenaren te stimuleren tot het lanceren van vele verbeteringen. Op 5 juni vond de in stallatie van de ideeënbusconimissie en de uitreiking van hoge beloningen plaats onder grote belangstelling. Pagina Hoewel een tweetal ideeën, die de inzenders resp. 90,en 45,opleverden, bijdroegen lot de feestvreugde, zullen we ons in dit geval toch speciaal richten op de inzender die 1.475,in ontvangst mocht nemen. Het was de heer J. Tichelho- ven, die een idee, dat leidde tot vermindering van snij-af val, resp. kwaliteitsverbetering tijdens het verpakken van de vleeswaren (Berliner lever worst), met een beloning van 1.475,gehonoreerd zag. Dank zij een vernuftig klein apparaatje in de pijp van de stopmachine, voorkomt men vulgaten in de te snijden worst. De heer Tichelhoven die vrij gezel is, heeft zijn hart verpand aan het bouwen van een eigen jacht. Hij zal deze beloning on getwijfeld goed kunnen benut ten om zijn wensdroom snel ler in vervulling te doen gaan. r Blauwe trainingsbroek, Zee- landia sport shirt (zwart wit kraagje), meisjes bloes, gele muts, rose meisjes portemon- naie, gele sokken, witte sokken, biauwe kam. Af te halen Portier Oostzijde ZAANDAM Gele gebloemde slaapzak met kaartje waarop vermeld staat Korzelius. Blauwe badtas, w.i. zwembroek. Blauwe handdoek. Luchtbed, geruit groen blauw rood. Waarschijnlijk verwisseld met luchtbed blauw/rood. Dat de 154 kinderen, die dit jaar deelnamen aan het Pinksterkamp, zich goed hebben vermaakt, moge blijken uit bovenstaande foto. De leiding heeft wel de handen vol gehad aan het bijzonder grote aantal. Maar de heer P. Schipper, die voor het geheel verantwoordelijk was, toonde zich zeer tevreden over het ver loop van het geheel en over de steun, die hij in het bijzonder van de overige leden van het ..pinksterkamp-team" heeft ondervonden. WïmM?. Sinds 30 mei exposeren beeld houwers uit de omgeving van de stad Amersfoort hun werk in de tuin van de AC Oud- Leusden. Zij zijn hiertoe uit genodigd door de manager van deze AC die hiermee, evenals zijn collega van het Wijnkel dertje te Utrecht, de kunst wil dienen. Illlllllllllllllllllllllllllll!lllllllllllll!llllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllll|||||||||lillllllll||||!l||||||||||||!ll!lll|| Nevenstaande foto toont de ploeg van de SM Mariahoeve te Den Haag. Op het tijdstip dat deze opname gemaakt werd, was de ploeg aan zijn tweede wedstrijd toe. Ook deze match wist het team te winnen, zodat een grote toekomst voor dit elftal waar schijnlijk lijkt. iiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiHiiiiiiii Een lofwaardig initiatief heeft ertoe geleid dat Albert Heijn een nieuwe, officieel bij de KNVB ingeschreven, voetbalvereniging rijk is. Het is FC AH-Mariahoeve. Zo als de naam van de vereniging reeds aangeeft bestaat de club uit AH-medewerkers die bij het filiaal aan het Klei ne Loo wijk Mariahoeve te Den Haag in dienst zijn. Hierbij een opname van een spelmoment tijdens de sportmanifestatie welke op 1 juni in het sport park „De Woerd" te Driebergen heeft plaatsgevonden en waarvan een verslag op pagina 2 te lezen valt. Aan de certificaathouders is uitbetaald een bedrag van 12,84. dit is het contante dividend plus de op brengst van bet stockdividend. Het bedrag is als volgt samengesteld: Contant dividend Dividendbelasting Opbrengst verkoop stockdividend 3,20 0,80 10,44 12,84 Aan iedere certificaathouder, die vorig jaar inschreef en 100,betaalde voor een per- soneelsaandeel is een dividend-' nota van 12,84 toegezonden. De laatste tijd bewoog de beurs waarde van het aandeel Albert Heijn zich tussen de 207 en 220 gulden. De inschrijvers van dit jaar zullen in de loop van deze maand hun certificaat ontvan- Opzet van de vereniging is in de eerste plaats te komen tot een sportgebeuren dat ook de dage lijkse teamgeest ten goede zou komen. Het merendeel van de mannelijke filiaal bevolking bleek hiervoor de voetbalsport boven elke andere sportmoge- lijkheid te prefereren. Voc*r de vrouwelijke filiaalbewoners wil het verenigingsbestuur eveneens iets op touw zetten. Wat dat iets zal zijn kon men nog niet zeggen. Van één van de bestuursleden van FC AH-Mariahoeve werd het volgende verslag van de eerste officiële -zomeravondcompetitie wedstrijd ontvangen. Op woensdag 14 mei werd in Den Haag op sportpark Ocken- burg de eerste wedstrijd van de ze competitie gespeeld tussen de elftallen van B.T.L. (nee, geen B.T.W.) en FC Albert Heijn Ma riahoeve (1081). In de stromende regen werd 's avonds om 19.00 uur afgetrapt. B.T.L. startte overmoedig. De combinaties liepen vlot, zodat de I AH-ers reeds na tien minuten te gen een achterstand van 20 aankeken. Na 20 minuten spelen kwam FC Mariahoeve eindelijk een beetje los en een pass van links bereik te Dekker die loeihard uithaalde, stand 21. Met deze stand brak na een half uur de rust aan In de tweede helft hetzelfde beeld een verwoed aanvallend B.T.L. dat er lustig op los knalde, maar al deze schoten misten de juiste richting of de achterhoede, met de uitstekende doelman Van Dam stond verdere doelpunten in de weg. Na een kwartier in de tweede helft kwam weer een gave pass op Dekker die ook nu niet aar zelde, 22. Vijf minuten latei- was het weer raak. Dekker kreeg van de middencir kel de bal te pakken, passeerde twee spelers en ook de doelman van B.T.L. moest er aan geloven, waardoor de stand tegen de veld- verhouding in, op 23 kwam te staan. Dit was een kleine voor sprong die met kunst en vlieg werk en met medewerking van Vrouwe Fortuna behouden bleef tot vijf minuten voor het einde. Op dat tijdstip wist namelijk Van Dongen alleen door te breken en een lange solo met) een beheerst schot te bekronen. De overwin ning was een feit. Moegestreden maar tevreden zochten de AH- ers de kleedkamers op. De eerste twee punten waren binnen.

Personeelsbladen | 1969 | | pagina 3