Cd flitsen Zaans dagblad vol lof over optreden AH-muziekkorps V el p kampioen Première SPORTPARK TE DRIEBERGEN Soliste Bedrijfsleiders in spr AH-VOETBALMANIFESTATIE IN illllllllllNIIIIIIIlllli^ Damesvoetbal AH - Flitsen Pagina 2 nmi „VADER EN DOCHTER GELIJKELIJK OP EEN KLAAR RITMISCH PROFIEL GERICHT" Deze zinsnede is ontleend aan het krantenartikel dat de Typhoon, dagblad voor de Zaanstreek, wijdde aan het optreden van het AH-muziekkorps op zaterdag 10 mei jl. De heer Kokelaar, die uu alweer geruime tijd als diri gent van ons muziekkorps nieuwe wegen inslaat en een bijzonder levendige geest in dit korps weet te brengen, verraste ook dit keer weer het publiek. Ongetwijfeld zal deze eerste juni de geschiedenis van Drie bergen ingaan als de dag van de AH-invasie want uit alle delen van het land kwamen de AH-ers „De Woerd" binnenge stroomd, en binnen een mum van tijd was het sportpark be zet door de acht-en-tachtig spelers, een fors aantal reser ves en een drom van enthou siaste supporters. Er werd gespeeld in twee pools die reeds lang van te voren door loting waren sa mengesteld. Doordat de ploe gen dus als het ware meteen in de halve finale begonnen te spelen, werd het mogelijk nog dezelfde middag en wel om even voor half zes, de finale wedstrijd te spelen. In deze finale strijd kwamen de elftal len van Velp en Nijmegen (Mo lenweg), die zich in hun pool de sterkste hadden betoond, tegen elkaar uit. Van deze twee wist de ploeg van VELP de meeste punten (1 tegen 0) Op 16 maart nam de heer W. Brokke, na een diensttijd van ruim 37 jaar, als chef-kok, afscheid. De heer J. B. M. Francken, manager van de AC-Den-Haag (op de bovenstaande foto) en de groepsleider, de heer W. Th. van Veen, spraken in hun af scheidswoord hun dank en bewondering uit voor de wijze waar op de heer Brokke zich bij de omschakeling van Formosa naar Alberts Corner heeft weten aan te passen. De foto kwam helaas wat laat door, maar we hopen dat de heer Brokke intussen met plezier de eerste maanden van zijn welverdiend pensioen heeft genoten. Kent U deze AO-reeks al? Elke week Verschijnt er een nieuw boekje over een actueel onderwerp. De boekjes zijn ge- illustreerd en bevatten een literatuurlijst. De boekjes worden met de j grootste zorg geschreven door vooraanstaande, zorgvuldig ge- kozen auteurs; wetenschaps- j mensen en journalisten uit binnen- en buitenland. Samen met de auteur staat de AO- redaktie er borg voor, dat elk boekje weer afwisselend is en j dat over het meest ingewik- i kelde op ontspannen wijze ge- lezen kan worden. De abonnementsprijs be draagt normaal 20,per jaar. Voor personeelsleden van AH konden wij een leuke in troductiekorting van 20% be- i dingen. Wanneer U zich nu op- I geeft, betaalt U dus 16,of nog geen 0,35 per boekje. Voor de volgende jaren geldt de normale prijs. Het abonne mentsjaar gaat in op het moment dat U het eerste boekje ontvangt. U kunt zich schriftelijk opgeven bij de af deling Opleidingen, Oostzijde 56, Zaandam. Op vrijdag 9 mei 1969 was het 25 jaar geleden dat de heer M. Stadt zijn eerste schreden binnen de poorten van AH zette. Zijn werkterrein bleef wel binnen deze figuurlijke poorten, maar als opzichter van de bouw-technische afdeling ligt al jaren heel Nederland als werkterrein voor hem open en voor zeer veel BL's is hij een bekende figuur geworden, met veel gevoel voor humor en een enorme dosis AH-ervaring. Beide elementen gaven de jubileum-viering een gezellig en interessant cachet, zodat de familie Stadt (hier op de foto) er ongetwijfeld de beste her innering aan zal bewaren. Hoogtepunt was Zondag de eerste juni heeft voor vele AH-medewerkers ..Conceitino \ooi in het teken gestaan van de jaarlijkse interfiliale voetbal competitie, dit jaar gespeeld in het sportpark „De Woerd" te Driebergen, waar maar liefst drie velden voor de AH- spelers waren gereserveerd. Acht elftallen, samengesteld uit medewerkers van de filialen en de DCZ-cliauffeurs, traden tegen elkaar in het strijdperk om in een aantal tweemaal twintig minuten durende wedstrijden de eer van het bezit van de wisselbeker te bestrijden. echter het piano en harmonieorkest" van Meinclert Boekei, waarbij als soliste op trad: de dochter van de diri gent, mej. Willy Kokelaar. Als we weer even de deskundige recensent mogen citeren, onder het kopje ..Prachtig sluitend klankgeheel" schrijft hij: „Hoe het zij. het werk is zaterdag avond door Willy Kokelaar en Albert Heijns muziekkorps op gediend, zo goed als het maar kan. Vader en dochter kwamen dank zij hun gelijkelijk op een klaar ritmisch profiel gerichte aanpak tot een prachtig slui tend klankgeheel. Willy Koke laar speelde de solopartij uit het hoofd, trefzeker en met Op 19-5-1969 werd op het Divisiekantoor te Arnhem het examen voor Z.B.B.L. afgenomen voor kandidaten uit alle districten. De vol gende reservechefs werden in het bezit gesteld van de verklaring waaruit blijkt dat zij benoembaar zijn tot bedrijfsleider Z.B.: We menen aan deze tekst niets te moeten toevoegen en zou den alle Zaankanters willen adviseren „Komt u de volgen de keer ook eens luisteren!" A. Houwer 8803 1603 i c- L. M. Gremmen 8803 1615 F. W. de Wit 8803 1633 T. C. Raven 8831 5674 J. Burgman 8831 5604 A. Boersma 8831 5590 F. J. E. de Wolf 8833 5702 J. W. de Vries 8833 5707 J. de Haan 8835 5546 A. N. VexTioef 8836 5777 J. Wouda 8871 5639 De heer J. Schat, bedrijfsleider SM 1091 te Wassenaar, ontving bovenstaande foto die een klant van zijn „Paasshow maakte. De afgebeelde kinderen zijn kennelijk „weg" van de echte kuikens die in deze SM te zien waren. Het is geen wonder dat we on der de muzikanten vele jon geren aantreffen, want het cri- tisch oog van muziekdeskun- digen constateert duidelijke vooruitgang en het is ook een genoegen de uitvoeringen aan te horen. Dit keer ging o.a. de IJ-tunnelmars in première en het orkest zong welgemoed mee, tot genoegen van de com ponist, de heer C. Klein, die zelf in de zaal aanwezig was. Ook op andere wijze werd het publiek ingeschakeld, waardoor een gezellige sfeer ontstond en de band tussen orkest en publiek in hoge mate werd be vorderd. Wij wensen de heren een spoedige en voorspoedige benoeming toe! bij elkaar te schieten, en kon daardoor als winnaar van de wisselbeker huiswaarts keren. Ook de andere deelnemers i gingen niet met lege handen naar huis, want de organisa- j toren van dit sportieve evene- I ment hadden er voor gezorgd I dat er voor elke deelnemende ploeg een (kleinere) herinne ringsbeker met inscriptie was. Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. 26e jaargang no. 5 De finale-wedstrijd werd voorafgegaan door een voetbal wedstrijd voor dames, bestaan de uit medewerksters van het filiaal Arnhem en hun colle ga's uit het filiaal Driebergen. Beide ploegen ontvingen even eens een herinneringsbeker met inscriptie, terwijl de da- mesploeg van SM Driebergen bovendien het genoegen had om de meeste punten in de wacht te slepen. (30) Al met al een dag waar velen met ge noegen aan zullen terugden ken en die het herhalen meer dan waard is. Hierbij een finishfoto van een ium j jrri t/ j spannende voorronde tussen i /jf/- I) f Pj f .f ffj i 7 i een Hoogeveens stratenmaker Verantwoordelijk eindredakteu en de AH-afdeling Pre-ope- De mens van vandaag, op weg naar morgen, wordt met een dynamische versnelling voortgestuwd. Bij de tijd zyn, de koers verkennen van de actuali teit waarin wetenschap, politiek, cultuur, kortom het hele maatschappelijke leven zich beweegt, dat is de taak die de wekelijkse reeks „actuele onderwer pen" zich heeft gesteld. In de afgelopen 25 jaar zijn er 1250 boekjes in de AO-reeks verschenen. ning. De duidelijk verslagen stratenmaker legt morrend de laatste hand aan het trottoir voor de nieuwe SM die op 23 april aan de Wielewaal te I Hoogeveen werd geopend. Zo- als altijd, heeft het publiek uitsluitend oog voor de win naar, in dit geval de Super- Mart. Bedrijfsleider en team i wordt veel succes in de volgen de ronden toegewenst. H. K. Engel Plv. verantwoordelijk eindredakteur: J. Ph. Ypma Adres: Westzijde 26, Zaandam Tel. 02980-27000 toestel 220

Personeelsbladen | 1969 | | pagina 2