Winnaars OPW-filialen en OPW-restaurants tijdens feesten bekend gemaakt IN DEZE FLITSEN O.A. OP W-veldslagen in alle sektoren gestreden iiiHiiniiiiiniK 9Benoeming nieuwe commissarissen pae,. 2 9Toelichting op het jaarverslag 1968 pag. 2 ®Prins Claus bezoekt Zaanse Schans pag. 3 9Uitslagen OPW 69 pag. 5 en 6 9Verslag vergadering COR te Zaandam pag. 6 J. van Meer tot adjunct-lid Raad van Bestuur benoemd DIVERSE FUNCTIES Ch flitsen SAH002000316 Flitsen Landelijk mei 1969 H-daags personeelsorgaan albert heijn 26e jaargang nr. 4 16 mei 1969 Dc OPW-slagen in de filialen- en restaurantsektor zijn gestreden en wie terugblikt zal moeten toe geven dat het een zware slag is geweest, waarbij door de verschillende deelnemers heftig werd ge chargeerd. Het terrein waarop de „filialen" hun strijdlust botvierden was bijzonder zwaar en bevat ten een aantal „vyandelijke" bolwerken als BTW- en prijsstopinvoering die pas na veel moeite en met ware heldenmoed en doorzettingsvermogen geslecht konden worden. Daarnaast werden door de verschil lende Cash and Carrybedrijven heftige guerrilla- aanvallen op dc AH-stellingen ondernomen die door de filialen-veldheren vaak slechts met veel moeite konden worden afgeslagen. Voor de restaurants was de B.T.W. hindernis de voornaamste. Het heeft de officiële overheid dan ook zeer veel moeite gekost om dc winnende partijen aan te wij zen, hetgeen pas mogelijk was toen alle kruitdampen boven het OP W-slagveld waren weggetrokken. Voor de OPW-SuperMarts kwamen als overwin naar uit het veld de legerscharen van de SM 1070 te Zwolle onder leiding van hun „generaal" "de heer P. J. G. Hoender vangers, de slag om het OPW-kam- pioenschap KSM/ZB werd gewonnen door de Bilt- hovense divisie van filiaal 1602 onder veldheerschap van divisiecommandant de heer G. v. d. Wolf terwijl uit de OPW-restaurants het korps „Leidse bedie naren" o.l.v. de veldheer H. J. v. d. Haar als zege vierenden uit de strijd te voorschijn kwamen. Zie pagina's 6 en 7 Zie pagina's 5 en 7 De aandeelhoudersvergadering van 7 mei 1969 heeft het voorstel van de Raad van Commissarissen en de Raad van Bestuur goedgekeurd om onze directeur, de heer J. van Meer, te benoemen tot adjunct-lid van de Raad van Be stuur. De heer Van Meer is 45 jaar en is bij ons in dienst getreden in januari 1959. Na het eind examen HBS-B heeft hij in de oorlog, zolang dit nog mogelijk was, psychologie gestudeerd. Na de oorlog volgde hij management cursussen aan de Amerikaanse universiteiten Berkley, M.I.J, en Harvard. Van '45'47 was hij vertegen woordiger in het buitenland voor een Trust Mij. en van '47 '51 exportmanager van een Zwitsers technisch bedrijf. Van "51'58 was hij verbonden aan het Centraal Sociaal Werkge versverbond; de laatste jaren als secretaris. Zijn werk richtte zich vooral op organisatie en opleidingstechnieken. Op 5 mei jl. werd in „De Walvis" een receptie gehouden ter gelegenheid van het 40-jarig dienstverband van de heren J. W. de Vries. dr. mr. P. J. Bomli en J. van Heuvelen. De heren A. Heijn en G. Heijn spraken de jubilarissen toe. Onderstaande foto toont u dat de stemming opperbest was. Bij zijn komst in ons bedrijf was hij aanvankelijk belast met de doorlichting van de organi satie, maar werd al spoedig se cretaris van onze president, de heer A. Heijn. In '61 werd hem opgedragen gestalte te geven aan het toenmalige O. B. en O. (Organisatie, Bouw en Ontwik keling), later gesplitst in de af delingen Bouw. Organisatie en Onroerende Goederen. Met de instelling van O.B. en O. is onze onderneming geko men in de fase van snelle uit- j i breiding van het aantal Super- i Marts; in 1961 7 stuks, thans 125. De heer Van Meer werd in j 1964 benoemd tot directeur. In I 1965 werd hij belast met de lei ding van de filialen en de mer- I De heer J. van Meer, ons nieuwe Raad van Bestuur lid chandising van vlees/vleeswa ren en groenten'fruit. Thans, opgenomen in de Raad van Be stuur, is hij verantwoordelijk voor de filialen, de distributie centra en de CMS-en. In deze sector zijn 8000 personen werk zaam, die de slagkracht aan het front van ons bedrijf vor men. Wij feliciteren de heer Van Meer met zijn benoeming en wensen hem veel succes en voldoening in deze zware functie.

Personeelsbladen | 1969 | | pagina 1