PB WIJHE PINKSTERKAMP DIT JAAR TE ST. MICHIELSGESTEL AH personeel viercle hieiPe.. ah door uitbundig carnaval Ctt flitsen T I I Domo-medewerkers de kerstdrukte 25 JARIG JUBILEUM UITREIKING DIPLOMA'S CARNAVALSLIED Twee miljoen Aller Haiides Bartelson bezoekt Feestavond AH-Flitsen Na onze succesvolle start, ruim 10 jaar geleden in Lunteren, heeft het Pinksterkamp zich in een steeds groeiende belangstelling mogen verheugen, zodat enkele jaren geleden Lunteren te klein werd. Bij onze verplaat sing naar Garderen verloren we een vertrouwd geworden beeld, maar kregen we weer nieuwe mogelijkheden op „Mooi Vel uwe" en ook daar hebben wc vele „goede kampen gehouden. Eén bezwaar is echter sterk gevoeld: n.l. dat wc er niet alleen waren. Een kleiner bezwaar was o.a. het gebrek aan een grote zaal voor bepaalde activi teiten binnenshuis. Bij het zoeken naar een i oord. waar aan al onze ver langens tegemoet gekomen zou worden, zijn we geholpen door onze afdeling „Groot verbruikers", die uiteraard over veel gegevens beschikt en ons dan ook heeft ver wezen naar één van haar relaties, n.l. „Zonnewende" in St. Michielsgestel. Onze eer ste verkenning in de sneeuw, op zondag 16 februari, heeft aan haar doel beantwoord en we menen, dat de accommo datie en de terreinen (6 ha eigen grond) zich bij uitstek lenen voor ons Pinksterkamp 1969. Er zijn 180 bedden en zowel de eetruimten, de vrije gebouwtjes, de zalen als het sportterrein zijn geheel ter be schikking van onze groep. Voor deelname aan dit kamp kunt u uw kinderen opgeven bij de volgende personen: AG Zaandam: P. Schipper (524); HK Zaandam: Mevr. T. Frin- ken (281): PB Zaandam: Mej. G Meijn/Mej. J. van Altena: DC Zaandam: Mej. E. Reiners (459): PB Zwanenburg: J. Zomer Jr.; CMS Amsterdam: W. Volgers. OPGAVE VOOR 1 APRIL. Het personeel van de drie SuperMarts te Nijmegen hebben weer in hun f eestburcht op uitbundige wijze carnaval ge vierd. Nog nimmer is het zo vol geweest en nog nimmer heeft de "leut" er zo'n hoogtij gevierd. Op 4 april 1969 viert mejuf frouw T. G. J. Oostingh. medewerkster op de verpak- kingsafdeling van ons Pro- duktiebedrijf te Zaandam, haar 25-jarig jubileum. Twee zusters van haar hebben voor hun huwelijk ook bij ons ge- I werkt en haar broer is sinds I 1946 bij ons werkzaam in de 1 Drukkerij. Een echte AH- familie. Jans, gefeliciteerd! Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. 26e jaargang no. 2 29 maart 1969 Verantwoordelijk eindredakteur: H. K. Engel Plv. verantwoordelijk eindredakteur: J. Ph. Ypma Adres: Westzijde 26, Zaandam Tel. 02980-27000 toestel 220 Nadat de feestgangers be groet waren door de BL. de heer Elemans, volgde om elf minuten over acht de feeste lijke intocht van Heintje de Tweede, begeleid door de dansmariekes en de Raad van Elf. van de carnavalsvereni- In het P. B. Wijhe werden op 26 februari j.l. aan 8 medewerkers de diploma's uitgereikt voor het tweede gedeelte van de deelcursus voor de vlees- warenindustrie. Inmiddels begon de groep reeds aan het derde deel „Hammen- en Schouderbewer king", waarna wordt besloten met het deel „Algemene vak- theorie". Namens de leiding van P. B. Wijhe feliciteerde de heer J. Nijman Sr. de ge slaagden. „Vakkennis is voor U en ons van groot belang", i aldus de heer Nijman, die ver- der opwekte op dezelfde voet l door te gaan, zodat allen t.z.t. voor de gehele deelcursus zul len slagen. Bij de uitreiking j waren verder aanwezig de be- 1 drijfsleider de heer G. Nijman, i de personeelschef en een ver- tegenwoordiger van de O.R. De geslaagden waren: H. Gos- selink, B. A. M. Holterman, H. A. Brand, KL Jansen, R. j Kops Hagedoorn, G. te Veen, H. J. Beumer en G. J. Beren- i dijk. Aan het examen Algemeen Vakthcorie in de Vleesindus trie, dat op 24 januari 1969 werd gehouden, namen 13 medewerkers van het P. B. Wijhe deel, waarvan er 9 slaagden, en wel de heren: W. Krooshof. II. Hattink, J. llalfwerk, L. A. Ortelee, E. Veneman, H. Bredewout. A. Hollegien. J. J. P. van Ommen en G. C. Ohms. ging de „Blauwe Schut" te Nijmegen, die op uitnodiging aanwezig waren, evenals de GL. de heer Albers met echt genote. Toen begon het feest dei- zotheid pas goed. Een bonte mengeling van feestgangers in alle mogelijke costuums hield de dansvloer bezet, onver moeid beziggehouden door de muziek van de „Red Stars", welke de bénen van Hélène menigmaal bespeelde. Drie maal werd de „leut" onder broken door aangepaste toneel stukjes welke elke S.M. in gestudeerd had en waar veel werk aan besteed was. Er kwam zelfs een nieuwe car navalsslager uit, welke velen schorre kelen bezorgd heeft. Onder aanvoering van Heintje j de Tweede en de „Red Stars" I is dit feest, wat een unicum j I bij A.H. is, een groot succes geworden. Iedere morgen om acht uur Verwachten wij de massa Zitten netjes aangekleed achter onze kassa de een die zit bij nummer zes de ander bij kassa vier. Ja mevrouw, loopt U rnaar door betalen kunt U hier. Tra-la-la-la. Spaart U soms ook zegels dat is dan onze vraag de jonge zijn wat vlotter de oudjes zijn wat traag. Maar komt er dan een knappe vent zo keurig in confectie, dan slaan ioij soms de toetsen mis en volgt er een correctie. Tra-la-la-la. Wij vidlen de sigaretten bij en de papieren zakken. Want onze klant is Koning hier Wij helpen met het pakken. En valt er dan een fles kapot, dan krijg je een grote mond. Dan denken wij maar weer aan kik met zaagsel op de grond. Tra-la-la-la. Als de winterwinden het Drentse landschap teiste ren, gaan ook in deze pro vincie de koeien op stal. Dit heeft als gevolg dat hun melkproduktie der mate afneemt dat er voor de DOMO melkpoederpro- duktenfabriek, waar men zowel melkpoeder als in stant puddingpoeder fabri ceert, een rustige tijd aan breekt. Hierdoor is DOMO sinds jaren in staat en bereid een aantal werk nemers op geheel vrij willige basis aan be vriende bedrijven uit te lenen. De minder drukke tijd bij DOMO valt meestal samen met de topdrukte van de voorbe reidingen voor de kerst en zo kon het gebeuren dat ook Al bert. Heijn in de periode van begin november tot half de- Op 21 maart j.lde twee de dag van het Reklame- congres in de R.A.I.. heeft Albert Heijn bij de koffie getracteerd op roomboter- AllerHande koekjes in een keurig pakje, ter gelegen heid van het feit, dat de op lage van ons nieuwsblad ..AllerHande" in april de twee miljoen zal passeren. Onze ziekenlijst begint (wat de griep aangaat) wat kleiner te worden, wel zijn er nog een flink aantal langdurige zieken. De heer D. de Vries is nog steeds thuis i.v.m. zijn maag operatie. De heer J. Edam - K.B., die al van augustus af thuis is, mag het werk nog niet hervatten. De heer J. Ton- kes - S.B., die eerst moest rusten voor een ontsteking aan zijn been, moet nu nog een operatie ondergaan. De heer P. de Leeuw - P.M., is circa 3 maanden thuis en wacht nu op ziekenhuisopname. De heer Vrugt is na de operatie aan zijn handen nog niet zover hersteld, dat hij kan werken. De heer B. van Briemen is ook geruime tijd thuis en moet nog steeds in bed blij ven. De heer Buys, onze post- loper, moet 6 weken rusten i.v.m. een maagzweer. De heer E. Vinke - S.B. heeft inmiddels het werk weer kunnen hervat ten. na. enige weken gedwon gen rust. De heer Wurtz - K.B. kon na enige weken van rust ook weer aan het werk gaan. I De heer J. Daub - O.D. is nog 1 steeds onder doktersbehande- i ling. Onze beste wensen, ook I voor Uw vrouw. Wat de dames betreft, mej. A. Blom - V.A. loopt nu al reeds een half jaar met haar cember een drietal DOMO me- been jn het gip^ Mevrouw dewerkers binnen zijn muren had. De drie vrijwilligers die zich voor het werk bij AH gemeld hadden zijn de heren J. Steenhuis, R. Heijting en G. Santing die zich in het dage lijks leven bezig houden met allerlei werkzaamheden rond machines die de hele dag door blikjes en zakjes met DOMO melkpoederprodukten (in totaal zo'n 24.000 per dag) vullen. Het drietal beschouwt de Zaan- 1 damse periode als een welkome afwisseling van het dagelijkse werk. De heer Steenhuis zei hierover: „We werkten met z'n drieën in de koekfabriek waar we banketstaven met kersen moesten garneren. Het was plezierig werk en als we de kans krijgen volgend jaar weer naar Zaandam te gaan dan zullen we dat zeker doen". Over die kans om weer naar Zaandam te gaan zei de heer R. W. de Boer bedrijfsleider van DOMO te Beilen „Ik weet niet of we volgend jaar in staat zullen zijn weer men sen uit te lenen. De zaken breiden zich uit en we streven er natuurlijk naar om onze mensen zoveel mogelijk in eigen huis te houden. Tot nu toe hebben we bevriende rela ties vaak kunnen helpen, hoe dat in de toekomst zal zijn is iets waar op dit moment niet veel over te zeggen valt" Op 8 maart hield de perso neelsvereniging in Wijhe zijn jaarvergadering, gevolgd door er feestavond. Er waren vele attracties en er was een ge zellig bal. Voorzitter Stap en secretaris De Groot hebben eer gehad van hun voorbereidend werk. In mei of juni hoopt men een gezamenlijk uitstapje te maken. Werkhoven - S.B. is na de operatie ook nog niet geheel hersteld. Mevr. van Heijningen - K.B. is ook nog thuis. Wij hopen dat alles weer spoedig goed mag komen. Mevrouw Schouten - K.B. heeft na vele weken rust het werk weer kunnen hervatten. Mevr. Mill moest ook opgenomen worden in het ziekenhuis, doch heeft inmiddels haar plaats in het O.G. weer ingenomen. Nu wat vrolijker berichten: er zijn in de afgelopen maan den weer diverse paartjes in het huwelijk getreden. T.w. op 18 januari de heer H. T. A. Claassen - B.T.D. met mej. j T. M. v. d. Kamp. Op 24 j januari werd een echt A.H.- huwelijk gesloten. Mej. A. de Zwart huwde de heer A. Smit, beiden werkzaam in de Ver pakkingsafdeling. 29 januari i volgden hun voorbeeld de heer P. W. Jonker - B.T.D. en mej. M. W. Weteling. .In februari één paartje, de 7e gingen mej. E. Schaap - O.G. en de heer D. Hoezee naar het stadhuis. Als laatsten in de rij volgden hierna mej. A. Kennis - C.F. en de heer H. Lucke Verder was er ir vier gezin nen vreugde door de geboorte van een zoon of dochter. De heer en mevrouw J. van Dijk - K.B. werden verblijd met hun 2e zoon. De heer en mevrouw Jamlichi - C.F. kregen er ook een zoon bij. Mevrouw Brou werv. d. Bosch en mevrouw BickerZoet, beiden werk zaam geweest in de Chocolade fabriek, werden moeder van resp. zoon Geert en dochter Monique. Heel jammer is, dat wij dit stukje moeten besluiten met een droevig bericht. Op 22 februari j.l. werden wij in kennis gesteld van het zeer plotseling overlijden van één onzer gepensioneerden, t.w. de heer G. Mol. Bij velen van ons welbekend.

Personeelsbladen | 1969 | | pagina 2