fMri T""l ir*^ PENSIOENRECHTEN WORDEN OPGETROKKEN 'Le patineur in co mm" AC wegrestaurant Leiderdorp onder veel belangstelling geopend iiimiiiasiaiï Goed nieuws van het pensioenfonds: Ingegane pensioenen omhoog Exclusieve hot-line' verbinding Eerste bestelling van Drs. J. F. il. Wijsen Miss Teenager 1969 voerde mr X. ten tonele SAH002000311 Flitsen Landelijk februari 1969 M I M 14-daags personeelsorgaan Het dochtertje van bedrijfsleider A. YV'. van Vugt krygt van pa de laatste instrukties alvorens zy de deur van de nieuwe grote SuperMart aan de Streksingel in Rotterdam op dinsdag 21 januari voor het publiek zal openen. Dankzy de inzet van het gehele team werd de record-drukte in de openingsweek fantastisch opgevangen. Nieuw in deze SuperMart z\jn de aparte drankwinkel Alberto en de Chefs Service (aparte vers vlees afdeling met ruim 25 exclusieve vleessoorten). I1N DIT NUMMER pagina Vakantiehuisjes 2 Tafeltennissen 2 Gestoei met paar den, pony's ladies en misters 3 Flitz-duel Top tien In 1969 wordt wederom een volledige optrekking van de pensioenrechten der actieve deelnemers gegeven. De berekening zal op dezelfde wijze geschieden als de vorige keren. Basis wordt de pensioengrondslag 1969. Met wijzi gingen in de komende maanden van de salarissen door een herziening van C.A.O. of andere salarisregeling zal rekening worden gehouden. Om het vorenstaande mo gelijk te maken dient het pen sioenfonds de nodige geldmid delen te bezitten. Als dit niet het geval was, zouden in de toekomst de toezeggingen niet I waar gemaakt kunnen worden. GelukkCg heeft het fonds reser ves, die hiervoor gebruikt kun- nen worden. Deze reserves zijn Met ingang van januari 1969 zijn de pensioenen van hen, die tot hun pensionering in onze onderneming hebben ge werkt, met 4% verhoogd. „Het eerste kopje koffie werd besteld door drs. J. F. H. Wij sen, directeur-generaal voor het Midden- en Kleinbe drijf van het Ministerie van Economische Zaken." Deze woorden, geflankeerd door drie kwartjes en een dubbeltje, staan te lezen in een lijstje aan de wand van het nieuwe AC Wegrestaurant Leiderdorp, dat op 15 januari jl. door de heer drs. Wijsen, directeur-generaal voor het Midden- en Kleinbedrijf van het Ministerie van Economische Zaken, werd geopend. De heer Wijsen deed dit door de eerste bestelling te plaatsen. Hij koos hiervoor een kopje koffie dat hij bestelde en betaalde bij de ma nager van het nieuwe wegrestaurant, de heer R. Dekker, waarna de muntstukjes ter plaatse werden ingelijst en aan de wand gehangpn. Het nieuwe AC Wegrestau- rant, gelegen in de gemeente 1 Leiderdorp aan de Rijksweg 4a I (Rotterdam-Amsterdam) langs I de afslag naar Hoogmade, is de negentiende vestiging en het ze vende wegrestaurant van Al- bert Heijn Restaurants N.V. Behalve door de heer Wijsen werd bij de feestelijke opening nog het woord gevoerd door de heer G. J. Heijn, de loco-burge meester van Leiderdorp, de heer J. Nievaart, en de heer mr. L. A. ten Bruggecate van Che vron. Deze laatste verklaarde de „hot-line", een rechtstreekse telefoonverbinding tussen het AC Wegrestaurant en het nabij Bij de foto's. (Boven) Drs. J. F. H Wijsendirecteur-generaal voor het Midden- en Klein bedrijf van het Ministerie van Economische zaken, ontvangt uit handen van de heer R. Dekker, manager van de nieuwe A. C. Leider dorp, het eerste kopje koffie. (Links) Met belangstelling bekijkt Drs. J. F. H. Wijsen de lijst waarin zijn betaling voor het eerste kopje koffie ter plaatse werd onderge bracht. ontstaan door: a. de winst, wel ke het fonds maakt met de be leggingen, b. de verandering van de technische rentevoet bij de berekening van de wiskun dige reserve, deze was 3V4 pet. en is nu 3% pet., c. de extra stortingen door de onderne ming. Zie ook pagina 2 gelegen Chevron (Caltex) Servi cestation, voor geopend, waar na hij de heer G. J. Heijn een sculptuur van de bekende beeld houwer Leen Droppert overhan digde. Grote aandacht kreeg ook Mister-X, een pony die bij de 1 opening van het nieuwe restau rant een belangrijke rol was toebedeeld (elders in dit blad leest u meer over hem). Mister- X, voor deze gelegenheid met een fraaie rode pluim op het hoofd, werd binnengeleid door niemand meer of minder dan mejuffrouw Mignon Astrid Graafland, Miss Teenager 1969. Zie ook pagina 3 Het was mijn bedoeling 1 om ieder die mij tijdens mijn verblijf in het zieken huis of bij mijn thuiskomst heeft geschreven, bloemen heeft gestuurd enz., per soonlijk te bedanken. Ik moet dan echter zó veel brieven schrijven, dat mij dat nog onmoge lijk is. Ik vertrouw daar om dat u mij toestaat via deze weg allen heel har telijk te bedanken. Ik heb uw belangstelling bijzon dei op prijs gesteld. Met vriendelijke groeten, J. Legerstee. Omdat we dit jaar wel geen elfstedentocht meer zullen be leven, hierbij een foto van het beeld van de elfstedentocht rijder, dat in Leeuwarden staat. In een Frans blad stond als onderschrift: „Dit is een beeld van de onbekende schaatser (patineur inconnu), ter herdenking van de vele rijders, die in het barre Friese land zijn omgekomen en waar nooit meer iets over is gehoord"aldus Bert Garthof in zijn rubriek „weer of geen weer".

Personeelsbladen | 1969 | | pagina 1