r r STIJLBL OEMPJES GEVRAAGD i NIEUWJAARS-KRUISTOCHT VAN ONZE PRESIDENT UITSLAG COMPUTER AKTIE Yeniyiliniz Kutlu Olsun! AH - Flitsen Pagina 3 .JEvenals in het wereld gebeuren zijn er in onze ondernemingwanneer we terugzien op het afgelopen jaar plussen en minnen te noemen", aldus de heer A. Heijn, tijdens zijn nieuw jaarstoespraak in Zaandam, die hij op vier plaatsen in het bedrijf uitsprak. „De plussen zijn", zo ver volgde de heer Heijn, „dat we ons verkoopplan ge haald hebben; er zijn SM's en ZB's geopend, de choco ladefabriek is vernieuwd, het DC en PB Wij he zijn uitgebreid, onze OR's en CC's en COR zijn gekozen. We hebben moeilijkheden met de computer gehad, waardoor het personeel veel moest over werken en de bevoorrading van de filialen soms moeizaam verliep. Dit zijn problemen, die mede een gevolg zijn van onze snelle groei. De oplossing hier van geniet hoge prioriteit. Daarnaast moest veel werk verzet worden voor de voorbe reiding van de B.T.W. In het komende jaar hopen we weer veel te produceren, te vervoeren en te verkopen, win kels en restaurants te openen, een nieuw hoofdkantoor te bouwen en het nieuwe DC in Zwijndrecht voor te bereiden. De president wenste de toe hoorders zowel zakelijk als i privé een voorspoedig 1969. In het DC, waar 150 Marokkanen I en Turken werkzaam zijn, besloot de heer Heijn met Bon ne Année en Yeniyiliniz Kutlu Olsun. En retrospeclif vers l'année 1968 on peut constater des points positifs et négatifs dans notre entreprise comme dans la vie de tous les jours d'ailleurs, a fait remarqué M. Albert Heijn pendant son al locution pour le Nouvel An qu'il a adressé a l'entreprise a Zaandam de quatre points différents. ..Pour ce qui est de positif," continua M. A. Heijn, „c'est I que nous avons pü atleindre notre project de vente: de nou- I veaux supermarchées et des 1 centres de self-service ont surgi, la restauration de la fa- 1 brique de chololat a été achevé, nous étions en état d'élargir J le centre de distribution ainsi que 1 entreprise de production, nous avons choisi, en fin de compte, le Conseil de l'entre prise, les diverses commissions de contact et le Conseil Central de l'enterprise. II est vrai, des difficultés ont surgi en ce qui concerne les computers, ce qui a entrainé des heures supplémentaires pour le personnel, ainsi que le deroulement de ravitaillement succursales a été parfois un peu ralenti- tout cela ce sont des problèmes entralnés par l'accroissement rapide. La solu tion de ces problèmes est done de premier ordre. De mème i faut-il faire des préparations exactes sur le sujet de J'intro- j duction de la T.V.A. Nous espérons pour le Nouvel An a conlinué M. A. Heijn, de produire, de transporter'et de vendre d'énormes. quantités de nos produits, d'ouvrir encore de nouveaux ma- gasins et restaurants. la construction d'un nouveau bureau central et finalement de nous occuper du centre de distribution a Zwijndrecht. Op onze vermicellifabriek in Zaandam zijn enige Italianen werkzaam. Toen zij hun Kerstpakket ontvingen met boven op de doos de bekende Nieuwjaarswens van de Raad van Bestuur, met de beschrij ving van het ..kistje vol amu letten". was prompt de vraag: ..Zit dat nu allemaal in die doos?" Do uitslag van de 4e loting voor de computer-actie !ur:lt als volgt: liet lijkt of de baby in de armen van mevrouw Te Rievol komen beseft dat dit moment (donderdag 12 december 9.55 uur) voor vader en het hele team van de nieuwe SuperMart aan de Boekeloseweg in Hengelo een heel belangrijk moment is, dut een plaatje in de Flitsen volkomen waard is. In aansluiting op het artikel Le président présents aux auditeurs ses meilleurs voeux pour le Nouvel An ainsi pour le secteur privé que commer cial. M. A Heijn a conclu son al locution pour le Nouvel An dans le centre de distribution oü cent cinquante Max-ocain et Turcs sont employés, avec un yeniyiliniz kutlu olsun. Dat een moderne SuperMart toch nog wel kan passen onder oude geveltjes bewijst deze fo to, genomen een kwartier voor de opening van de nieuwe zaak aan de Schel de straat in Vlis- singen op 21 november jl. Te uwer geruststelling kunnen wij melden, dat de heer L. A. M. Pleunis en zijn team de ge weldige drukte keurig hebben opgevangen. Ie prijs lot nr. 05662 filiaal 5581 Vlissingen, Walstraat 54 2e prijs lot nr. 06827 filiaal 5685 Nijverdal, Grotestraat 67 3e prijs lot nr. 06630 filiaal 1037 Rijswijk, In de Bogaard C 1—11. over de personeelsaandelen op pagina 1, ziet u op onderstaan de grafiek het koersverloop van onze aandelen op de Am sterdamse Beurs. V.l.n.r. de heren L. Bouman, office-manager en F. Kleefmann architect, met de maquette van ons nieuwe hoofdkantoor op hei terrein, waar thans geheid wordt. Op 16 december 1968 vierde de heer J. Maas, afdelingschef in ons DC te Zaandam, zijn 25-jarig zakenjubileum. Op bovenstaande foto wordt het gouden AH-insigne op zijn revers bevestigd door de heer J. G. Krijt, bedrijfsleider van het D.C. De heer A. J. van der Toorn van de PTT-dircctie in Den Haag is bezig een boekje sa men te stellen, dat zal heten: „Naar aanleiding van uw aan halig schrijven". Daarin ko men stijlbloempjes voor als bij voert beeld: Hoe wenst u te handelen met mijn vrouw? Als die te veel gaat kosten, wens ik haar ook wel te verkopen." „Ik heb een vrouw met een radio getrouwd." ..Ik ben een patiënt van dok ter Drees." Uit een dienstrapport: „Dit is een armelijk gezin. S kinderen in 8 jaar. Er is op gewezen, dat bij herhaling pro ces-verbaal zal volgen." „Ik kom tot u als vrome om een verzoeking." Wij zijn ervan overtuigd, dat in onze organisatie ook stijl bloempjes binnenkomen. De heer Van der Toorn zal ze, van- zelfsprekend zonder bronver- melding, graag opnemen. Als u leuke briefjes hebt, wilt u ze i dan zenden aan de Flitsenre- dactie, Albert Heijn, Zaandam. Wij zullen dan voor doorzen- j ding zorgdragen. Ook Philips I heeft een oproep om mede- werking in zijn „Koerier' ge- plaatse.

Personeelsbladen | 1969 | | pagina 3