AH-filialen verdeeld in twee landelijke districten 11111111111111111 MUTATIES EN NIEUWE AANSTELLINGEN Collectieve ongevallen verzekering vóór 1 oktober verlengen Sjeikh Khalio Bin Muhammad Al-Quasi bij Albert Heijn Computeractie in filialen H.M. fle Koningin zal IJtunnel openen Vezeno-aandeel keert 6% uit Oh flitsen SAH002000302 Flitsen LandelijK 1968 14 daags personeelsorgaan albert heijn 25e jaargang nr. 12 1963 in het land in twee districten worden verdeeld. Deze dis tricten zullen onder leiding komen te staan van districts hoofden (DH). Onder dit districtshoofd zullen de divisieleiders gaan ressor teren, die op hun beurt weer leiding zullen gaan geven aan de groepsleiders. De grens van de beide districten, die geografisch zo zijn geformeerd dat per district aan aantal belangrijke ken merken grote overeenkomst vertoont, zoals vele merchandising- aspecten, loopt langs de lijn Rotterdam-Nijmegen-Zwolle. De districtenindeling is een gevolg van het steeds toenemende aan tal filialen. Deze toename kan echter organisatorisch niet langer worden opgevangen door alleen te volstaan met de toevoeging van nieuwe groepen, aldus de Raad van Bestuur. Er zal moeten worden ge zorgd voor een doeltreffende communicatie en coördinatie tussen de filialenorganisatie en de steundiensten, zoals b.v. merchandising, personeels dienst, opleiding, administratie en toeleverende bedrijfsonder delen als CMS-en. De schaalvergroting die zich aftekent:, maakt, dat juist nu de beleidsvorming en de be leidsvoorbereiding moet zijn gestoeld op een compleet beeld. Hierboven de beide nieuwe districshoofden, links de heer W. A. Scholte (36) en sinds i 1962 in dienst van AH. rechts i de heer L. Oranje (46) en sinds 1960 bij AH. De redactie feliciteert beide heren met hun promotie, evenals de drie nieuw benoemde districts leiders en vier groepsleiders. Een beeld echter, dat tegelij kertijd genuanceerd moet zijn „De" klant, „de" concurrentie en „de" personeelssituatie zijn bijvoorbeeld begrippen, die niet meer voor het gehele land over een kam geschoren mo gen worden. Op districtsniveau zullen alle filiaalvormen, zoals SM, KSM en ZB geïntegreerd zijn. Omdat regionale aspecten met deze nieuwe indeling beter aandacht 'kunnen krijgen, zal de slagvaardigheid van de frontorganisatie er bij winnen. Door deze indeling zullen de volgende aanstellingen res pectievelijk mutaties gaan plaatsvinden. Tot districtshoofd west zal worden benoemd de heer W. A. Scholte t'hans divisieleider SM's. Tot districtshoofd oost zal worden benoemd de heer L. Oranje, thans hoofd oplei dingen. Het corps divisieleiders zal worden uitgebreid met de he ren J Joustra, Th. van Dui men in district west, en de heer K. R. Op de Beek in dis trict Oost, allen thans groeps leiders. De heer P. J. van Rooy zal als divisieleider be last word?n met speciale op drachten. De vacature, die ontstaat in de opleidingssector door de be noeming van de heer Oranje, zal worden vervuld door de heer J. C. Voskamp, thans hoofd filialenbureau. In eerste aanleg ligt de ver antwoordelijkheid voor de con tinuïteit van kwalitatieve en Div.leider SM Div.leider SM Div.leider KSM/ZB Div.leider SM Div.leider SM Oiv.leider KSM/ZB i Duimen B. Tals Groepsleiders Th. Bos vacature L M. de Haas Groepsleiders F. E C. Wezepoel G J. van Alphen J. H W. Auf dem W J de Jong J H. W. van Loo J. Manuel L A. J. Schneider K R Op de Beek J. Rozema H de Roode Groepsleiders G. A. de Groote L. P. M. van Gils R. Haalboom Per 1 oktober a.s. moet het contract voor de Collectieve Ongevallenverzekering, dat Albert Heijn al negen jaar heeft, aanvankelijk met Lloyds, en thans met Yorkshire, weer voor drie jaar worden verlengd. Van de verzekeraar kwam het bericht, dat de premies met een gering bedrag moeten worden verhoogd, t.w.: oude premie nieuwe premie per week 0,27 per week 0,30 Verzekering A 15.000, B 15.000.— A 25.000,— 0,44 0,50 B 25.000,— Af 25.000,— 0,66 0,75 B 50.000,— A uitkering in geval van overlijden. B uitkering in geval van blijvende invaliditeit. De overige condities blijven vrijwel ongewijzigd. De personeelsleden, die thans aan deze verzekering deelnemen en deze wensen te beëindigen, worden verzocht dit vóór 1 oktober a.s. te berichten aan de loonadministratie hoofdkantoor, Zaandam. Indien de loonadministratie niets verneemt, wordt aangenomen, dat de deelnemers de verzekering willen voort zetten. Mocht men meer willen weten over deze collectieve ongevallen verzekering, waarover overigens het vorig jaar nog uitvoex-ig in de Flitsen werd geschreven, dan kan men een fonnulier aan vingen bij de loonadministi'atie. Zoals u bekend is, zijn de volgende heren benoemd tot groepsleider voor boven genoemde vacatures: W. M. Hassink P. Langerhorst A. Szabo J. J. Wulms Hun standplaats zal nader worden be- Het AH museum en het restaurant „de Walvis" hadden op 16 augustus j.l. Sjeikh Khalio Bin Muhammad Al-Quasi. heerser over Sharjah en onderhorigheden, met gevolg op bezoek. Onze gastvrouw vond kennelijk Al-Quasi junior een lieve jongen. kwantatieve bezetting bij de lijn-organisatie. De districtsorganïsatie stelt ons in staat om hieraan, meer dan voorheen, met behulp van Opleidingen gestalte te geven. In week 35 start een „computer-actie" voor alle filialen. Het doel is om een be ter en sneller inzicht te ver krijgen in de omzetsnelheid van onze artikelen, met behulp van de computer. Deze informatie is van veel belang voor een goede afstem ming van onze produktie, be voorrading en verkoop. Van september 1968 tot fe bruari 1969 worden een 40-tal artikelen uit eigen produktie- bedrijven verzonden in ge merkte overdozen, die voorzien zijn van een ponskaart. Om verzekerd te zijn van prompte terugzending van deze computerkaarten, worden er elke 4 weken loten getrokken, voorzien van filiaalstempel, die retour worden gezonden bij de ponskaarten. Als prijzen zijn beschikbaar gesteld 500.000 waardepunten en 5.000.-- contant. Ter gelegenheid van de opening van de IJ-tunnel op 30 oktober a.s. door H.M. de Koningin, wordt in Amster dam Noord een tentoonstel ling georganiseerd voor de industrie en de middenstand. Albert Heijn n.v. is uit genodigd hieraan deel te nemen. De heer R. J. M. Piscaer van de afdeling Op leidingen bereidt thans een stand voor, die een overzicht geeft van de mogelijkheden, die Albert Heijn biedt voor in Amsterdam Noord woon achtige jongelui. De reclame afdeling zal hem helpen bij het vormgeven van de plan- Op 20 augustus j.l. werd op een gezellige bijeenkomst bekend gemaakt hoeveel de actie had opgebracht om de gestolen motoren van de Zandvoortse reddingsbrigade te vervangen. Op initiatief van bedrijfsleider van Putten brachten de SM- klanten 1000,bijeen, welk bedrag door onze Raad van Bestuur werd verdubbeld. Jongelui, die o.a. een beatavond organiseerden, brachten 2.500.— bijeen. In totaal brachten de acties f 7.000,op, voldoende om de 4 motoren te vervangen. Onze medewerkers, die niet verplicht verzekerd zijn en deelnemen aan de collectieve ziektekostenverzekering van de Vezeno, zal het volgende inte resseren. Voor degenen, die op 31 december langer dan één jaar als verzekerde bij de Vezeno stonden ingeschreven, betekent dit een dividend van 2.25 te J incasseren bij de Ned. Midden- j standsbank.

Personeelsbladen | 1968 | | pagina 1