NOG DIT JAAR OPENT AH ZEVEN SUPERMARTS Jarige caissière Ina Vavier snipperde niet maar gaf voorkeur aan openingsstorm De heer J. Janse van de Centrale Personeeldienst PB nam afscheid Tijdens opening SM Barlelsori bezoekt Tafeltennis vereniging Albert Heijn start met Personeelman in hart en nieren In plaats van feestavond Personeel en staf SM Nijmegen per touringcar er op uit BL Koen en gezin trof ernstig auto-ongeluk jeugdafdeling Voor de maand oktober staan weer heel prettige berichten vermeld. Mej. J. D. Kleton (K.B.) vier de per 1 oktober haar 5-jarig jubileum, zo ook mevr. Cle- ments-van Driest. De heer C. Schots (B.A.) was 1 oktober 12]/2 jaar in dienst en de heer en mevr. Milten burg waren op 4 oktober 12^/2 jaar getrouwd. De heer en mevr. Vrolijk vie ren op 14 oktober hun 25-jarig huwelijksfeest. Mevr. Ramakers-v. Maasdam (K.B.) viert haar 5-jarig jubi leum op 15 oktober. Ook mevr. Berkeveld-Mooienaar K.B.) was 22 oktober 5 jaar in dienst. De heer en mevrouw H. Kruy- ver (T.-afd.) zijn 23 oktober 12]/2 jaar getrouwd. De heer J. Schoolenaar is 26 oktober 25 jaar in dienst. De heer en mevr. J. M. Over- meer zijn 28 oktober 25 jaar getrouwd. De heer R. Zwart is op 20 september in de huwelijksboot gestapt. Wij wensen u beiden in dit huwelijk veel geluk toe. In het gezin van de heer en mevrouw Schuiten is een zoon Roland geboren. Onze felicita ties met dit blijde gebeuren! Bij de heer en mevr. R. Vos is een zoon Marco geboren. Onze felicitaties. Wij hopen, dat hij in goede gezondheid mag op groeien. Nu iets over onze zieken van de afgelopen maand. De heer H. Hoekstra is na de behandeling in 't ziekenhuis al weer enige weken thuis voor een verder herstel. Wij hopen op een goede uitslag. De heer S. v. Bezooijen moest enige dagen rust houden en voor controle in 't ziekenhuis komen. Ook de heer D. Kok is al een paar maanden door ziekte thuis. Wij wensen hem een spoedige beterschap toe. De heer J. Daub moest het werken weer stoppen door ziek te. Wij hopen, dat ook voor hem spoedig de gezondheid mag terug komen. Mevr. Saelman is na haar ope ratie weer thuis gekomen en wij hopen met haar op een spoedige beterschap. Mevr. Gallo is na enkele we ken in 't ziekenhuis te zijn ge weest voor verder herstel weer thuis. De heer J. Hus is na de knie operatie weer thuis gekomen uit 't ziekenhuis. Wij hopen, dat alles weer spoedig mag her stellen. De heer v. d. Wolde moest voor een paar weken opge nomen worden in een zieken huis in Utrecht, maar is nu weer thuis. Ik wil dan besluiten om al onze zieken 't allerbeste toe te wen sen. Qp bovenstaande foto zien wij Supermart Alkmaar (De Hoef) in aanbouw die inmiddels op 28 september is geopend. Nog dit jaar worden de volgende Super- Marts geopend: Rotterdam Nw. Binnenweg is weer teruggekeerd naar het oude adres. Achter de zelfde pui troffen wij een ruime moderne Supermart. Oegstgeest (winkelcentrum Lange Voort). Zwolle (winkelcentrum Hol- tenbroek). Brunssum Schaffelerstraat 8 (krijgt evenals Heerlen niet minder dan 22 afdelingen onder één dak). I Leiden Bevrijdingsplein 50. Sliedrecht Burg. Winkler- plein 24. Ook worden er dit jaar nog een aantal Z.B.'s geopend, I w.o. de nieuwe vestigingen I Echt en Pijnacker en Lely- stad. Tevens zijn een tiental be- j staande zaken belangrijk ge moderniseerd. In plaats van een feestavond, organiseerde onze bedrijfs leider de Hr. Claassen in sa menwerking met de afd.chefs een trip door het Limburgs gebergte. Zondag 27 augustus was het eindelijk zover. Om 9 uur 's morgens reed de touringcar voor. In een ruk doorgereden tot de plaats Horn kon het enthousi ast gezelschap gebruikmaken van een kop koffie. Van hier uit zette men koers naar de plaats Margraten waar een bezoek gebracht werd aan het alom bekende U.S.A.-oor- logskerkhof. Hierna reisde men door de mijnstreek rich ting Maastricht. Daar aange komen in Maastricht had ieder een een uur de gelegenheid om De heer H. K. Engel (r.) overhandigt de heer Janse het afscheidscadeau' Bekend en hulpvaardig De heer Janse is vele jaren werkzaam geweest bij de Fa van Amerongen, filiaalbedrijf te Amsterdam. Ook déAr had hij een funktie in de personeelsaf deling, hoofdzakelijk het filia- lenpersoneel. Tevens had hij be moeienissen met de verbouwin gen en het inrichten van dc filialen. Huisbezoeken Bij de overname van het van Amerongen bedrijf door A.H. kwam de heer Janse in onze dienst op het hoofdkan toor. Na enige tijd daar ge werkt te hebben, kreeg hij een funktie in de personeelsafde ling van de Produktiebedrijven hoofdzakelijk voor de kontrole op de personeelsverzuimen er toezicht op de uitvoering van de sociale wetten. Door z'n vele huisbezoeken, die hij aflegde, was de heer Janse een bekende- en hulpvaardigf figuur in ons bedrijf. Bij per soonlijke of huiselijke proble men, kon een ieder bij de heer Janse z'n licht opsteken. Bij zijn afscheid sprak de heer H. K. Engel hem toe waar bij z'n loopbaan bij vanAmeron- gen en Albert Heijn nog eens onder de loupe genomen werd. Een woord van dank vergezeld van een enveloppe met inhoud kwam de heer Janse zeker toe voor het vele werk, dat hij bij A.H. verzet had, en de prettige wijze waarop hij het heeft uit gevoerd. Namens het personeelfonds overhandigde de heer A. Caste- lein ook een enveloppe met in houd terwijl namens de kolle ga's van de personeelsafdeling de heer P. Helder een waarde bon overhandigde en aan mevr. Janse een boeket bloemen aan bood! Vele van onze personeelsleden en oud. van Amerongen kolle ga's bij A.H. in dienst, kwamen van de heer Janse afscheid ne men, waarbij nog vele harte lijke woorden werden gespro ken. De tafeltennisvereniging Al- bert Heijn start dit jaar met een jeugdafdeling. Het streven is een vijftiental speel sters cq spelers van 10-15 jaar op te leiden. De training zal plaats vinden onder leiding van een officiële bondstrainer de Hr. G. Vijf huizen. In aanmerking komen de kin deren van Albert Heijn-perso- neel woonachtig te Zaandam. De training zal plaats vinden op iedere maandagavond van 18.30 uur - 20.00 uur in het O.G. Klamperstraat. Jun.-Sen. van 19.30 uur - 22.30 uur. De kontributiebedragen zijn als volgt: adspiranten van 10 tot 15 jaar 5,per seizoen. Junioren van 15 tot 18 jaar 10,per seizoen. Senioren van 18 jaar en ouder 20,per seizoen. In de loop van het seizoen wil len wij een onderlinge adspi- ranten-kompetitie organiseren om de vorderingen te kunnen testen. Ook oudere AH-leden zijn nog van harte welkom, zowel op de klubavonden voor onderlinge wedstrijden, als voor het spelen van kompeti tie-wedstrijden. Het tafeltennisseizoen duurt vanaf 29 augustus tot half mei. In kompetitie-verband spelen 4 teams. Het le team in de 2e klas. (N.T.T.B. afd. Amsterdam). Het 2e team in de 3e klas. (N.T.T.B. afd. Am sterdam). Het 3e en 4e team in de 4e klas. (N.T.T.B. Am sterdam Aanmeldingsformulier zowel voor jeugd als senioren kunt U krijgen bij het bestuur. Het bestuur: Voorzitter R. Schuiten O.D. 260, secretaris G. Vijfhuizen, penningmeester H. C. Mathlener O.D. 489. de benen te strekken enz. Toen ging men door een van de mooiste streken van Lim burg, Klein Zwitserland. De stemming was zodanig dat door het gejodel de koeien op hol sloegen. Om 4 uur kwameD we in Vaals op het drielanden punt aan waar een groepsfoto werd gemaakt, iedereen kon hier genieten van een heerlijke boswandeling. Weer rijdende ging het rich ting Valkenburg. Nadat iedereen een feestneus had aangemeten, werd het weer tijd om de laatste etappe te doen richting Nijmegen. In Roermond werd ons een diner aangeboden. Even voor Nijmegen had men nog de gelegenheid om met een gezellig samenzijn de on vergetelijke dag te besluiten. Een dag waarnaar het volgend seizoen weer naar zal worden uitgekeken. Hierbij danken wij onze bedrijfsleider met zijn afd.chefs, voor deze geweldige dag. J^onderdag 7 september werd in het O.G. afscheid ge nomen van de heer J. Janse, medewerker van de Cen trale Personeelsdienst in onze Produktie-Bedrijven. /"lp dinsdag 19 september jl. opende Oosterhout haar deuren. Deze dag kreeg een extra feestelijk tintje doordat één der cas- sières, mej. Ina Vavier haar verjaardag vierde. Deze dag, die zij uit traditie altijd snippert, wilde zij voor één keer achter een check out doorbrengen. Want zo zei zij: „Ik wil deze ope ningsdag graag meemaken" Aan het eind van de dag zei zij: „het was een fijne, maar bijzonder drukke dag" (zo als u op bijgaande foto zelf kunt constateren) Nu wij het toch over openin gen hebben. In de maand september zijn behalve Oosterhout ook nog de Supermarts in Alkmaar (plan de Hoef) en Bloemen- daal geopend. De belang stelling was in alle drie ge vallen enorm en wij wensen de bedrijfsleiders resp. de heren J. G. Otten (Ooster hout), E. M. N. A. Jansen (Alkmaar) en W. Janssens (Bloemendaal) heel veel succesl J^e heer Koen B L. van fil. Dieren was op 3 augustus in zijn vakantie met vrouw en twee zoons op weg van Sleen naar Coevorden. Ter hoogte van Schoonenbeek ex plodeerde een cylinder waarin kunsthars vervaardigd werd. T~\£ deksel van de cylinder, door- snee 5 meter, gewicht 1500 kg, slingerde door de kracht van de explosie 30 meter de lucht in en kwam neer op de juist pas serende wagen van de fam. Koen. Mevrouw Koen werd de auto uitgeslingerd, haar man raakte bekneld tussen stoel en stuurwiel. De twee jongens op de achterbank bleven wonder wel ongedeerd. Hoewel de eer ste berichten over de toestand van de Heer en Mevrouw Koen niet zo gunstig waren, herstel den zij snel. Na 16 dagen mochten zij het ziekenhuis verlaten. Hersteld Momenteel is Mevr. Koen zo goed als hersteld. Haar man, die o.a. een be schadigde nek- wervel had, loopt nog rond met een gips- boord. Hope lijk zijn de laatste sporen van het onge val helemaal i verdwenen als j begin december I de nieuwe ZB in Dieren, waarvan de Heer Koen BL wordt, geopend is.

Personeelsbladen | 1967 | | pagina 5