Wintersport-wenken Geslaagd Tijdens de top-verkoopdagen wordt in supermart zoti vijftig ton aan goederen verkocht Cha Cha Cha en Beat populair Tros interviewde zes medewerksters van produktiebedrijven Zaandam NIEUWE ARTIKELEN r Nieuws vaii de Pt Supermart Dordrecht geopend W Vlaardingen aktief tijdens Britse en Amerikaanse week Uit het ziekenboek van AG en HK jp^en fijne tijd noemt de heer A. J. v. d. Knaap (bedrijfs leider van de Supermart te Laren) de Kersttijd. „Druk, maar als vanouds gezellig" zegt hij als wij hem daarnaar vragen op zijn kantoor. Natuurlijk zijn er enorm veel voorbereidingen" gaat hij verder Dat begint eigenlijk a! een jaar van te voren Dan probeer je al zoveel mogelijk verkoopgegevens te verzamelen met het oog op het ko mende jaar. Dan komen begin augustus al de eerste be stellingen die moeten worden gedaan en medio septem ber de rest. TT et moeilijkste vind ik per- "T-l. soonlijk altijd wel de aktie met kip en kalkoen' al dus de heer v. d. Knaap. Vooral kalkoen maakt tegen woordig een enorme opgang. Aangezien de huisvrouw uiter lijk een dag vóór de feestdagen de kalkoen wil bereiden en zelf in de regel niet de gelegenheid heeft om zo'n enorm pakket op de juiste temperatuur te bewa- waren. houdt dit in dat wij dit tot het laatste toe voor haar moeten doen. De bevoorrading van de leverancier aan onze Supermart dient daarom voor al in de laatste dagen, soms wel per uur te geschieden." Heeft u nog meer aan uw hoofd in die da gen?" vroegen wij hem. ,.En of!" was zijn resolute ant- Zaterdag november trad I de Cabaretgroep van Eddy de Valk met medewerking van o.a. Anneke Grönloh, de Fron- talini's, The Handy Fools, Tru- di Dilé, de Rifa's en conferen cier Dick Engelbracht op. Een avond met een vlot en gevari eerd programma, waarbij als hoogtepunten de verbluffende staaltjes van de Rifa's met hun acrobatische toeren en het spontane optreden van Anneke Grönloh. Wel. wat we kunnen noemen, een geslaagde avond voor de P.V. De volgende avond was reeds vrij kort hierna. Van het N.S.F. kregen we op korte ter mijn de film „TOKIO-OLYM- PIADE 1964" toegewezen. Zo als men weet hadden we deze reeds vorig jaar op het pro gramma gezet, doch het aan tal aanvragen was zo groot dat we toen niet aan de beurt kwamen. Het verzoek was ech ter van verschillende kanten gekomen en we hadden ons voor dit seizoen wederom op de lijst laten plaatsen. Het was een film met een en al aktie en voor de mees ten duurde hij te kort. We had den nog wel langer willen ge nieten. We hebben ons in elk geval kunnen overtuigen van de geweldige prestaties, die er elke keer weer op zo'n Olym piade en trouwens bij vele wedstrijden geleverd werden. En nu op naar de kienavon- den. Op dinsdag 13 en woensdag 21 december a.s. vinden deze gezellige avonden weer plaats, alleen en uitslui tend toegankelijk voor de eigen leden (dus deze keer de enige in het seizoen mag men géén introducé meene men). Tijdig zal weer gezorgd worden dat de aankondigingen worden neergehangen en dat men in de gelegenheid wordt gesteld om zich te voorzien van een kienkaart. Wij zijn al weer druk doende met het uit zoeken en vergaren van mooie pryzen en we hopen maar, dat velen het goed gaan doen en met een prijs naar huis kunnen gaan. Zoals de zaken nu staan zijn we een beetje royaal aan het doen. We vieren immers in dit seizoen ons 20-jarig be staan en we dachten dat het wel leuk was als 1 op de 3 personen met een prijs naar huis kon gaan, na het gezellig en enerverende kienen. Op zaterdag 19 november organiseerde de Scherm- vereniging een dameséquipe- florettournooi. We weten niet of er veel kollega's zijn gaan kijken, in elk geval hebben we van de leiding gehoord, dat zij zeer tevreden waren over het toumooi. Op zaterdag 7 januari ten slotte komt de Stichting Amsteltoneel voor u optreden met een blijspel. De titel ver klappen we nog niet, decem ber is immers de maand van de verrassingen en ook wij doen daar graag aan mee. Wc hebben deze avond vermeld, opdat men zaterdag de 7de al vast kan reserveren voor een HELE GOEDE en PRETTIGE avond. woord. lt,Ik denk bijvoor- beeld aan een planning in de slagerij en de delicates- senafdeling, waar vooral j rollades en de betere vlees- I waren extra gekocht wor- j: den. Ook moet lang van te i voren een indeling van de 1 winkel gemaakt worden, i Denkt u bijvoorbeeld eens j aan de Non-food afdelingen j. waar ieder jaar meer ver kocht wordl. Het voornaamste mag ik 1 beslist niet vergeten en dat is het personeel. De Su- permarkt is langer open en dat vereist aangepaste werk schema's, lunch-schema's en j indelingen van pauzetijden." 'at vindt u het aller leukste van deze top- verkoopdagen?" ..Het aller leukste" zei hij „vindt ik de voldoening als je merkt dat alles goed gaat; dat de sfeer in de zaak en de. team geest onder het personeel maakt dat het lukt om in een week op een prettige manier meer dan 50 ton aai goederen te verkopen." Bij de deur riep hij ons nog na- „Hebt u wel eens bedacht dat de caissières die vijftig ton met hun linkerhand moeten optillen?" Dat het verkoopteam in Vlaardingen zich snel weet aan te passen aan verkoopakties was bekend. Een dusdanig inhaken op de Engelse en Amerikaanse week is bepaald het vermelden in de Flitsen waard Naast de wenken, die vóór de zomer werden gegeven t a v. ziekte en ongevallen bij vakantie in het buitenland willen we tav. de groepen, die een ziektekostenverzeke ring (b.v bij de Vezeno) hebben afgesloten, erop wij zen dat: 1. men bij kort verblijf bui tenslands verzekerd is tegen dezelfde kosten als gelden voor verblijf in Nederland. 2. men niet is verzekerd bij verblijf buiten Europa. 3 de verzekering alleen geldt bij spoed-opname. 4. het Nederlandse kosten niveau wordt aangehou den voor het toekennen van vergoeding. 5. vervoer naar Nederland niet is gedekt. Het advies is dan ook: Sluit bij wintersportvakantie e.d. een aanvullende verzeke- ringl Geslaagd voor het diploma Aardappelen, Groente en Fruit zijn de heren: W. Martens werkzaam In het filiaal te Roosendaal. J. Th Pauli, werkzaam in filiaal Marsdiepstraat te Den Helder R. Ruesink, werkzaam in het filiaal te Doetinchem, H. Ellen en D. Hulsman, werkzaam in filiaal Korte Bisschopstraat te Deventer, H. J. M. Bokkes werkzaam in filiaal Markt 32 te Eindhoven. Geslaagd voor het vakdiploma Vers Vlees zijn de heren: H. J. Schaefer, werkzaam ir filiaal Osdorperplein te Am sterdam en H. van Dijk, werk zaam in het filiaal te Stadska naal. Geslaagd voor het vakdiploma Kruidenierswaren zijn de he ren: A. Damen, werkzaam in het fi liaal te Oldenzaal en H. Ach ten en J. van Kempen, beide werkzaam in filiaal Jac. van Maerlantstraat te 's-Hertogen- bosch. Geslaagd voor het Midden standsdiploma de heer H. te Ronde, werkzaam in het filiaal te Doetinchem. Geslaagd voor het diploma P.B.N.A.: de heer J. G. Stam. werkzaam in filiaal Binnenweg te Heem stede. G. W. Kranen, G. Vlaswinkel en H. Rutgers, werkzaam in filiaal Hanzestraat 145 te Arn hem en P. J. G. Hoendervan gers, SM BL i.o. E. J. Fluit werkzaam in filiaal Lange- straat 3 te Amersfoort. J Kommers werkzaam in filiaal Goes. H. Deerendorp werkzaam in filiaal Oestgeest. P. D. Dam amb. Ie ass. Div. Amsterdam de heer J. van Tienhoven werkzaam in filiaal Laan van Altena te Delft. Geslaagd voor het Drogisten diploma: de heer G. K. Dop BL van fi liaal 5625. de heer L. Bol werkzaam in fi liaal 1026. Geslaagd voor het Slagersvak- diploma en het diploma Han delskennis: de heren J. M. Beukers BL van filiaal 5692, H. Groenbroek werkzaam in filiaal 1026 en L. Vos werkzaam in filiaal 1035. de heer G. Eykelkamp werk zaam in filiaal 5583. 1\tiaandag, 31 oktober 1966, rond de klok van 10.00 uur, wachtte een zestal medewerksters van onze Produktiebedrijven in spanning op de komst van de heer Hans van Zijl, radio-medewerker van de TROS. De radiowagen arriveert, ge luidsmedewerkers leggen kabels uit en stellen micro foons op, onze meisjes schui ven wat nerveus dicht tegen elkaar rond de tafel. Een kaartje met hun voornaam voor iedere deelneemster op de tafel geplaatst, maakt het de interviewer gemakkelijk een ieder bij de juiste naam te noe men. Beat Eerst even een proefopname dan start de officiële band opname voor het programma „Duivekater", dat de volgende morgen om negen uur zal wor den uitgezonden. Het interview richt zich op de vraag welke muziek onze me dewerksters bij hun werkzaam heden in de Produktiebedrijven gaarne beluisteren. „De Beat" blijkt het meest po pulair bij hen die nog tot „de Het zestal wordt geïnterviewd i door reporter Hans van Zijl. Het eerste bedrijfsbezoek van de TROS. tieners" gerekend kunnen wor den de door hen aange vraagde verzoekplaten bena drukken dit nog eens extra Doch ook de liefde voor de Zuid-Amerikaanse muziek en zelfs van die van de opera's blijkt bij onze meisjes aanwezig te zijn. Hans van Zijl wil nog wel even weten hoe de meisjes de mu ziek tijdens het werk in onze Produktiebedrijven vinden. Toch wel graag „Beat", liefst de gehele dag. De moeilijkheid is echter dat wij niet allen „tieners" ztfn. Peter Nero Als laatste wordt de heer H K. Engel. Hoofd van de Centrale Personeelsdienst ge ïnterviewd hier een welover- j wogen keuze: pianomuziek van Peter Nero. Na een lange tijd van voorbe reiding werd 29 november j.l. de Supermart in Dordrecht ge opend onder leiding van de heer Van Helden. De avond daarvoor tijdens de gehouden receptie, werd een toespraak gehouden door de heer G. J. Heijn die o.m. memoreerde dat hijzelf ook verheugd was dat er nu in Dordrecht eindelijk een Supermart gevestigd is van A.H. De ouderavond, die bijzonder druk werd bezocht, ondanks de slechte weersgesteldheid, was rond 23 uur afgelopen. Wij wensen de heer v. Helden en zijn team veel sukses toe in Dordrecht. De volgende middag, tijdens de lunch, zitten Jos Bosveldt, Ri- mie v. d. Zande, Tonny Zoet Bep v. d. Vaart, Rita Boshuizer en Truus Grootheusheitkamp aandachtig naar „hun uitzen ding", op de band opgenomen te luisteren. Ze gaan opgewekt weer aan hun werk -tevreden over het zeer geslaagd radio- debuut. deze aflevering van de Flitsen, welke in het teken staat van de jaarwis seling, dus van oud naar nieuw, willen we graag uw aandacht vestigen op een van onze andere taken nl het verbeteren van de reeds bestaande artikelen. Het ontwikkelingslaboratorium houdt zich nl. naast het sa menstellen van nieuwe arti kelen onder meer bezig met de kwaliteitsverhoging van het bestaande assortiment. Het zichzelf verkopende kruidenrekje. Wat jammer dat St. Nicolaas zo weinig tijd had, anders had hij vast en zeker onze zieke collega's persoonlijk bezocht. Maar toch zal hij u niet ver geten zijn. Ook wij hebben u niet vergeten, zeker De heer Vroons niet. Tijdens ons laat ste bezoek vertelde hij ons, dat hij goed vooruitgaat, maar dat de aandoening wel chronisch is. De heer R. Prins, reclame, is opgenomen in het St. Janszie kenhuis. waar hij een operatie heeft ondergaan. Wij wensen U een spoedige genezing, heer Prins! De dames De Vries en Stork, beiden werkzaam op de Holle- rich zijn nog niet volledig her steld om hun werkzaamheden te hervatten. De heer J. Schenk, adm. orga nisatie. is ontslagen uit het Ziekenhuis te Alkmaar en is. na een periode van thuis rusten, weer voor halve dagen aan de slag. De heer Korzilius, balansma ker, ook hij is nog niet volledig in staat zijn werk te verrichten. Mevr. L. Dekker-Verdonk. PMC-afd., is al geruime tijd thuis, wij hopen haar spoedig weer in ons midden te zien. De heer J. Molenaar, Boekh.. heeft zijn maagkuur praktisch achter de rug, nog enige tijd rust houden en wij zullen hem weer door het AG zien wan delen. Chips onder AH-vlag. Indien een bestaand pro- dukt niet voortdurend kritisch wordt bekeken wat betreft zijn smaak, uiterlijk consistentie enz. dan is d' kans groot, dat het produkL, zich op den duur niet za' kunnen handhaven en df omzet zal dalen. Ook komt het voor dat een nieuwe gi-ondstof een bestaand ar-, tikel, dat reeds goed in de. verkoop ligt, nog juist ever. die afronding geeft, die he nodig heeft. Een goed voorbeeld hier- van is onze instantpud-' ^ding-poeder. Van dit pro-' ^dukt in het algemeen is be-1 ikend, dat het een wat min der aangename nasmaak' heeft terwijl het produkt-' technisch gezien moeilijkhe den oplevert bij het doserer van het juiste afweegge-' wicht. In de loop van dit' ijaar zijn we erin geslaagd' ide basisgrondstof zodanig te' ivervangen dat de nasmaak 1 Jaanzienlijk verbeterd is ter 1 iwijl door toevoeging van eenj izere kleine hoeveelheid 4 plantaardig vet de gewichts- idosering veel beter verloopt fWat is nl. het geval. Elk'1 fdeeltje van het puddingpoe- \der wordt door deze toe- Jvoeging voorzien van een' i minuscuul vetlaagje. Dit( 4 voorkomt het stuiven var 4 4 het poeder en laat zich der 4halve beter verpakken.

Personeelsbladen | 1966 | | pagina 6