De heer G. J. Heijn sprak tijdens OPW dag zijn bewondering uit voor geleverde prestaties Bedrijfsbezoeken voor leden OR „Eerste of tweede plaats had ik verwacht" Vergadering in teken van jaarverslag KEUR VAN ARTISTEN AAN BOORD VAN OER-GEZELLIG SPIDO VLAGGESCHIPDE CALLAND" ^Stipt op tijd Kampioen Hassink: 12lfe-jarige jubilaris in supermart Deventer Camera voor heer J. Schoppers P. J. GORTER, BERGEN hard gewerkt in seizoenzaak" C. M. R. v. SPLUNTER. WORMERVEER prima verhouding tussen omzet en omzet reeds per klant". A. STERENBORGH, GRONINGEN de 2e maal een eerste prijs". J. ROOD, UITGEEST heeft al vier jaar een prijs in de O PW weten te veroveren" 'Jerwijl tijdens de OPW-dag de tafels in het Euromast res taurant gedekt werden voor de warme lunch, was er in de wandelgang gelegenheid om het glas te heffen op de prestaties van de winnaars en om te genieten van het fas cinerende uitzicht op werkstad Rotterdam. Nauwelijks zat iedereen weer aan tafel of mes en vork werden even terzijde gelegd voor een klaterend applaus toen een vliegtuig een paar maal rond de Euromast cirkelde om ons en (verbaasd) Rotterdam te vertellen dat Hengelo- Hassink kampioen OPW was geworden (dat de weergoden hier een ander moment gekozen hadden dan de organisatie zullen wij nu maar vergeten). Sandwichman Iedereen wist nu niet beter of ook de rest van de dag1 zou in de Euromast worden door gebracht tot de heer Legerstee kwam aankondigen dat ieder een weer snel in de bussen moest stappen voor het onbe kende volgende doel. Flauwe vermoedens werden pas zeker heid toen de bussen stopten en de Pieter Calland zichtbaar lag te wachten op ons luidruchtig gezelschap. Terwijl de foto graaf zijn werk deed bleek aan de kade een sandwichman over een enorm stemvolume te be schikken enheel wat van Albert Heijn af te weten. In middels was de heer G. J. Heijn na afloop van de Aandeelhou dersvergadering pijlsnel naar Rotterdam gereden om zich bjj het gezelschap te voegen. Pre cies half drie kwam er bewe ging in de Calland voor een Lek-tocht richting Schoonhoven met redeiyk goed weer. Glaasje Madeira Wanneer men de foto's goed bekijkt, ziet u dat de stem ming aan boord opperbest is geweest en dat was niet in de laatste plaats te danken aan de prestaties van de artisten. (Glaasje madeira) Ted de Braak gesteund door zijn trio stal de show met ztfn heel gekke liedjes. Vooral zfln tweede optreden was geweldig. Wij weten niet of de lach- orkaan tijdens dit optreden de oorzaak was dat de Calland bij Schoonhoven een hele slag om maakte en weer richting Rot terdam koos, 't kan natuurlijk toevallig zijn. Ook het optreden van wereld kampioen goochelen Fred Kaps meesterlijke conférencevan Ria Kuijken (een paar heren zullen haar optreden nooit ver geten) Frans van Dusschoten (heel goede imitaties) en last but not least het onvermoeibare scheepstrio van Cas Oosthoek, maakte dat de stemming er permanent in bleef. Luilekkerland De kok had intussen wonde ren verricht, want terwijl in de lounge en in de bar ieder een met iedereen sprak en danste werd de Longroom om getoverd in een luilekkerland zoals wij het zelden hebben meegemaakt. Toon Hermans zou na afloop gezegd hebben: mensen dat noem ik geen eten meer, dat noem ik vr eselijk. Neem het uw verslaggever niet kwalijk dat hij nog niets ver teld heeft over het prachtige landschap dat aan ons voorbij gleed. Hij heeft hiervoor een goede smoes: dat kun je niet beschrijven, dat moet je zien. Limerick Nadat de heer Legerstee mevrouw Slicht een fles Champagne had overhandigd omdat zij de beste vijfde regel voor de limerick (achter op het menu) gevonden had, kwam Rotterdam weer in zicht. De artisten werden door de heer Legerstee op geestige wijze nog eens in het zonnetje gezet en de heer G. J. Heijn besloot de uitbundige dag met nogmaals de bewondering van de directie uit de spreken voor de gelever de prestaties, niet alleen in de O.P.W. behaald, maar ook voor de prestaties die in het afge lopen boekjaar zijn verricht. Toen de heer Heijn was uitge sproken zweeg ook de machine kamer van de Calland en was er een einde gekomen aan het sluitstuk O.P.W. 1966. Zwaai end naar uw verslaggever ver trok men in de bussen naar het Centraal Station, ieder weer naar zijn basis met het vaste voornemen er volgend jaar bij de (twintigste) O.P.W. ook weer bij te zijn. Organisator De organisator noemt men j j ook wel eens de man achter j j de schermen. Welnu, op bij- j j na geen enkele foto is de j heer Kortleve zichtbaar, maar reken erop dat hij er j bij was, anders had dit j i enthousiaste stukje nooit in j Flitsen kunnen staan. Gebeurd in Groningen, fil. 5613, Ver/. Hereweg. B.L. stond op zekere dag I om 7.10 uur voor zijn fili- j aal. Hij zag in de verte een medewerkster van zijn filiaal aankomen. I ,,Het spijt me chef", zei I de juffrouw, „maar ik ben 10 minuten te laat I Ze zette haar fiets weg I en ging de kantine in om haar jasschort aan te I trekken. In de kantine zag ze ech ter niemand en toen ze I nog eens goed op haar I horloge keek, bemerkte ze dat het nog veel te vroeg was om de werk- I zaamheden aan te van- gen. Ze trok haar jas weer aan, pakte haar I fiets en kwam stipt om I 8.00 uur terug!!! J^e Paas-omzet was ho ger dan de Kerst- en de Pinkster-omzet was zelfs hoger dan de Paas. Wij hebben er heel hard aan getrokken en ik re kende dan ook vast wel op een eerste of tweede prijs. Niet op het kam pioenschap, dat was be slist een enorme verras sing voor mij. Zelfs toen ik inderdaad de eerste prijs in ontvangst mocht nemen, had ik daar nog geen flauw vermoeden van", aldus de heer Has sink, bedrijfsleider van de supermart in Hengelo en OPW. kampioen. ooral voor mijn team ben ik erg blij. Zij wa- „V ren minstens even enthou siast als ik", zo vervolgt de heer Hassink. „In het week end maakte ik altijd de ther mometer klaar, tekende er wat leuzen bij en elke maan dagmorgen voor werktijd in de kantine werden onze kansen druk besproken. Onze start was al bijzonder goed en dat is natuurlijk al tijd een goede stimulans om de tanden op elkaar te zet ten voor een goed resultaat. Of mijn vrouw en ik naar de Canarische eilanden gaan? Natuurlijk, ik wacht alleen tot februari, dan is de temperatuur daar het fijnst heb ik me laten vertellen. Vooral mijn vrouw ziet er wel een beetje tegen op de kinderen een tijdje achter te moeten laten, maar zo'n kans krijg je nooit weer. En wat onze Supermart in Hen gelo betreft, ook zonder O.P.W. zullen wij onze uiter ste best doen om de stijgen de lijn vast te houden." Ondernemingsraadvergadering, d.d. 9 juni jl. stond voornamelijk in het teken van het jaarverslag. Vragen hierover van de personeelsvertegenwoordiging wer den door de heer Vethaak beantwoord, die de toelichting verzorgde. Werkwijze Fonds Bijzondere Noden Een vraag over de werkwijze van het Fonds Bijzondere Noden zal door de voorzitter worden opgenomen met de cen trale personeelsdienst. Bij de mededelingen van de voorzitter komt de opening van de 52e Supermart in Eindhoven ter sprake en de in dit vlak be staande toekomstplannen. Uitwisseling Vervolgens wordt stilgestaan bij de ontwikkelingen, die zich bij Meester hebben vol trokken. Naar aanleiding hier van deelt de voorzitter mede een contact tussen de verschil lende ondernemingsraad-leden te willen bevorderen door de ondernemingsraad leden uit Wijhe voor een bedrijfsbezoek in Zwanenburg en Zaandam uit te nodigen (voorlopig ge pland op 1 juli). Prikklok De gesprekken over het even tueel afschaffen van de prikklokken zijn geresulteerd in een voorstel als proef op ét'n van de niet-producerende af delingen het stempelen af te schaffen. Loopt dit naar wens dan zal dit systeem verder worden doorgevoerd. Studiefonds De heer A. Heijn kondigt ver volgens de instelling van het „Studie-bijdragen fonds" aan, waarover in de flitsen een ar tikel zal verschijnen. Bestuurslid Als bestuurslid namens het per soneel wordt de heer C. Way aangewezen. Een tweede lid namens het personeel zal uit de filialensector komen. De voor zitter zal hierover met de heer Brandsma contact opnemen. Namens de R. v. B. zijn als be stuursleden aangewezen de heren Dr. H. P. Meppelink en J. Ph. Ypma. Dank Bij de rondvraag brengt de heer Overmeer de directie dank namens de ouders voor het Pinksterkamp. Deelname Tenslotte wordt er door één van de leden op aangedrongen om het deelnemen aan de on dernemingsraadvergadering zo veel mogelijk te bevorderen. Afwezigheid „omdat het werk het niet toelaat" moet zoveel mogelijk worden vermeden. De voorzitter zal ervoor zorgen, dat de chefs van de onderne mingsraad-leden tijdig over de vergaderingen worden geïnfor meerd en hun medewerking aan dit „werk" verlenen. In Zandvoort, op een bijeenkomst van personeelschefs, dat: de bedienaar van de Beatrix- brug een cursus „spreken in het Openbaar" gaat volgen: o de drumband show zou kun nen maken met een afdeling majorettes; de meisjes uit de PB dat graag zouden doen; ze er wat leuk zouden uitzien met witte laarsjes en zo. Qp 23 mei jl. vierde de Heer J. Schoppers, afdelingschef Kruidenierswaren in de Supermart te Deventer, zijn 12^-jarig zakenjubileum Van alle personeelsleden van J ving de heer Schoppers een Op die dag werd hij in de gezellig versierde kantine van genoemd filiaal ontvangen door de groepsleider, de heer A. Albers, in het bijzijn van zijn echtgenote, zijn directe chef, de heer Menkveld en zijn naas te medewerkers van de afdeling kruidenierswaren. Namens de directie werd hem door de groepsleider het insigne opgespeld en als cadeau ont ving de heer Schoppers een mooie camera. Supermart Deventer werd hem door de jongste medewer ker van de afdeling kruide nierswaren een enveloppe met inhoud aangeboden. Ook mevrouw Schoppers werd niet vergeten en ontving een mooie bos bloemen. In zijn dankwoord hoopte de heer Schoppers, dat de vol gende 12% jaar net zo plezierig zouden zijn als de voorafgaan de.

Personeelsbladen | 1966 | | pagina 4